Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
pey uita.te fah odata :rotfl: il gassti pe retea..odc :nod: dar moemntan numai in engleza k deabiapey uita.te fah odata :rotfl: asa...filmul il gassti pe retea..oDC :nod: dar moemntan numai in engleza k deabia pe 26 ianuarie e premierea la noi :nod: -Dar il iubesc.... /////DE CE EU?/// numai eu sufeream?..cand viata mi se parea si mie frumoasa, cand ma simteam si eu iubita....am plecat acasa, nu mai suportam sa stau si la scoala. Ma trantesc direct pe pat si incep sa derulez filmul vietii mele, ce am fost..si ce am ajuns, fusese prima mea dragooste, de ce mi-a facut asta? gresisem eu cu ceva? ///Adio////am suflat eu usor , nu apucasem sa-i zic asta....Ma ridic de pe pat si ma duc la sifonier sa vad cu ce ma imbrac in seara asta, mi-am scos un tricou negru si o pereche de blugi, nu aveam chef sa ma ambrac pentru nu stiu eu ce eveniment, nu eram in stare, ma simteam ca ultimul om pe pamant.... [[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[ -Am venit! ...a strigat adriana din toti plamanii, ioana statea langa ea si o privea uimita apoi bufnind-o rasul... -Hai, incearca sa uiti, o sa te distrezi, mi-a spus ioana cu un zambe pe fata... -Numai de gura voastra merg, daca o sa lesin acolo sa stiti ca e vina voastra... -Nu ai de ce sa lesini -De durer.....s-a lasat acera, numeni nu mai spunea nimic, am oftat si am privit spre geam incercand sa-mi stapanesc lacrimile.. -Deci?..mergem sau ati venit degeaba?.... Lumini, Muzica...Bautura....Perfect pentru un concert, cam asa era privelistea, ne-am dus in primul rand asteptand sa inceapa concertul, toti erau entuziasmati, numai eu nu, stateam pitita intr-un colt, si zambetul imi era furat, sau nu avea putere, curaj sa apara pe fata mea... MAKE SOME NOISE!!!!! se aude cu putere in boxe, erau chiar ei, stateau char in fata noastra, . au inceput sa cand odata cu incingerea atmosferei, toti erau bucurosi, de vederea lor, incercam si eu sa schitez un zambet pentru ca tot se uitau pe la noi si nu voiam sa le fac impresia ca nu-mi place muzica lor, am vazut si alti colegi de la scoala ca vin, asa ca ma uitam prin jur sa vad daca vine si edward, deodata simt o mana care ma apuca pe brat si ma trage cu ..putere...era chiar solestul, bill, m-a tras pe scena, eu ma rusinasem oleaca pentru ca nu ma asteptam,dar era ciudat, ma simteam de parca il cunosteam , de parca ne cunosteam de atata vreme, ohii lui erau sangerii ceea ce m-a facut sa stresar oleaca cand m-a atins, ma uitam hipnotizata in ochii lui ca o vraja, ca un droc..niste cuvinte stranii se jucau cu mintea mea, nu stiam nici eu cine era, dar sigur era....el....
18.01.200920.3KB
vreau o poza cu un apus la mare :nebun: vreau o poza cu....vreau o poza cu un apus la mare :nebun:
22.05.200923.3KB
yoy.... :nebun:  :nebun: nota pt pozayoy.... :nebun: :nebun: ....10....yoy....
03.02.200915KB
da asta???   :-> :-> :->  :d  :d  :d  :d  :nod:  :nod:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:da asta??? :-> :-> :-> ............ :D :D :D :D :nod: :nod: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :cool: :cool: :cool:
22.03.200935.8KB

 
tare nu? :nebun:  :nod:  :nebun:  :nod:  :nod:  :nod: picks with billtare nu? :nebun: :nod: :nebun: :nod: :nod: :nod:
27.01.200830.2KB
cu fratimiu are cv? :rotfl: 
vr o poza cu ruxy de la blaxy girls vreau o poza cu....Cu fratimiu are cv? :rotfl: Vr o poza cu Ruxy de la Blaxy Girls
14.05.200938.3KB
o fi chitara lu' tom? vanity fairo fi chitara lu' tom?
12.07.200829KB
:rotfl:  :dinti: kaulitz =))):rotfl: :dinti:
30.12.200729.7KB

 
:rotfl: pozi noi :rotfl: ...dc nu m o facut hi pe mn mama sa seman la par cu prietena lu bool:rotfl: pozi noi :rotfl: ...dc nu m o facut hi pe mn mama blonda?...macar sa seman la par cu prietena lu bool :rotfl:
08.09.200844.5KB
thx  :rotfl: methx :rotfl:
29.05.200825.6KB
ioti shil popa  :rotfl: picks with billioti shil popa :rotfl:
25.05.200812.1KB
mmm au mel cu aspectul e prea prea :uimit: mie una imi plashe de strify :wink2:  :dinti: bv lor k aummm au mel mijto...dar cu aspectul e prea prea :uimit: mie una imi plashe de strify :wink2: :dinti: bv lor k au reusit sa-si indeplineasca visul :hi: :D :dinti: :nod: :nod:
26.01.200842.7KB

 
o mai pusai?  :rusine: picks with ankao mai pusai? :rusine:
09.04.200838.5KB
in marimi aproape reale the first tokio hotel barposterele-s in marimi aproape reale
01.05.200830.2KB
:o3 little twins:o3
17.10.200930.3KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: waaai...e atat de :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun::nebun: :nebun: :nebun: :nebun: waaai...e atat de sweeeeeeeeeeeeeeeeet :nebun: :nebun: :nebun: Hoooooooooooooooooooot :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
22.03.200916.1KB

 
the most beautiful vampire o poza cu gheara d vreau o poza cu....the most beautiful vampire ever:nebun: vreau o poza cu gheara d zgriptzuroaik>:):rotfl:
16.05.200924.2KB
doolceatza mik :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: picks with devilishdoolceatza mik :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
15.08.200839KB
oare bill era nu e pe acolo :( picks with tokio hoteloare bill era bolnav?...k nu e pe acolo :(
05.05.200831KB
moaaamaa ce look de madonna in anii 80 ti`ai tras :uimit: lafeemoaaamaa ce look de madonna in anii 80 ti`ai tras :uimit:
10.05.200822.4KB

 
maria fac orice pt tinemaria
03.02.20098.7KB
hy! :hi:  :hi: i'm caty :zzz: 
sunt o fana tokio zis o obsedata de th
 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:Hy! :hi: :hi: I'm Caty :zzz: Sunt o fana Tokio Hotel........mai zis o obsedata de Th :rotfl: :rotfl: :rotfl: am 15 ani........sunt nascuta pe 12 decembrie 1992 ;) ....deci sunt sagetatoare :rotfl: :rotfl: imi plac funditele....si tot ce este sclipitor Sunt din Campulung Moldovenesc....Suceava :rolleyes: :rolleyes: Pasiuni: -sa ascult Th -shoppingul -sa mananc dulciuri -sa desenez stelute -sa enervez lumea :zzz: :zzz: Nu-mi plac: -manelarii -oamenii care au greata si fitze :rolleyes: :rolleyes: Sunt o fire destul de crazy......sensibila.....si timida :rolleyes: :rolleyes: hi5 : id-ul: lollipop_with_pinky_stars ....just add dak vreti :zzz:
19.04.200836.9KB
baietzii emo nu-s doar cute..is cute pics with emo boysbaietzii emo nu-s doar cute..is soooooooper cute
26.04.200825.7KB
poze trucate:surprised:
06.01.200831.3KB

 
sormea geamana :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 
cum sa nu 
as vrea yo una :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  decisormea geamana :rotfl: :rotfl: :rotfl: cum sa nu as vrea yo una :rotfl: :rotfl: :rotfl:
21.01.200930.4KB
bill:> vreau o poza cu....bill:>
15.06.200947.4KB
ms :rusine: crazy frog picksms :rusine:
13.04.200832.8KB
stiti cumva de unde se cumpara bilete tokio hotel||| si de cand se pun...ca yo habar nam :x  :zzz:stiti cumva de unde se cumpara bilete tokio hotel||| si de cand se pun...ca yo habar nam :x :zzz:
17.02.200935.7KB

 
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 
 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl::rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: hai k e prea penala :rotfl: doar 2 persoane au spus k e tare :| :uimit: si aia is nebuni :rotfl: ..unu fiind sor'mea :nebun: :rotfl:
16.03.200940.3KB
vreu o poza cu vreau o poza cu....vreu o poza cu baietzi:nebun:baietzi,baietzi:nebun::rotfl:
31.05.200925.9KB
tom paristom
23.06.200847.4KB
ce-mi place poza asta..... & tom♥ce-mi place poza asta.....
05.01.200823.7KB

 
ce buzitze :rusine: picks with tomce buzitze :rusine:
05.01.20085.1KB
:x  :x bill new styleduh...groaznik :x :x
12.03.200934KB
sa stii ca mai dulce emo :nebun:  :nebun: poze trucatesa stii ca da........cel mai dulce emo :nebun: :nebun:
21.06.200843.6KB
parul meu plin de ce sarata e scuturam de sare dupa ce ma uscam :(  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: picksparul meu plin de sare........thumane ce sarata e apa.......ma scuturam de sare dupa ce ma uscam :( :rotfl: :rotfl: :rotfl:
25.06.200844.8KB

 
q  anku nu am :x  :x 

pun maine :nebun:  :rusine: 


cristi :nebun:  ttantalawl :nebun:  :rotfl:q anku nu am :x :x pun maine :nebun: :rusine: cristi :nebun: ttantalawl :nebun: :rotfl:
30.07.200947.5KB
me ...sad :( picks with delyme ...sad :(
05.08.200822.2KB
:rotfl: fu....da ce bn eu credam k e noua..k e de o sa se sa fi batranel :uimit:  :rotfl: batranik:rotfl: fu....da ce bn eu credam k e noua..k e de aku....orcum...e altceva...kand o sa se insoare....o sa fi batranel :uimit: :rotfl: batranik billutza :rotfl: :dinti: orcum aia nu era d billl....pt k sunt fete mai frumoase dekat aia... :nod: ms k miai spus k e demult :rotfl: :zzz:
22.01.200932.7KB
deci hot sau not.... hot or notdeci hot sau not....
07.03.200934.2KB
InapoiInainte