Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
i fly like a bird in the sky :rotfl: funny tokio hoteli fly like a bird in the sky :rotfl:
06.01.200812.2KB
si inca o poza... iluzie sausi inca o poza...
21.03.200938.2KB
la ce te gandeai mah tzi-e dor? =(  =(  =( picks with gustavla ce te gandeai mah gusty?....dc tzi-e dor? =( =( =(
02.05.20087.5KB
iulia trei ingeri cazutiiulia
09.05.200926.2KB

 
p.s. : sa lasati lumina aprinsa noaptea pentru bill. 
cu capra” 
b: nu se poate! cine mai imiP.S. : Sa lasati lumina aprinsa noaptea pentru Bill. Cu sinceritate, CAPRA” B: Nu se poate! Cine mai imi spala boxerii? T: Esteeeeeeeeeee! Nu mai fac curat! Ge: De parka faceai vreodata! T: E nah! Acuma! Da’ pot sa aduc si iedutele de pe centura ca sa invat chestii noi! Gu: Da’ daca exista Bill de ce sa facem noi curat? Ar trebui sa existe cate un “Bill” in fiecare casa! Daca nu il dam pe asta spre inchiriat! T: Da! Da! Asa am bani pentru prezervative! B: (plangand) Nesimtitilor! Stiti ce m-ati ranit?! Ge: Gata ma terminate! Nu vedeti ca e mic si firav! Baiatul caprei! T: Bine! Ma scuzati da’ tre’ sa dau vreo duzina de telefoane! Ca doar iedutele nu vin singure! Gu: Uite un gandac pe jos! B: Unde? Unde?????????? Ge: Bine! Eu ma duc la magazin sa-mi iau sprayul meu preferat “ pentru tapul din mine”! Gu: Unde e CD-ul meu cu Metallica? B: Nu ma lasati singur cu gandacu’! Intra Bill in sufragerie si vede inca o foaie pe masa, pe care scria: “ Daca tapu’ se dovedeste a fi un bou, vin inapoi si atunci sa-mi deschideti usa doar daca ma auziti cantand asa: Patru iezi mofturosi Lua-v-ar dracu de mucosi! Ca mi-ati facut zile amare. De la voi capu’ ma doare! Cand am sa fac cale intoarsa Sper sa nu gasesc casa arsa!” Dupa ce citesc toti se hotarasc s-o puna de o petrecere. T: Eu ma duc dupa gagici! Ge: Eu ma duc dupa bere! B: Eu ma duc sa aduc haleala! Ca de obicei Tom a mancat tot! Poate niste chiloti comestibili! Gu: Vreau muzica! Si uite asa incepe o zi obisnuita a celor patru. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :finger:
06.04.200839.7KB
:rotfl: picks with gustav:rotfl:
08.04.200834.2KB
ms :rotfl:  :hi: 

pozi de azi :rotfl: 

fly!! like a bird in the :rotfl: ..moam :rotfl: crazy frogms :rotfl: :hi: pozi de azi :rotfl: fly!! like a bird in the sky..piu-piu-piu :rotfl: ..moam :rotfl:
19.09.200846.7KB
:rotfl:  :rotfl: wallpapers:rotfl: :rotfl:
01.05.200851.7KB

 
aha tare amuzant jokul :)):)) ;)) kiss billaha tare amuzant jokul :)):)) ;))
25.04.200819KB
anunt la 10 mii..3 la 10 mii...cine mai doreste ..cine mai cchiar foarte bune...vi le recomand miANUNT PUBLICITAR..BILL KAULITZ: B:3 la 10 mii..3 la 10 mii...cine mai doreste ..cine mai pofteste!!!...sunt cchiar foarte bune...vi le recomand yo!!!...tom mi le-a facut cadou ;) shi acum sunt foarte fericit :zzz:
09.05.200821.5KB
ce fata are tom:rotfl: bill and tom maldive 2010ce fata are tom:rotfl:
12.02.201037.3KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: picks with tokio hotel:rotfl: :rotfl: :rotfl:
01.04.200850.1KB

 
wai ce chitara are dracu:* :dinti:  :rotfl:  :rotfl:  :nebun:  :zzz: picks with tomwai ce chitara are dracu:* :dinti: :rotfl: :rotfl: :nebun: :zzz:
23.01.200822.9KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: th in strasbourg:nebun: :nebun: :nebun:
14.03.200829.9KB
:zzz::zzz:
23.05.200842.2KB
asa de mumos.... :nebun: picks with billfetelor...e asa de mumos.... :nebun:
27.01.200829.5KB

 
tom e foarte genu de baiat dupa care mor toate ma tom e tom ..si bill e dak's gemeni :limba:  :nod:tom e foarte sweet...adik..e genu de baiat dupa care mor toate fethele...cool...macho.... insa..nuj..nu ma atrage...HELLOOOO tom e tom ..si bill e BILL....chiar dak's gemeni :limba: :nod:
30.12.200741.2KB
x:iti place acadeaua bill, :rotfl: funny tokio hotelX:iti place acadeaua Bill, nuh? B:mhm... :rotfl:
20.12.200935.4KB
cuu

cu sau fara afara d bill s tom.. :zzz:  :zzz: cu sau fara?cuu cu sau fara baietii? in afara d bill s tom.. :zzz: :zzz:
01.04.20085.4KB
si asta`i mai veche cu 2 zile  :rotfl: ╗  by me :xsi asta`i mai veche cu 2 zile :rotfl:
04.09.200921.8KB

 
cine-i tare acum? :d pics cu masinile cu a lui tom)cine-i tare acum? :D
06.01.200823.5KB
:dinti: picks with tom:dinti:
25.01.200821.8KB
493 :hi: pics with emo boys493 :hi:
26.04.200842.1KB
aly fac orice pt tinealy
03.02.200910.2KB

 
ionela(yo)ionela(yo)
29.03.200852.1KB
te gandesti la mancare nu la pictiseala vreau o poza cu....woi......complicat asa te gandesti la mancare nu la pictiseala
20.04.20097.6KB
:cool: avril lavigne:cool:
01.02.200834.9KB
:rusine:  :rusine: opa  :rusine:  :rusine: picks with anka:rusine: :rusine: opa :rusine: :rusine:
31.03.200823.1KB

 
...:::InGeR NeBuN:::...
08.05.200823.8KB
asta trebuia sa iasa banner dar la ce is la photoshop nu mi-a iesit calumea. :rotfl: gfx by me..Asta trebuia sa iasa banner dar la ce nepriceputa is la PhotoShop nu mi-a iesit calumea. :rotfl:
04.12.200825.3KB
:dinti: picks with bill:dinti:
18.02.200817.1KB
asta  meeka  eo`s  sunt   :d  deci puteti sa va luatszi  de toate :) ╗  by me :xasta meeka eo`s sunt incepatoare :D deci puteti sa va luatszi rosi,oua,cepe de toate :)
07.07.200933.1KB

 
10 ...chetile astea cu dorgurile imi plac nota pt poza10 ...chetile astea cu dorgurile imi plac
07.04.20098.4KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: 


cum arata cel mai dooolshe chitarist si pianist de pe glob???David!!!!!!!! :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: cum arata cel mai dooolshe chitarist si pianist de pe glob??? aja!!! :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
19.10.200821KB
numa eo cu mada :zzz: picks with alexanuma eo cu mada :zzz:
02.03.200836KB
care e poza ta preferata cu tom?

a mea e asta: best photo with tomcare e poza ta preferata cu Tom? a mea e asta:
29.03.200857.1KB

 
new band? :rolleyes: c-i cu compania asta atat d idioata? :x bill new stylenew band? :rolleyes: c-i cu compania asta atat d idioata? :x
12.03.200942KB
sry pt gusty's last tattoosry pt neklritate:zzz:
26.08.20095.1KB
4 sweet :nebun: picks with th dolls4 sweet :nebun:
04.04.200859.2KB
mijto forum... :d picks with billmijto forum... :D
31.03.200834.8KB
InapoiInainte