Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
mada..nu numa u te catzeri pe oriunde :rotfl: picks with delymada..nu numa u te catzeri pe oriunde :rotfl:
17.03.200811.4KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: :nebun:  :nebun: 

10 :nebun: nota pt poza:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: stelutzeeeee :nebun: :nebun: 10 :nebun:
03.12.200930.1KB
mary :nebun:  :nebun: *our friendsmary :nebun: :nebun:
30.07.200951.6KB
ooops :rusine:  :rusine:  :rusine:  :rusine:  :rusine: picks with tomooops :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: :rusine:
30.12.200731.2KB

 
asa ii sta cel mai bn.. (parerea mea :limba: ) :nebun:  :nebun: cel mai tare lookAsa ii sta cel mai bn.. (parerea mea :limba: ) :nebun: :nebun:
12.04.200840KB
oare is singura care ador poza azta? :nebun: picks with billoare is singura care ador poza azta? :nebun:
27.02.200828KB
am gasit :nebun: 
vreau o poza cu un hamster vreau o poza cu....Am gasit :nebun: Vreau o poza cu un hamster
14.03.200995KB
la hotel in piscina cu armandoo :x iru ;;]La hotel in piscina cu Armandoo :X
24.08.200995.6KB

 
:nebun: bills pants..:nebun:
04.05.200824.1KB
yummy :rotfl:  hot or notyummy :rotfl:
05.12.20094.6KB
i am a lady now :cool: funny tokio hoteli am a lady now :cool:
08.01.200814.6KB
:rotfl: ~pics~:rotfl:
14.06.200831.7KB

 
t:si cum lasa-ma :rolleyes: funny tokio hotelt:si cum zicea... b:mai lasa-ma :rolleyes:
10.05.200821.2KB
unele l s yo unu q kre dorm :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: did u know bill????unele l stiam ursulet\z..auzi recunosc...am s yo unu q kre dorm noaptea...pufi-pufosu.. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
30.03.200823.5KB
7 :zzz: nota pt poza7 :zzz:
27.03.200932.9KB
:angel:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: picks with dely:angel: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
15.05.200912KB

 
cum arata desktopul tau?

al meu cam asa.. your desktopcum arata desktopul tau? al meu cam asa..
25.04.200853.5KB
de sub mine..
e sooper simplu!de zic..:psdm ii plac care va raspunde va raspunde dak da sau nu apoiPSDM=Persoana de sub mine.. E sooper simplu!De exemplu..eu zic..:PSDM ii plac macaroanele...persoana care va raspunde va raspunde dak da sau nu apoi la randului lui va adresa si el o intrebare..PSDM nu sh ce...deci.. ...psdm ii plac pisicile
30.05.200815.9KB
:nebun:  :nebun: obiecte th:nebun: :nebun:
25.05.200822.6KB
asta e bill`sasta e
08.09.200823.8KB

 
...peste cateva ore am hotarat sa ma intorc odata care era care ne felicitau era acum o raza de colt...peste cateva ore am hotarat sa ma intorc inapoi.... locul odata care era aglomerat..oameni care ne felicitau era acum pustiu..nici o raza de bucurie...intr-un colt am vazut buchetul meu de flori..statea trantit intr-un colt..zacea acolo pe nisip..l-am luat in mana..m-am uitat la el.lcrimile au incput dinnou sa curga pe obrajii mei...m-am intrapt spre mare...apunea soarele...era asa frumos...atunci arunc buchetul in mare lasand ca valurile sa-l ia..sa-mi ia fericirea....
26.10.200830.2KB
zambetzel picks with billzambetzel mortal:nebun:
28.05.200929.7KB
:rolleyes: asta'i prima poza pe care o fac in dormitor :rotfl: ~pics~:rolleyes: asta'i prima poza pe care o fac in dormitor :rotfl:
22.05.200836.7KB
la wc oleak :rotfl:  :rotfl: & tom♥la wc oleak :rotfl: :rotfl:
07.01.200843.1KB

 
mama cat iubesc eu poza asta! :nebun: made only by me!mama cat iubesc eu poza asta! :nebun:
13.11.200951.3KB
ha ha ha..... :rotfl: picks with billha ha ha..... :rotfl:
27.01.200823.5KB
;) green day;)
09.01.200829KB
hot:p hot or nothot:P
01.12.200942.2KB

 
:rolleyes: gothic picks:rolleyes:
30.11.20081.2KB
10 culori :nebun: nota pt poza10 culori :nebun:
21.04.200939.1KB
hello skz da io sunt ala :x  :x  :x  sa te simti bn prin :d  :d  :d  :d  :d  :d about usHello AnA.......... skz da io sunt ala intarziat....... :x :x :x kiss........ sa te simti bn prin zona.......... :D :D :D :D :D :D
25.02.200933.4KB
sada l-a parasit ubyta? pics with emo boyssada baitu'..oare l-a parasit ubyta?
13.04.200826.5KB

 
:uimit:  :uimit:  :uimit: crazy frog picks:uimit: :uimit: :uimit:
28.12.200921KB
la :nebun:  :nebun: picks with billla paaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssss :nebun: :nebun:
21.03.200823.7KB
am descarcat pozele insfarsit :zzz: sa vedeti acuma hotel are the best, fuck the rest! cel maiAm descarcat pozele insfarsit :zzz: Sa vedeti acuma nebunie TOKIO HOTEL ARE THE BEST, FUCK THE REST!
18.04.200934.8KB
:nebun: picks with emo girlz:nebun:
19.10.200813.2KB

 
pooopsss  :zzz:  :nebun: picks with delypooopsss :zzz: :nebun:
18.10.200824.5KB
da..saraca sa se odihneasca in pace.... :(  :( o fana a murit dupa concertul din lisabonada..saraca sa se odihneasca in pace.... :( :(
26.01.200933.6KB
in 2006 in august..am vaz am vaz clipu...c dupa iun timp( k vedeam th in fiecare zi.) a inceput samiin 2006 in august..am vaz th-schrei..pe utv... cand am vaz clipu...c handikpatzi..dementzi..(scz expresia.) ss dupa iun timp( k vedeam th in fiecare zi.) a inceput sami pl..my ales de bil... miam luat bravo..s era poster q ei...s un articol...k au faqt clipu l der letzte tag..sau asha cv.. am luat posteru s rev in mana..s ma uitam l mainile lui bill( l incheieturi).. s ma gandeam k o fata nu are mainile asha d baietoase..s q multe oase.. k o fata isi ingrijeste mainile.. s dupa aia mam indragostit bill..k sa o spui asha... s de at..ADOR..TOKIO HOTEL :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :hi: :hi:
31.03.20086.3KB
a doua zi dupa scoala.. fetele erau impreuna q baietii pe drum…
i: da unde mergem noi la o casaA doua zi dupa scoala.. fetele erau impreuna q baietii pe drum… I: da unde mergem noi acuma…?????? B: la o casa …undeva pe l sfarsitul orasului… D: da ce facem noi acolo…? T:o sa aratam cv tare…..am ajuns… D: da ce mare si infricosatoare e….ma trec fiori… I: si pe mn B: haideti inauntru….. T: sti ce se spune despre casa asta…????????? D: ce…?????? T: k propietaru casei sia omorat sotia…si pe fiul lui la inecat in cada… I: tare… B: si se spune k sotia lui bantuie pe aici tot timpul…my ales pe l apus….k acum… I: ma speri… T: haideti sa intram… B: vezi gaura asta din podea… D: cei cu ea..?????? T: aici a fost trupul sotiei lu ala… Au ajuns intro kmera si bill a zis…. B: vtetzi sa o vedetzi p aia? D: da..dar qm? B: bagativa in dulapu asta si o so vedeti pe sotia lu ala… I: yo nu ma bag…nici moarta.. T: haideti ma ce pierdeti.. D: bn.. B: intra acolo, numara pana la 10 cu ochii inchisi…si cand ii deschizi o so vezi… D: nu stiu… T: sau my bagat multi acolo s spuneu k e frumoasa… I&d: bn bn… T: planu nostru merge …. Stai sa scot telu k sa inregistrez… D: hai k neam bagat.. B: bagativa my adinc…k asa nu o so vezi… a si numera pana l 10… I: bn… I&d: 1,2…….10 si cand a deschis ochi au vaz….o creatura hidoasa… cu ochi si buzele negre…. Knd au vaz fetele au inceput sa tipe si sa spuna – scotetine de aici- s bateau in usa dulapului…tom si bill radeu d ele…iar tom inregistra de zor… B: asa va trebuie k neati lasat balta l intalnire… T: daaa… I: deschideti usa odata… B: bn bn aku… B: tom nu pot so deschid…. T: stai sa te ajut… B: hei..nu my tineti de usa.. D&i: da nu tinem… B: sa blocat… T: hai sa my incercam… B: in sfarsit sa deschis… sper sa va pl... :( :zzz:
01.04.200825.7KB
InapoiInainte