Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
:nebun: th in bruxelles:nebun:
09.03.200826.4KB
din ich bin da :hi:  :nebun: funny tokio hoteldin ich bin da :hi: :nebun:
08.01.200826.1KB
picks with billu!!!!!!!!!!
28.12.200714.5KB
tanti de sus ii intinsa pe pat...nu ii :rotfl: ™ filthtanti de sus ii intinsa pe pat...nu ii electrokutata :rotfl:
13.06.200821.5KB

 
weel sami fie rusine.
am pierdut multi urnator cand summer love(+18)weel sami fie rusine. am pierdut multi nextulici dar recuperai nextuletul urnator cand aterizeaza?
02.12.200916.5KB
:rolleyes:  9 imi plac ca sunt colorate nota pt poza:rolleyes: 9 imi plac ca sunt colorate
27.03.20092.8KB
mortaaaal :nebun: picks with billmortaaaal :nebun:
29.03.200840.7KB
vreau si o guritza din tn....din tort....la ce va :nono:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rusine: picksvreau si o guritza din tn....din tort....la ce va gandeatzai? :nono: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rusine:
24.06.200826.5KB

 
iar asta e netrucata summer love(+18)iar asta e netrucata
13.11.200944.1KB
:rotfl:  :rotfl: chiar k :rotfl: 

cat pot sa rad...sta tot timpu' e cracanat :rotfl: picks with:rotfl: :rotfl: chiar k :rotfl: cat pot sa rad...sta tot timpu' e cracanat :rotfl:
28.09.200837.2KB
poza asta :uimit:  din mn :rotfl: mada..obs k am margele k a lu kiro nu? :rotfl: by...yvopoza asta e...aaa..nus :uimit: photoscape...juma din mn :rotfl: mada..obs k am margele k a lu kiro nu? :rotfl:
06.10.2008109.1KB
o dha  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: picks with ankao dha :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
05.04.200810.2KB

 
pics cu masinile cu a lui tom)__________________
06.01.200820.3KB
azta e najpa :rotfl:  :rotfl: l'am :dinti: articoleazta e najpa :rotfl: :rotfl: l'am tradus..oleak..pe bucatzele.. :dinti:
13.01.200872.5KB
:rolleyes: poze cu me...iulia:rolleyes:
12.04.200827.4KB
mor ori mor :nebun: vanity fairoommmmgggg!!!!!!!!!ori mor ori mor :nebun:
04.04.200859.6KB

 
my munk :rolleyes:  :rolleyes: top usersmy este..mooltt..d munk :rolleyes: :rolleyes:
31.03.20083.6KB
1 ann katrin [trina]1
16.12.200735.1KB
stai wei k is ocupat :x  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: funny tokio hotelstai wei k is ocupat :x :rotfl: :rotfl: :rotfl:
07.03.200839.5KB
cu cap mov am :x :rotfl:  la mai bine zis la discoteca :rotfl:  :rotfl:  chocolate puma :nebun:cu sor'mea...ce cap mov am :X :rotfl: la festivitatzi...sau mai bine zis la discoteca :rotfl: :rotfl: chocolate puma :nebun: :nebun: :nebun:
21.12.200834.5KB

 
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :uimit: poze trucate:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :uimit:
22.01.200810.7KB
kiro lowsky power of loveKiro Lowsky
15.04.200916KB
iti dau o poza cu bill si tom.... plata pt un  necst ...mere?? :rolleyes:  :x  :nebun:  :nebun: iNecst...Necst plz.....uite iti dau o poza cu bill si tom.... plata pt un Necst ...mere?? :rolleyes: :x :nebun: :nebun:
02.05.200944KB
articole cu th din actualul :nebun:
  popcorn romaniaarticole cu TH din actualul popcorn... poster :nebun:
03.05.200868.9KB

 
acra maria nu ? mi sa mai zis pe la sc .. cand am fost asa nu vreau sa seaman cu that bici .. cum saAcra maria nu ? Mi sa mai zis pe la sc .. cand am fost asa imbracata... Nu nu vreau sa seaman cu that bici .. cum sa seaman cu ea daca eram lei Kanon (AnCafe) ? :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: Btw. Tnx <3 Yvooooooooo. Iar ai visat pre mult sange? :uimit: Ti se urca la cap. :"> Hehe xD
14.11.200834.7KB
gaara :nebun:  :nebun:  anime ever)Gaara :nebun: :nebun:
16.11.200824.7KB
:dinti: thx moolt lu ana pt poje trucate :dinti: picks with dely:dinti: thx moolt lu ana pt poje trucate :dinti:
03.04.200825.1KB
bubuuuuuuu :nebun: picks with billbubuuuuuuu :nebun:
02.03.200823.1KB

 
atat de cu caracatita in capu' lu tom :rotfl: ..ma pisam p mn de aia cu in mana...aia cu bill :nono:wai...unele...is atat de tari....aia cu caracatita in capu' lu Tom :rotfl: ..ma pisam p mn de ras..app..poza aia cu trandafiru' in mana...aia cu Bill :nono: :nono: :nono: ...nu emo...orice da' nu emo :nono: :zzz: se vede k-i trucata :nod: ..am originalu' :zzz:
25.03.200910.5KB
fratemeo :nebun: 
limp bizkit vreau o poza cu....Fratemeo :nebun: Limp Bizkit
27.06.200910.8KB
ce dracusor e tommy :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: poze trucatece dracusor e tommy :rotfl: :rotfl: :rotfl:
09.05.200840.9KB
:nod: lafee:nod:
01.02.200835.9KB

 
10.. :nebun: iubesc pozele alb negru nota pt poza10.. :nebun: iubesc pozele alb negru
08.04.200942.8KB
:hi: picks with devilish:hi:
12.07.200918.9KB
k..
pt bah, da' astia nu vor sa mai taca!nu-i de mirare ca nu pot dormi vecinii! 
bill ia o caramidak.. pt voi..special B: Bah, da' astia nu vor sa mai taca!Nu-i de mirare ca nu pot dormi vecinii! Bill ia o caramida de pe strada si o arunca fix in cap la o baba enervanta. B: La culcare oameni buni ca o tacut baba! Ge: Bravo patratzel! B: Adica? Gu: Mi foame! B: Mi sete! Gu: Tie tot timpu' ti sete! B: Si tie tot timpu' ti foame! Ge: Si amandoi sunteti tot timpu' prosti! B, Gu: bine ca esti tu destept sa ne ajuti in viata! Se facu liniste. Niciunul nu mai zicea nimic.Erau cica suparati unul pe celalalt. Mergeau si mergeau si mergeau..... B: A....-si se opreste Georg si Gustav se uitau la el. Gu: Ce? B: Am, am.... Ge: Ce mah?! B: Am uitat! Gu: Ge: De acord B: Ce ziceti, facem "peace"? Gu: Buna idee! -si fuge in tufisuri. Ge, B: Dupa 3 minute vine inapoi fugand. Gu: Gata! B: Une' ciufu puii matii ai fost? Gu: Ai zis sa facem "pis".... Ge: Pai, si tu ce ai facut? Gu: Pai, ce o zis Bill....bine ca mi-ai amintit ca nu mai aveam mult si explodam! B, Ge: Gu: Ce? B: Nimic...hai ca aproape am ajuns! Haph! Gu: Cam slab "haph-u'" ala....haaaaaaaph! -si ragaie B: Moama ce "haph" ai tu! -si ragaie si el- ups Ge: Amandoi sunteti niste pigletzi! Fix in momentul ala trece o masina in viteza, si cum erau numa' baltoace pe margine il stropeste calumea pe Georg; si ii intra si apa in gura. Ge: Haaaaaaaaaaaaph! -ragaie mai ca un ditamai porcu'! B: Si cica noi suntem pigletzi? haph! haph! haph! haph! haph!...... Gu: Mai opri-te bre!Haph! Lasa-l si pe Georg-itza sa mai dea cate un sonet a lui Pigsperare!
12.04.200827.9KB
:rotfl:  :rotfl: ms ^^

ce fatza de copchil uitat de soarta am :rotfl: crazy frog picks:rotfl: :rotfl: ms ^^ ce fatza de copchil uitat de soarta am :rotfl:
06.08.200919.2KB

 
deci s pare k nou' album s cheama deci s pare k nou' album s cheama "my hotel" si asa pt necunoscatori...c s face l un hotel?:rusine: poate exista si piese din astea:rotfl:
16.04.200928.3KB
a vn s ione s sau dus l baieti.ei knd leau vaz nu leau dupa 6 luni my uiti omu..
t: u vezi c vad sA vn s ione s sau dus l baieti.ei knd leau vaz nu leau recunoscut..k dupa 6 luni my uiti omu.. T: u vezi c vad s yo? B:da..niste fete… T:nu ma uitate my bn.. B:iar te uiti l sani fetelor? T:boule…is dana s ionela.. B:ceeeee????????? T:uitate my bn…chiorule.. B:da ma ai dreptate… T:vin aici… B:oare au uitat c leau faqt..? T:trebuia sa imi aduci aminte..? B:scz.. T:o man..cand se distreaza s omu… B:asta l tn e distractie? B:sa t uiti l corpul fetelor? T: dap..mie imi pl… B:tie iti pl tot c tine d fete….ohhhhhhhh D:salut..baietii!!!!! B&t: sal fetele… I:q c ocazie p aici? T:dak u vezi e un loc public… I:sthiu.. B:c ati my facut in aceste 6 luni? I:nik deosebit… D:voi.? T:l fel… B:ione..mg q mn sati arat cv? I:c? B: cv frumos… I:k..ne vedem my tarziu….bye.. T:vi s u q mn…? D:k..k sa nu stau singura… B:am ajuns… I:e superb…bill aduso intrun loc..deosebit..era p o stank undeva sus…d unde s vedea marea kre s lovea d stanci s spuma marii s my avea un pic s ajungea sus…se vedea s apusu..era un loc d vis…( stim k bill e f romantic..) B:steam yo k iti pl.. I:da’ q c ocazie? B: pt asta..s aproprie d ea s o saruta suav p buze… I:prea romantic..my degraba asta…il ea d gat s il saruta apasat s salbatic p buze…. B:ai gusturi bune..kredeam k esthi ff romantik… I:nep..is my nebuna d felu meu..chair dak nu arat..asha… B:nu conteaza asta..conteaza k te iubesc…MULTTTT I: S YO…
02.04.200820.2KB
sweet :dinti: picturessweet :dinti:
05.10.200850.5KB
anime goth girl made only by meanime goth girl
11.11.20099.2KB
InapoiInainte