Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
hai sa pun si eu:p
kate, ultima sunt eu:p *our friendshai sa pun si eu:P kate, a.dEE,RaLLoo, ultima sunt eu:P
04.12.200951.9KB
imi pl moolt asta :nebun: poze trucateimi pl moolt asta :nebun:
25.03.200925.6KB
:rotfl:  :rotfl: nu i.ar sta rau asa :rotfl:  :rotfl: deci hot hot or not:rotfl: :rotfl: nu i.ar sta rau asa :rotfl: :rotfl: deci hot
06.02.200925.6KB
b: cine m-am dat caiva pasi se strigat eu punandu-ma in o speranta se jucau pe fata mea odata B: cine esti?..... M-am dat caiva pasi inapoi...nu...nu se putea.. -NUUUUU...am strigat eu punandu-ma in genunchi...cautand o speranta macar..lacrimile se jucau pe fata mea odata fericita...de ce totul mi se impotrivea?..se punea impotriva mea?..Acest vis trait departe de realitatea se transformase intr-un cosmar...Care ma tinea prizoniera lui nelasandu-ma sa evadez...sa fiu libera...sa evades spre iubire...sa aflu ce e ea..fericirea ma parasise cu multi ani in urma cum o facuse multi... Y:bill....sunt eu! nu-ti aduci aminte?!Te rog! B: ma scuzati domnisoara,cred ca ma confundati, stiti va rog und e fratele meu? M-am uitat la el...ma privea ca pe o straina...o necunoscuta..poate asa si era..dispretul se putea citi in privirea lui ... Y:sigur...ma duc sa-l chem....Am iesit din acel salon...acel salon care mi-a furat si ultima persoana iubita...dau un pumb in perete ceea ce face ca ceilalti sa vina la mine... K:eee...si?...cum e?.. Y:tom...vrea sa vb cu tine...priveam prin el..nu ma puteam gandi la nimic...eram ca o fantoma parasita prin acele holuri groaznice.. T: sigur.. Mam dus si am imbratisat-o pe aly, aveam nevoie de un prieten, de orice alinare...ea mereu imi fusese aproape la nevoie.... A:ce s-a intamplat?... Y:unde e ady? A:e la parter...sta cu copii... Y:rebeka....am oftat eu lung.... Asteptam vreo 10 minute in care tom nu mai iesea de acolo...ma strsa acest lucru...ma simteam vorbita..inselata...tradata..de mine insami...Deodata usa se aude trantindu-se...Tom parea nervos..vine la noi si parca astepta ca cineva sa sparga gheata... T:Imi pare rau....siam ca este vorba de mine.. K:poftim? A: ce s-a intamplat draga? Am ridicat privirea inlacrimata spre el..ceream ajutor..mila... T:vom face tot posibilul sa-i aducem aminte de tine...sa-ti recapte cunostinta...Am inchis ochii lasans lacrimile sa curga pe zambetul meu schitat cu un ceion greoi..de amaraciune.. Y:mulltumuesc tom...esti ingerul meu pazitor... mI-a zambit si m-a sarutat pe frunte... A:imi pare rau..vom face tot posibilul... K:asa este..noi iti suntem alaturi indiferent de siuatie... Y: va multumsc.. Au trecut 3 zile..in care tom voia sa-i aduca aminte de mine...dar doctorul a spus sa nu fie totul prea brusc...asa ca l-am rugat sa inceteze...zicand ca pentru moment ma dau o buna prietena de a lor..imi era frica sa nu reactioneze ciudat....negand...cine il condamna?..cine ar vrea sa aiba o persoana ca mine prin apropiere?...Nu ma pricepeam decat sa distrug vieti..sugndule ca un vampir insetat toata speranta si fericirea...pana la urma fiind si eu ranita...tot de acele sentimente care apareau...si apareau....si tot apareau... Era ziua plecarii....eu eram cu rebeka in brate...simteam ca o parte din mine lipseste...acea persoana cu care ma trzeam in fiecare dimineata si imi dadea un motiv sa mai traiesc inca o zi din viata asta mizerabila.... B:buna!...
05.02.200914.4KB

 
alt drac :rotfl:  :rotfl: tokio hotel in elvetziaalt drac :rotfl: :rotfl:
17.07.200832.8KB
unul dintre de scenab-) picks with billunul dintre outfit'urile de scenab-)
27.02.201024KB
:rotfl: funny tokio hotel:rotfl:
16.08.200835.9KB
:limba: avril lavigne:limba:
01.02.200847.4KB

 
plashi stilu` ei :nebun: __ashley simpson__plashi stilu` ei :nebun:
08.03.200817.6KB
hot :nebun: hot or notHot :nebun:
21.04.200919.6KB
:nod: picks with tokio hotel:nod:
11.01.200832KB
nyhan :zzz:  :zzz:  :zzz:  :rotfl: funny tokio hotelnyhan :zzz: :zzz: :zzz: :rotfl:
18.02.200826.7KB

 
maine plec  :rotfl: 


b: noi c dreq stam k bill, no azi.
b: dc?
s: ptr k am zis yo k no azi. tmaine plec :rotfl: B: noi c dreq stam k prostii? S: bill, no azi. B: dc? S: ptr k am zis yo k no azi. T anuntz eu ;) B: of.. oki :( S: doara relatia noastra no s bazeaza p sex. Sau? :( B: poi.. S: bill!:x :( B: no s bazeaza p sex, da’ tre s n’o mai tragem si noi din knd in knd :rusine:. Ia exemplu d l tom si aly :nono: S: poi acolo’I tom. k aly no era asha pana s apara el. B: aham.. no bene. Yo am plekt… S: si doara no m lasi s stau sg d 6 l astia :-w B:… k tn l plimbare? S: s’a fakt :nebun:. Merg s m schimb. Intru’n camera. S:AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! T&A:AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!! :uimit: A: ‘tuti gura matii c dreq faci aici? S: eo.. aaa:uimit: T: iesi dreq afara :-w Ies rapid din kmera si m sprijin d usa. Imi trec mana prin par si incep s rad. BU: copii, c s int? S: nik, buna. Noma aly s’o asezat p hainele mele :-w BU: stai s vad c s int acolo. S: nooo buna :uimit:. BU: poi dc? S: hai buna k’I totu’n regula :zzz: BU: no bn.. da’ no mai tipati asa. S: ok. Buna pleak in treaba ei. Yo bag kpu p usha l ei S: mai incet k tzipetele :rotfl: Dupa c ies tom s da jos din pat si inchide cu usa cu cheia.. p kre nici n’o avea :rotfl: T: unde dreq isi tine sor’ta cheia? :x S: ii l mn :rotfl: T: da’o’ncoa :-w no m fa s ies :-w S: noooo :uimit: tzine’o. Am si fugit d acolo l bill. B: deci? S: thoamni km aratau :uimit:. S vezi km statea aly :uimit: s’o pus kpra :uimit: B: prea multe filme porno p ziua d azi. Hai afara :zzz::rotfl: *** B:.. si… km mai merge cu modellingu’ ? S: pos.. avem peste kteva zile sedintza aman2. B; ahah. Si iar aparetzi in revista? S: cik o s aparem si in Bravo si in Popcorn.. mrg :-j *** x: asha.. aly mai l stg. Stef, putzin mai l dreapta. Perfect. *** Tzac-tzac-tzac-tzac-click-click-click-click*** X: bon. Amu separat. Stef, esti prima. Inceark o pozitzie mai.. tzine’tzi rochia k mainile cv d genu.. ok.. bvgt. Akm aly. F frum.. bv.. asha.. so.. rochia mea..
11.07.200934.2KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: & tom♥:nebun: :nebun: :nebun:
20.03.200826.9KB
:rotfl: picks with tokio hotel:rotfl:
19.07.200845.4KB
...am scos haria din buzunar punand-o la piept si promitzand ca ii voi gasi ....


am plecat...am scos haria din buzunar punand-o la piept si promitzand ca ii voi gasi .... am plecat acasa...a inceput a ploua...ma uitam pe geam..la picatuile ce se izbesc de geam...la frumusetzea lacului....am hotarat ca am nevoie de o vacantza..imi amintisem ce spunea trace....poate o sa mergem la ai tai....poate asa am sa si fac....nu i-am vazut de mult...oare ma mai recunosc?..cu un copil..pff..pe cine pacalesc eu?..am urcat in camera rebekai si i-am spus ca o sa mergem intr-o vacanta..la bunicii ei...a fost super incantata..am hotarat sa plecam peste 3 zile...am oborat jos si am rezervat 2 bilete pt avion....eram amotionata...nici nu stiam ce sa le spun...ca am fugit din cauza unui bai?..ca si-o batut joc de mine?...ouf... ..... a2a zi plecam amandoua in oras sa cumpaam niste cadouri..nici nu mai stiu cum aratau...oare ma vor primi inapoi cu inima deschisa?..vor putea sa se uite la mine?...sa ma privesca in ochi asa cum faceau odata?.... ............ peste 72 de ore am decolat..rebekai i a placut enorm avionul..mie sincer imi era putina frica...doa nu era prima data cand zburam cu avionul ..dar de fiecare data cand zburam o anumita teama se strecura in sufletul meu....m-am chinuit o ora sa adorm..intr-un sfarsit am reusit.....se anunta ca vom ateriza...o trezesc usor pe rebeka spunandu-i ca am ajuns...a inceput sa tipe de bucuie...am stapanit-o cu greu..mai als ca oamenii se uitau cam uraciosi la mine...cobor din avon...insir adanc...casa dulce casa....nu am mai simtit mirosul asta de ani de zile...rebeka uitandu-se la mine a inceput sa ma imite...am inceput sa ma amuz...era asa comica...luam un taxi si iii dau adresa unde sa ma duca....ajunsa in fata casei raman socata...era stearsa...fara culoare...parea pustie..de ce nu se mai ocupase de ea?..intru pe porta putin retrasa...ma uit prin imprejurimi...pe geam puteai vedea mobila...era toata acoperita cu panza alba....de ce?..ma duc in spatele casei...acolo stata o femeia cu spatele si putin aplecata avand traba cu niste rosii..ma apropii incet de ea...ii pun mana pe umar...buzele mele au inceput sa se miste greu...am putut scoate doar un cuvant Y:mama? femeia se intoarce repede..ma priveste din cap pana in picioare...apoi se uita la rebeka...ea statea dupa mine...apoi batrana imi zambeste... BU:nu..sunt eu..bunica....m-am uitat mirata la ea...ce dor imi fusese de ea....imi amintam cum gatea ea..prajituri mereu cand veneam la ea...cum ne jucam..radam...era una din prietenele mele cele mai bune...cu toate acestea staeam pe loc...nu aveam curaj sa ma duc sa o imbratisez...dar vine ea la mn...o imbratisez si yo cu trag...lacrimile au inceput sa-mi curga pe obraji..lacrimi de fericire.... BU:stiam ca ai sa te intorci...ne-ai lasat pe toti....ai fugit...poate ca nu ai spus nimic dar eu am stiut mereu..puteam citi in ochii tai...cum pot ace si acum (uitandu-se la rebeka)...ai fugit din cauza acelui baiat nu?..a acelei vedete...ca sa-l uiti..nu aveai curaj sa ne spui nu?....zile in sir m-am rugat pentru tine...poate ai sa te impaci cu e..poate ai sa fii fericita cu el....tu ai fost cel mai de pret lucru al meu dupa... Y:bunico..unde sunt mama si tata? batrana lasa capul in jos..apoi il ridica..avea lacrimi in ochi...se uita fix la mine... BU: au murit....
12.11.200830.2KB

 
asta da tip dulce :nebun: 
pixie lott vreau o poza cu....Asta da tip dulce :nebun: Pixie Lott
29.06.200942.2KB
sper k nu am mai pus'o :rusine: lafeesper k nu am mai pus'o :rusine:
12.01.200819KB
ploua afara...nu vrei sa fii si u protejat de plaoie..nu itzi tre o itzi tre cnva sa te incalzeaskploua afara...nu vrei sa fii si u protejat de plaoie..nu itzi tre o umbrela?....nu itzi tre cnva sa te incalzeask cand ajungi aks......:(... ma ofer yo pt toaate :rotfl:
08.05.200825.1KB
mada intr-o parte...cu cu sptele..cu alb..iar yo fotograful pe acolo pe undeva :rotfl:  :rotfl:mada intr-o parte...cu galben..avril cu sptele..cu alb..iar yo fotograful pe acolo pe undeva :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
03.11.200832.5KB

 
3 sweet :nebun: picks with th dolls3 sweet :nebun:
04.04.200840.9KB
punk skull  :nebun: punk pickspunk skull :nebun:
19.04.200934.6KB
p:draci si ca cred ca numai draci si demoni is pe insula au inceput sa mers la receptie sa sperieP:draci si demoni………. C:taci ca cred ca numai draci si demoni is pe insula asta…. Toti au inceput sa rada………..am mers la receptie unde Receptionistul:ce sa intamplat????va sperie hologramele noaste…………………….. P:vai michi michi(michi era patronul hotelului) Toti am inceput sa radem,era o farsa,asta era explicatia de ce bill si tom nu aveau nici o rana………… Am continuat distractia,petrecerile,balaceala,era totul splendid,tom si ana erau foarte fericiti ,eu eram official iubita lui bill,georg si gustav abea asteptau sa plecam acasa.acea zi a sosit curand,totul era pregatit…dupa cateva ore de mers ajunsesem insfarsit in berlin,de acolo la SFTC.si apoi la munca.in uramatoarele 12 luni am muncit pe rupte am scos 2 albume noi si 5 videoclipuri,bill se ingrasase si avea greutatea normala,tom era in culmea fericiri si a declarato pe ana ca find prietena lui oficiala,georg si gustav aveau iubite official,doar eu si bill am ramas secret………………. Intro zi pe timpul craicunului……. C:bill gata………mam saturat…………… B:ce ai pui???? C:vreau sa iti zic ceva…….. B:da mai…… C:stiu ca o sa ma bati o luna dar iti zic……… B:cum sa te bat…….si zi ca ma omoara suspansul C:pai fi atent …eu vreu sa fac haine si vreau ca tu si ana sa fiti modelele mele……….. B:VREI SA DEFILEZ PE SCENE??????????ESTI NEBUNA!!!! C:nu mai ,vreau sa fac haine .asa de placere pt voi pt toti si doar ana va participa la concursuri…….. B:da cum sa nu ..si de ce ma rog nu miai zis pana acum????????? C:nush…………….. B:ok….oricum (si se apuca sa strige in gura mare)TOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GEORG!!!!!!!!GUSTAV!!!!!!!!!!!PETER!!!!!!!!!!!!!!!!HAIDETI SUS !!!!!!!!!!! Toti:bine!!!!!!!!!!!! ge:deci disperatul lumii ce e??????????? b;pai ma oligofrenilor…..peter nu si tu………..asa…………poimaine ii craciunul si noi stam…………….. C:ai dreptate……………… Si am pornit la cumparaturi,am cumapart cu saci tom si ana cumparau numai globuri si betea,agatatori,dulciuri, ………………….aveam de toate………..brazii erau asigurati………………………cand neam intors tot SFTC-ul era posomorat……….cand am intrat in cladite noi am stigat din toti plamani//CRACIUNUL// iar bill cu vocea lui de privighetoarein timp ce alergam toti de colo clo sa aranjam sediul de sarbatore|vin,sarbatorile vin, e iarna e can povesti,e minunat,e timpul sa daruiesti,sarbatori fericite,toata lumea iti ureaza………..| Asa trecura si cele 2 zile si craciunul sosi…………….era orgasnizata o petrecere minunata,sampanie,afaceri si o gramada de mancare……………….toate astea erau acolo…………..,ne simnteam ca in povesti,toata lumea era vesela……eu primiseam de la bill inca o bijuterie ,un inel din aur alb cu diamante,era splendit,si era prea frumos sa fie adevarat………..in noptea de craciun au fost focuri de artificii splendide,cerul lua foc de la ele………..dupa mahmureala de la craciun…….am dat de mahmureala de la revelion..iarasi petrecere,sampanie muzica,agitatie……………….noul an sosi cum nu se poate mai bine……..dar inima cuiva ceda in acea noapte si inelul de la bill
07.02.20091.9KB
yo v'am zis k vad cv da' voi yo n'am niciodat' dreaduri negre?yo v'am zis k vad cv da' voi noooooooo:nono: k yo n'am niciodat' dreptate[-( nah
24.04.200913.7KB

 
dao dracu de hot or notdao dracu de masina....hot......
16.03.20093.8KB
aha :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 


si asta :( obiecte thaha :rotfl: :rotfl: :rotfl: si asta :(
22.03.200910.4KB
deocamdata numa 2 :rotfl:  :zzz: ~pics~deocamdata numa 2 :rotfl: :zzz:
23.04.200839.6KB
billbill
17.06.200843.2KB

 
pai pleosc :rotfl: .

gripa :rotfl: .Pai da.Lene. Ete pleosc :rotfl: . Gripa :rotfl: .
11.11.200924.2KB
cik nu e el prietenul un cantaretz pe nume dave ji are o trupa son of dork am ar fi adevaratulcik nu e el prietenul gemenilor.....e un cantaretz pe nume Dave ji are o trupa Son of Dork .........nuj sigor........aja am auzit.........asta ar fi adevaratul andreas>>>
15.06.200814.8KB
yummyyyyyy :dinti: kaulitz =)))yummyyyyyy :dinti:
08.01.200840.3KB
ba exista
shi bella, tzi-am dat pe pun alta aici
nu e e o phuoza k un emolau roscat :nebun: vreau oBa exista Shi Bella, tzi-am dat pe FanFictionRO Da` pun alta aici Nu e celebru... Shi e roman Vreau o phuoza k un emolau roscat :nebun:
09.01.201032.6KB

 
gothic picksalone........
09.05.200814.8KB
mj:( vreau o poza cu....mj:(
28.06.200938.2KB
:nebun: obiecte th:nebun:
25.05.200820.8KB
my mult p :d id de messbillutza_mihaela...und devilish_girl483 stau my mult p billutza_mihaela :D
29.03.200824.2KB

 
:rotfl: kaulitz =))):rotfl:
12.01.200845.2KB
tente d picks with billtente d vampir:rotfl:
28.05.200939.1KB
sunt aja sweet aman2!! :nebun: & tom♥sunt aja sweet aman2!! :nebun:
09.12.200721.7KB
black & white beauty picks with billblack & white beauty
29.01.201026.8KB
InapoiInainte