Ah...eu nu am desene cu TH doar cu animeuri... :zzz: Si nu am vazut sa scrie undeva ca desenele sa fie numai cu TH...so...le pun alea cu animeuri :D
10.06.2008
25.8KB
:zzz:
20.04.2008
62.6KB
:x :x
12.05.2008
31.1KB
:uimit:
29.09.2008
26.5KB
omg omg omg :rotfl: :rotfl:
06.01.2008
27.3KB
:D
09.01.2008
24KB
:nebun:
04.01.2008
23.8KB
pink intr'o kmera pink:uimit:
:rotfl:
inima
22.07.2009
32.1KB
so sweet :hi:
06.01.2008
40.9KB
ce thare est furmul asta! :cool: :rotfl:
15.03.2009
4.7KB
sexy baiatu' :rotfl: :rotfl:
02.05.2008
37.9KB
inca una ptr next
08.11.2009
37KB
aceeasi privire visatoare
01.05.2008
22.4KB
k la ora....
k o balerina :rolleyes: :rotfl:
19.06.2008
29.5KB
mey baiete mai :rotfl:
08.04.2008
34.4KB
:zzz:
06.04.2008
39.5KB
SCREAM!!!!!!!!!!!!!!! :D
09.05.2008
38.7KB
la inaltzime
01.04.2008
55.4KB
this is...so special... :nebun:
04.01.2008
32.4KB
:nono:
23.01.2008
21.5KB
:rotfl: :rotfl:
deci se vad aripile de inger din spate nu? :rotfl: sa vedeti ce fata cuminte sunt :zzz: :rotfl:
28.12.2008
28.2KB
ce scoomp ii billu..si fatha arata bn :nod:
24.03.2008
31.8KB
poi sunt fan de 2 ani........... am vazut prima data o poza k bill shi mam gandit sa vad cei k ala shi am ask o mel(nu my shtiu sigur kre era) :nebun: :nebun: :nebun: dar de atunci am devenit obsedat de ei :nebun: :nebun: :nebun: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
15.02.2009
22.3KB
bea sampanie fara noi.....poftim cultura :zzz:
27.01.2008
18.2KB
:zzz:
07.01.2008
49.2KB
2.Bill Kaulitz
25.02.2008
35.3KB
:rotfl: :rotfl: :rotfl: esti loco :rotfl: ..o parte din ttwilight..restu..veti vedea :dinti:
-Si mie sys! nu o sa te uit niciodata!
Am inchis telefonul...au urmat cateva lacrimi prelinse pe fata..apoi m-am ridicat si am inceput sa-mi fac bagajul...oare unde ma voi duce?...exact acum cand totul mi se parea frumos..cand credeam ca viata e perfecta
-Hai urca!..o voce ma trezeste la realitate
-Vin acum!..am raspuns pe un ton grabit.
-Si acum unde o sa mergem?
-In Forks, e un orasel dragut.
Am afirmat din cap ca da, apoi mi-am indreptat capul spre geam punandu-mi castile in ureche, picaturil reci de ploaie se prelingeau pe geamul aburit de respiratia mea, imi va fi dor de vechiul oras, de prieteni...dar acum voi incepe o viata noua, nu imi era frica de necunoscut,dar acum aveam o presimtire mai ciudata.......
-Yvo, trezeste-te!..deschid ochii speriata nestiind ce se intampla.
-Ce e?
-Tipai in somn, strigai ajutor,...sa te lase in pace.....
-Aaa...am avut un cosmar...am spus eu schitand un zambet..dar avusem iar acel cosmar ingrozitor,am intors capul spre fereastra, era intuneric afara...
-Cat mai avem? am pleca dimineata si acum e seara
-Nu am spus ca e aproape, dar nu-ti fa griji...uite!.si imi arata o pancarda pe care scria "Welcome to Forks"...///Am ajuns"...priveam pe geam, nu era mare...erau multe case, un orasel mic ca in filme, ne-am oprit in fata unei case ...
-Uite! Bun venit acasa!
-Acasa?..am exclamat eu uimita apoi iesind afara...era chiar foarte draguta...imi placea...
-Hai sa te ajut la bagaje!
-Nu! tu du.te i alege-ti o camera, vin si eu imediat, am fugit imadiat in casa, am urcat pe scari si am intrat direct in a2a camera, nu stiu de ce, asa m-a indrumat instinctul...m-am intins pe pat uitandu-ma in tavan, aveam o senzatie ciudata.....dar usor usor somnul m-a furat
-Yvo! trezeste-te!
-ufff! mai lasa-ma oleaca!
-Dar trebuie sa te duci la scoala! hai sus!
-Scoala!?deja?
-doar nu credeai ca vei scapa nu?...m-am imbracat repede, apoi m-am urcat in masina plecand direct spre scoala,
-Am ajuns!
am cascat ochii mari...nu era rau deloc, dar numai gandul ca e un liceu nou imi dadea dureri de cap.
-Multumesc tata! am plecat! ne vedem diseara!
am coborat din masina plimbandu-ma prin parcare si uitandu-ma la fiecare pesoana, dar numai una mi-o atras atentia, un baiat brunet, cu ochii ca soarele si buzele...rosii
05.01.2009
34.1KB
sa nu va supi p mn..
da yo nu kred..prostia asta...
sa fim seriosi ..sa dea david in bill?
nooo...e david ala mare...da bill sta..c draq..doar nu e asha d prost..
k nu ma e l sc..sa dea bani la ia my mari k altfel il bate.. :rolleyes:
il are s p tom..restu trupei..nu e billutza nostru singur :nod: :nod: :zzz:
01.04.2008
17.7KB
Not:d
30.03.2009
31.6KB
:rotfl:
25.01.2008
21.5KB
omg.... :rotfl: ...oare o sa se ajunga la chesti perverse? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ..dm...la ce ma gandesc....9.50...ce am azi? :rotfl:
03.02.2009
69.7KB
acum..sa incepem...
Era o dimineata frumoasa,..ma trezesc s intru in baie, fac un dus rapid l peste juma’ d ora trebuia sa fiu l sc s nu imi placea sa asc predicile dirigintei(un om rau s insuportaBILL).
Pe drum mam intalnit cu dana k de obicei.
I:sal. Kf? Qm d teai trezit asa d devreme, k te obicei nu t trezeai niki dak era razboi
D:sunt f fericita d asta..
I:dc esti..zimi s mie..nu fi lea…….s faku o moak d catelus
D:am aflat k vin th in bucuresti….iuppy
I:k tare nu minti,nu?s sarea in sus d bucurie…toti s uitau l ea……
D:sigur k nu…abia ast…e luni (azi era sambata)
Am ajuns l sc…cu intarziere k de obicei ji nea intampinat diriga……offff!!!!!!!!!!!
Diri:l ora asta se vn? O sa va spun parintilor..
I:nu ne spuneti…o sa vn my devreme d acum l sc…promitem
Diri:bn,bn…va iert
i:multumim…
***dupa ore***
In sfarsit am scapat din inchisoarea aia..si am decis sa plecam fiecare pe drumul sau…cum mergeam yo pe drum ma izbesc de cineva…am cazut amandoi jos…era un baiat cu sapk s niste ochelari mari d tot..abia dak I se vedea fatza…
I:hei vezi pe unde mergi impedicatule…ce tupeu au uni in ziua de azi…huuu
X:scuze, nu eram atent…
I:da sigur…si vrei sa te cred…
X:chiar nu am vrut…serios..
I:bn..bn…
X:poti sami spui ji mie cum te numesti???...
I: ionela…’ke draq..seamana asa de bn q bill.’. spune ea in gand
X:yo ma numesc bill..
I:ce coincidente..asa il cheama se pe idolul meu..gandi ea q voce tare..opsssssssss
B: coincidente….vrei sa mergem l un suc…asa ne my cunoastem I noi…
I: bn.. dar o aduk si pe prietena mea… ji adu s u pe cineva…bn????
B: ok…pa powpiky
Am ajuns aksa si mam urcat cu o viteza in camera k iesea fum…am intrat in baie si miam cu niste apa pe fatza k ink visam l ala.. ‘doamne ce bn arata ..park e bill..oricum nare cum sa fie…linistete..asa calm..’………..
I:kf,fata?
D:dc my sunat?..
I:sati spun ceam patzit azi…mori..
D: bn,bn…zi odata..
I:qm mergeam pe strada mam izbit d un baiat..avea niste ochelari mari s o sapk…
D:arata bn..?
I:my zici…dar seamana f bn q cineva…
D: q cn???/
I:q bill…
D: stai.stai…da nu are qm sa semene q bill…el e unik..
I:ma..yo stiu ke zik..
I:a si tre sa ne intalnim q el diseara…
D:u ai innebunit..dak e vreun trafiknt de krne vie..
I: ups..nu mam gandit ...
D:doamne…..
I:dar arata super..hai ma vii??????????
D: nu stiu…
I:plsssssssssssss…………..
D: bn…vin..stai sa ma imbrak si vin..
I: ok…paaaa
Mam dus in baie..am facut un dus si am inceput sa probez o tona de haine…k trebuia sa fiu imbrakta beton…miam ales o fusta mini..un maieu q spatele gol si un decolteu deti pik fata..mam machiat q negru s mam dat q un roz aprins p buze….se vedea k eram rockeritza…..am auzit k suna cineva l usa s m,am dus sa vad cn era…dar eram sigura k e dana…
I: hai my rpd in kmera..
D: vin aku..
***seara***
I: mama..ke emoti am..abia ma tin pe picioare
D:hai my rpd..
Am ajuns si bill era singur..
B: sal..
I:buna..da ai vn singur?
B: nu stai sa ma duk pana l baie sal aduk..comandati cv..
I: bn..
D: ma da ke seamana q bill…
I: tiam spus yo..
D: da dc nusi scoate ochelarii?/////
I: nush..yo comand o cola..
D: bn..s yo l fel….
B: buna lam adus…
Knd sa intors dana sa inecat q suc… era :uimit: :uimit:
29.03.2008
41.8KB
vreau o poza cu hmm....un pudel roz:nebun:
12.05.2009
27.4KB
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: 10!
07.12.2009
4.9KB
X:bah..stinge lumina odata k nu pot dormi !!!! Se auzi un glas putermic din celalalt coltz al camerei
Y:mai am 3 capitole...potzi sa rabzi???
X:niuuuuu...
Y:k ...noapte buna..
X:ms...
deci asta e un mic aliniat din care incepe povestirea...mai exact:
Aly:bah..stinge lumina odata k nu pot dormi !!!! Se auzi un glas putermic din celalalt coltz al camerei
Keyt:mai am 3 capitole...potzi sa rabzi???
Aly:niuuuuu...
Keyt:k ...noapte buna..
Aly:ms...
A doua zi:
A:Keyt?????
K:cei dracovenie k ma asurzesti cu opereta ta... :x :x
A:am o problema...
K:red...rose or black???
Aceasta intrebare era mereu pe buzele fetelor...a doua surori ...Aly si Keyt {...mai exact Ade-Marine(Ada Marina) si Kira Kleo (Kira Kleopatra) . da...numele nu prea coordoneaza cu prescurtarile...asta si le placea fetelor}. acum despre intrebare..
"red...rose or black?" aceasta intrebare o puneau mereu fetele inloc de ori care alta...
red- cv de mijloc
rose-cv bun
black- cv fff rau
fetelor le placea sa fie originale ... locuiau in L.A orasul ingerilor ... parintzii lor locuiau in Germania ....desi fetele erau minore ..de doar 14 si 15 ani ...parintzii aveam maxima incredere in ele.
continue...
A:black... m`am certat cu Fill (Fill - Fillipp ...boyfriendul lui Aly ....de vitza nobila ... cik au mare dragoste.... cik ii de ala romantik ...cre nu vrea so traga`n pat...adik mai scurt "rose" Aly il vede prin ochelari roz ....povesti de dragoste)
K:dc??
A:m`am saturat...de cind am aflat k e pusa deja si ziua nuntzii noastre...dupa ce voi implini 18.....mie greu sa mai fiu cu el ..ma simnt legata...de miini si de picioare... simnt ca nu`l mai iubesc asa ca inainte sa aflat faza cu nunta
K:e si normal... mama nu trebuia sa te oblige sa te casatoresti cu el... itzi mai trebuie libertate.....dar nu ai incotro ..la fel ca si mine ....Kristian e tot mai agresiv ....se simnte stapin pe mine ...si eu mai am doar 3 ani ..u ink 4
A:asta nu schimba nimik....
Peste 2 zile ...Aly statea in net ..cauta vre`o persoana interesanta pt chat ....deodata parca din senin se interesa de un nik "3XAngel"
iata chatul... tradus in romana desigur
A:buna..
X:hy...
A:cum te numesti
X:conteaza?
A:poate...atunci citi ani ai?
X:18 ...u?
A:ma nuj Ade Marine ....aly ....si am 14
X: ei las k mai cresti tu
A:nu vreau...
X:dc??
A: nu conteaza....deci de unde esti?
X:Hamburg,Germany ...u?
A:hamburg??? acolo stau parintzii mei..
X:stai un pik ...nu stai cu parintzii???
A:nooo ..eo stau cu sora mea in Los Angeles
X:aham...imi da plizz o poza cu tine??
A:da sigur....
18.07.2008
25.3KB
:rotfl:
28.12.2009
39.9KB
da; emo boys nu va plac? =(
13.04.2008
55.8KB
Eu una mor dupa freza lui :nebun:
Vr o poza cu... luna la mare :nebun: