Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
nuj...crek 9 :zzz: nota pt pozaNuj...crek 9 :zzz:
24.04.200930.7KB
:rotfl:  :rotfl: poze trucate:rotfl: :rotfl:
25.01.200818.4KB
tomik.. plaja din latomik..
05.09.200828.4KB
nuj dak intelegeti cv din el, dar e mijtoh. il am p caietu` de engleza ji o sa-i fac poza la atunciNuj dak intelegeti cv din el, dar e mijtoh. Il am p caietu` de engleza ji o sa-i fac poza la ala...poate atunci intelegeti cv ;)
27.04.200937.4KB

 
e nevoie de :rolleyes: picks with bille nevoie de comentarii?? :rolleyes:
10.02.200844.5KB
spring :rotfl: picks with billspring nicht............. :rotfl:
23.01.200823.4KB
picks with alexasingura.............
11.04.200841.5KB
vreau o poza cu acadele vreau o poza cu....vreau o poza cu acadele
21.04.200946.8KB

 
alex :x fratele meu drag :x *our friendsAlex :X Fratele meu drag :X
24.08.200941.5KB
ioti la el :nebun: th fanparty in hamburgioti la el :nebun:
08.12.200823.2KB
crek poza vorbeste de la sine :rotfl: funny tokio hotelcrek poza vorbeste de la sine :rotfl:
03.02.200925.3KB
5 cine ii nota pt poza5 cine ii ala????? jesus! soo....
28.03.200915.1KB

 
niste loooove :rotfl:  :rotfl:niste loooove :rotfl: :rotfl:
15.07.200923KB
vai lipici chiar shi la baieti.... :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: th and the fansvai tomy.....ai lipici chiar shi la baieti.... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
06.02.200850.6KB
undeva intre :rotfl: 

ador paru' scene :nebun:  :nebun: hot or notundeva intre :rotfl: ador paru' scene :nebun: :nebun:
03.02.201024.2KB
nah dak vretzi poza mea de la avatar so vedetzi mai bn

e de la eve din poze pe mail ....mijto nuh??nah dak vretzi poza mea de la avatar so vedetzi mai bn e de la eve din poze pe mail ....mijto nuh?? :dinti:
30.07.200838.4KB

 
gusty e ff natural in fatza camerelor picks with gustavgusty e ff natural in fatza camerelor
02.05.200834.6KB
no pot s vb
am gura apaaaaa=p~ picks with tomno pot s vb am gura apaaaaa=p~
22.07.200916KB
sweet :nebun: poze trucatesweet :nebun:
06.01.200836.7KB
nu o mers alta poza... real lovenu o mers formatul....poon alta poza...
11.10.200843.3KB

 
:dinti: picks with georg:dinti:
09.05.200838.5KB
:rotfl: tokio hotel in roma:rotfl:
12.07.200827.8KB
park-s :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: th and the fanspark-s vampiri...amandoi :rotfl: :rotfl: :rotfl:
01.05.200814.7KB
miscarea celebra  a  lui bill  :rotfl: picks with billmiscarea celebra a lui bill :rotfl:
06.11.200923.5KB

 
tom...dc il provoci sa fumeze? :nono: comet 2008tom...dc il provoci sa fumeze? :nono:
24.05.200820.9KB
bill: asa chiar nam mai vazut culoarea asta..... funny tokio hotelbill: asa arata????? bill: chiar nam mai vazut culoarea asta.....
27.01.200822.1KB
2 gothic picks2
13.04.200824.5KB
god..... :rolleyes: ...cat ma enerveaza k nu pot sa le vad m mari :rolleyes: ii :nebun:  :nebun:god..... :rolleyes: ...cat ma enerveaza k nu pot sa le vad m mari :rolleyes: ..oricum..el ii :nebun: :nebun: ...da' tot la Bubu raman :rotfl: :uimit: :uimit: :uimit:
02.04.200937.9KB

 
triplu bill :nebun: picks with billtriplu bill :nebun:
19.02.200941.5KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  super masina   :nebun: bill's new car:nebun: :nebun: :nebun: super masina :nebun:
25.02.200918.3KB
6... :rotfl: gothic picks6... :rotfl:
13.04.200828.2KB
9 :zzz: nota pt poza9 :zzz:
24.03.200910.2KB

 
:rotfl:  :rotfl: 

creatzia meee  :nebun:  :nebun:  :nebun: picks with anka:rotfl: :rotfl: creatzia meee :nebun: :nebun: :nebun:
02.04.20087.4KB
cinema bizarre fazan pe trupecinema bizarre
30.03.200864.1KB
costumul lui toms :dinti: real lovecostumul lui toms :dinti:
30.10.200817.9KB
uite v-am scris roman  :uimit: 

emma repede dupa el.
e:tom sa fac incerc s-o fac…
e:te rog dar deuite v-am scris roman :surprised: :uimit: Emma repede dupa el. E:Tom stai! T:Nu…trebuie sa fac asta…demult incerc s-o fac… E:Te rog nu!=( T:Trebuie…trebuie… E: Dar de ce?ai o viata frumoasa,ai bani,ai un copil,care e al tau!e al tau,tom,al tau! T:mda…=(dar poate mai exista si altceva pentru care sa traiesc…mai bine zis altcineva… E:cine?cine iti poate lua viata? T:Tu. Emma facu cativa pasi inapoi E:Eu?atunci mai bine mor eu!nu pot trai fara tine! T:Nu…tu vei ramane aici…vreau sa fii fericita. E:Nu voi fi fericita!nu voi fi!fara tine nimeni nu va fi!si mai ai un copil cu roxy!ma rog,vei avea…tom!gandeste-te ce faci! T:M-am gandit la asta din cls a 4-a.crezi ca e suficient? E:Nu tom…nu…in viata nimic nu merge exact asa cum vrei…si cum adik din cls a 4-a?:uimit: T:Intr-a 3-a m-am indragostit d uh si am vaz k uh nu dai niciun semn ca ai simti cv ptr me :-j=( E:Atunci nu.dar acum da!te iubesc din toata inima tom!crede-ma as face orice pentru tine! T: da? E: Da!!! T:Atunci lasa-ma sa mor linistit. E:Nu…nu pot face asta…te iubesc cum n-am mai iubit pe nimeni =( T:Mai mult decat pe bill? E:Acum e timpul sa aflii ceva…niciodata nu l-am iubit pe bill…nu aveam cu ce…nu aveam inima…pentru ca tu mio luasesi… T:Eu tot trebuie sa mor acum… E:Si cum ramane cu jumatate din planeta? T:Vorbe in vant:-j nimeni nu mi-a aratat pana acum ce inseamna iubirea adev…doar tu=( E:Atunci ramai cu mine! T:Nu pot… E:Te rog! T:nu… E: te implor!!! T:=( imi pare rau…nu pot… E:Te rog…spune-mi de ce… T:Am facut prea multe rele la viata mea… E:Ba nu…tu ai fost un inger pentru mine…pentru mine si alte miliarde de fete!te implor tom nu fa asta! T:Uite… inc ate iubesc si eu,esti singura fata la care ma gandesc in fiecare clipa…dar ceea ce vreau sa fac chiar trebuie sa fac... E:Atunci ma arunc cu tine! T:Nu…stai aici si esti libera.nu mai esti prizoniera mea sau cum credeai… E:Tom…daca sari…sar si eu. T:Nu fa asta.te rog. E:Te iubesc tom T:Si eu… E:Imi vei distruge viata… T:Sorry…acum te rog…pleaca… E:Tom intelege ca nu pot! T:Inseamna ca nu ma iubesti… E:Ba da…daca nut e-as iubi as pleca de aici.dar tin la tine cat nu as tine la toti banii din lume! T:Atunci lasa-ma sa sar. 3 minute de liniste in care emma se gandea “doamne de ce a trebuit sa fac asta?e numai vina mea…o trebuit sa-l pun sa se arunce de la etaju 15 :x=(=(=(=(=(=(=(= ma uraaaaaaaasc!habar n-are cat il iubesc…=(doamne imi pare rau ca am facut ce am facut…irta-ma…si iarta-ma pentru ce voi face acum =(=(=(=(=(=( “ E:Bine tom…sarim amandoi… T:Esti sigura? E: Da…ori amandoi…ori niciunul… T:Mai intai...mergi jos si cauta in buzunar… E: de ce sa merg jos? T:Nu stiu…simt ca emai bine… E:sit u vei sari in timpul asta:uimit: T:Nu voi sari…jur… E:Bine…ma duc… Dar asta avea sa fie o greseala imensa :uimit: :uimit: =(
14.12.200813.6KB

 
:dinti: best friend):dinti:
05.02.200817.9KB
she's really cute :nod: lafeeshe's really cute :nod:
08.01.200839KB
:rotfl: 

-buna! eu sunt edward!
am laat cartile jos si ma uitam in ochii lui...park era in:rotfl: -Buna! eu sunt Edward! am laat cartile jos si ma uitam in ochii lui...park era in flacari..asa luminosi..caldurosi.... -Esti bine? -A, da....scuze...eu sunt yvo -Fata noua, scuze k nu m-am prezentat mai devreme...eram..ocupat... -Nu, e ok, incantata de cunostiinta! -Lasa-ma sa te ajut..poftim(intinzandu-mi cartile)..nu mai eram atenta la nimic, doa la ochii lui, eram hipnotizata de acea privire, la un momentdat el intoarce capul/// -Aaa, multumesc!..s-a intors si a plecat lasandu-ma acolo, ///de ce a facut asta?/// Nu l-am mai vazut in ziua aceea, oare se ferea de mine?, am facut eu ceva?.... -BUNA! -Ai ajuns devreme, cum a fost la scoala ata noua? -Bine, toti is de treaba, imi place... -Dar ceva nu e in regula, pari pierduta, este cineva care ti-a furat inma azi?(incepand sa rada) -Ce amuzant, am plecat sus! noapte buna! Am inchis usa si mi-am pus melodia preerata, rescue me, ..m-am asezat pe pat si ma gandeam la edward...avea ceva ciudat in el, nu lasa pe nimeni sa-l cunoasca cu adevrat, doar el si..familia lui.. A2a zi ma trezesc cu un sentiment ciudat, parca cineva m-ar fi urmarit..m-ar spiona la fiecare miscare de-a mea..ma scol din pat si ma indrept spre fereastra...///plouaaaa///..am exclama eu uimita, imi placea ploaia, sa ma plimb sinngura prin ea, sa o simt pe mine..ma imbrac si pornesc spre scoala.... prima ora chimia...o uram!!!...ma indrept spre clasa si imi cer scuze k am intarziat, iar profesorul imi arata unde sa stau..nu-mi venea sa cred, era chiar el...eram bucuroasa, poate aveam sa ne cunoastem mai bine, sau macar sa vorbim...m-am asezat in banca asteptand sa-mi spuna ceva...dar nimic, doar s-a uitat la mine , dar nu a scos nimic..aveam eu ceva?...ziua trecuta m-a bagat in seama,iar azi..parca nici nu ma cunoaste...am indreptat capul spre geam si priveam ploaia, era asa linistita.... -Iti place ploaia?...am indreptat capul uimita... -Da, imi place, e asa linistita..pura.... Am inceput sa vorbim despre lucruri marunte, dar ne cunosteam mai bine, era putin ciudat, in felul in care vorbea, era asa calm, asa sincer....deodata imi suna telefonul////rescue meeeee////am dat ocupat si m-am intors spre el sa continuam conversaia, dar el intoarse capul, se intristase -S-a intamplat ceva? -Nu...iti place TH? -Da..am raspuns eu pe un ton timid...am observat ca a lasat capul jos, deodata se suna si el se ridica rapid si iese din clasa lasandu-ma acolo gandindu-ma la ceea ce se intamplace...Nu ii placeau?..e o formatie de fete..cum sa- placa?..dar nu era doar asa de simplu, se intristase...///de ce?///....
05.01.200920.5KB
scream!! picks with billSCREAM!!
11.06.200828.5KB
InapoiInainte