Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
iubirea mea mik s bn k vin l tn q primu sthiu und esthi.. :zzz: 

ingerul meu venit din rai..ptiubirea mea mik s pufoasa..fate bn k vin l tn q primu anion.. dak sthiu und esthi.. :zzz: ingerul meu venit din rai..pt noi..; :zzz: =( =( =( =( =( TE IUBESCCCCCCCCCC....ENORMMMMMMMMM :nebun: :nebun: :cool: :cool: :rusine:
01.04.200825.9KB
merg la totul impreuna..merg la scoala..impreuna..
04.04.200852KB
:rotfl: poi eu ias soune lu bil int

1. ai prietena emo cu adevarat sau doar asta e stilul tau?
3.nr:rotfl: poi eu ias soune lu bil urmatoarele int 1. Ai prietena intradevar..? 2.Esti emo cu adevarat Sau doar asta e stilul tau? 3.Nr de tel..si autograf 4 bilete la urmatoarele 5 concerte :uimit: :nod: :rotfl: 5.zi sincer esti :nod: virgin|
20.01.200940.4KB
me...i love u.. :dinti: picks with billme...i love u.. :dinti:
04.01.200836.7KB

 
adik ce insinuiezi ehh? :-w

sa ma faci d ras?:-w =))

hai k suna mijto:x

 :rotfl:  :rotfl:adik ce insinuiezi ehh? :-w sa ma faci d ras?:-w =)) hai k suna mijto:X :rotfl: :rotfl: :rotfl: imi aratam talentul :"> atunci q politistul ft :rotfl: si am lasat toate alea acolo si ne plimbam k..plm...si ady.."RATZA MEA!!!" :rotfl: :rotfl:
08.08.200919.5KB
nuh..n'a auzit de oglinda :rotfl: bill casino photoshootnuh..n'a auzit de oglinda :rotfl:
29.03.200843.8KB
b:...noul nostru album va unghii ingrijite am.....ce zicea asta? :rusine: funny tokio hotelb:...noul nostru album va aparea.... t:ce unghii ingrijite am.....ce zicea asta? :rusine:
09.05.200815.8KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: vma's:nebun: :nebun: :nebun:
09.09.200843.2KB

 
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 

ai fost penala :rotfl:  :rotfl: 

dak t aude fratimiu :rotfl:semi-hot :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ai fost penala :rotfl: :rotfl: dak t aude fratimiu :rotfl: :rotfl: :rotfl: sor...dc tot pui pozu' ala k bro'? bn k no m da p-aici :rotfl: anyway...si eo am pus-o si d-aia :rotfl: ...e crek a 3 a oara knd e pusa aici Avril?...no-s baiat :zzz: not :zzz: :nebun:
24.12.200936.5KB
:nod: pics with emo boys:nod:
13.04.200827KB
ce viteza tiai perfect picks with gustavce viteza tiai luat...semanatzi perfect
08.04.200821.5KB
iapik :rusine: eup km aiuritaiapik :rusine:
26.04.200828.4KB

 
in care nu e el adorabil? :rotfl:  :nebun:  :nebun: 

voi vedeti ce bn ii sta jos?nu va ganditi lain care nu e el adorabil? :rotfl: :nebun: :nebun: voi vedeti ce bn ii sta jos?nu va ganditi la prostii k m-am gandit eo :rotfl: si lu' Bill sus....?...nu aia :rotfl: ....
28.03.200947.5KB
hot :nebun: hot or nothot :nebun:
10.03.20094.3KB
...:::InGeR NeBuN:::...
12.05.200838.3KB
ea si ei  :zzz: ann katrin [trina]ea si patrick.iubitul ei :zzz:
17.02.200945.4KB

 
23      iunie      noaptye plek la yupy.knd ma intork mai intru sa va povestesk ok???pna atuncy mai23 iunie 2008 La noaptye plek la mareeeeeeeee yupy.knd ma intork mai intru sa va povestesk ok???pna atuncy asteptatzymaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!si mai lasatzi comenturi la fikurile myele:black angel si ducesa bobonicilor shi balck angel shi ala prietenia k dupa ce vin bag next :nebun:
23.06.200841KB
dap coafura a 11 a lui billutzu bill portretdap coafura a 11 a lui billutzu
26.04.200847.7KB
:wink2: lafee:wink2:
09.01.200823KB
e trucata :rolleyes:  da ei tot mumosi sunt :zzz: & tom♥e trucata :rolleyes: da ei tot mumosi sunt :zzz:
06.01.200842.3KB

 
:nebun: wallpapers:nebun:
05.04.200831KB
nu k nu k "seamana" e copia :rotfl: pariu k e fan :rusine:
21.02.200817.3KB
e super
o ador :nebun:  :nebun:  :nebun: hilary duffE super O ador :nebun: :nebun: :nebun:
13.04.200832.5KB
ce ingerash e :rolleyes:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: tokio hotel in elvetziace ingerash e :rolleyes: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
17.07.200822.3KB

 
:rotfl:  :uimit:  :zzz:  :dinti: crazy frog picks:rotfl: :uimit: :zzz: :dinti:
28.12.200917.7KB
si nu in ultimul rand :rotfl: imagini cu tatuajesi nu in ultimul rand :rotfl:
09.08.200811.9KB
georg wallpapersgeorg
01.05.200846.9KB
d unde ai vrea s skot o o poza cu un vreau o poza cu....omg:uimit: si d unde ai vrea s skot una:rotfl:? ei bn:rusine: e o actz:rusine::rotfl: vreau o poza cu un diamant:nebun:
02.06.200923.7KB

 
pon s yo pozele is tari...bv :zzz:  :cool: bill portretPON S YO UNA... mada pozele is tari...bv :zzz: :cool:
06.04.200833KB
:uimit:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: gusty tata?:uimit: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
06.08.200813.9KB
the int erau 4! power of loveTHE END!!!!! + TORTU....BN INT ERAU 4!
02.10.200926KB
by me...
11.09.200827.5KB

 
nam incercat :d  :d  :d    ai vrea :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: fara da sau nunam incercat :D :D :D ai vrea piercinguri??? :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
03.03.200910.6KB
nu sunt un  :uimit: doar am prins unpic de culoare verde la par. :nebun:  *oare sa ma fac asa?:-?*Nu sunt un extraterestru :uimit: Doar am prins unpic de culoare verde la par. :nebun: *oare sa ma fac asa?:-?*
19.11.200820.1KB
pe patru picoare: th and the fansomg!!!!!china pe doua..pardon patru picoare:
03.05.200833.4KB
si prima e ce`am gasit  :dinti: tom tatic?si prima e trucata..uitati ce`am gasit :dinti:
27.08.200816.2KB

 
is tari :nebun: picturesis tari :nebun:
05.10.200831.5KB
a2a 


 

                                     incepuse de fiecare data din cauza certurilor ridic:dinti: PARTEA A2A (PLAY) Ziua incepuse devreme...ca de fiecare data din cauza certurilor parintzilor....ma ridic in fund si ma uit la ceas...era 6:15... ma uit la Toxy...el inca dormea...ma ridic din pat si ma duc sa.l invelesc ca sa nu ii fie rece apoi ii dau un pupic pe frunte ducandu-ma apoi la fereastra privind afara...la rasarit....era asa linistitor..calm...as fi dat orice ca asa sa fie si in sufletul meu.... ma simteam asa neputincioasa ca nu puteam face nimic ca sa ne fie mai bine....deodata usa se tranteste brusc ceea ce ma face sa tresar... tata: ce cauti la ora asta acasa?! du.te si munceste..angajeaza-te ca sa castigi un ban!! yvo: de ce?..ca sa tii dau tie ca sa.i bei?...apoi simt ceva fierbinte peste obrazul meu....imi daduse o palma... toxy: auzind galagie mam trezit dintr-o data...tata iar incepi laso in pace dute tu si cautati o slujba daca tot iti trebuie bani sa bei ....apoi a inceput sa ne bata pe amandoi...fara mila..apoi a plecat.. yvo: nu mai suport fratioare...de fiecare data se termina asa..cu ce am gresit?...ca ne-am nascut?...as vrea sa pot scapa de tot... sa inchid ochii si cand sa-i deschid sa fie totul linistit....fara ei.... toxy: tu nu ai gresit cu nimik surioaro linistestete totul va vi bine vi fi mereu aici sa am grija de tine cum am facut pana acum intelegi? dintr-o data se auzea usa.... mama: ce faceti mai aici uite nici patul nu vi lati arajat!! mai bine nu vas fi nascut!! sunteti niste jegosi... yvo: singura jegoasa de aici esti tu! mama: potim? nu ti-e rusine sa vb asa cu mn neobrazat.o? cn te crezi!?!?! eu ti-am dat viata eu te omor!!! yvo: atunci omoara-ma odata ca sa scap de tot! mai ales de tine si de tata! m-am saturat de voi! ...
12.06.200933.2KB
bill si cu mami :zzz: picks with billbill si cu mami :zzz:
01.04.200831.5KB
bn bn pun. :rotfl: ~pics~bn bn pun. :rotfl:
10.05.200845.2KB
InapoiInainte