Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
asta after life loveasta
02.08.20098.7KB
bill sau m j? :uimit: asemanaribill sau m j? :uimit:
04.11.200813.1KB
oops..am big..ci high... :rusine:  :rusine: 
nu eram at p gandeam l bill :nebun:  :nebun:  :rusine:oops..am gresit.. nu big..ci high... :rusine: :rusine: nu eram at p pamant... ma gandeam l bill :nebun: :nebun: :rusine:
31.03.200811.1KB
9.. nota pt poza9..
22.04.200938.1KB

 
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: yo shi moak mea tampita :rotfl:  :zzz: crazy frog picks:rotfl: :rotfl: :rotfl: yo shi moak mea tampita :rotfl: :zzz:
25.04.200838.7KB
ea shi cu.....ei :rotfl:  :dinti:  :rotfl:  :rotfl:  :limba: lafeeea shi cu.....ei :rotfl: :dinti: :rotfl: :rotfl: :limba:
01.02.200850KB
eu as vrea un pierce pe alb ca asta :nebun: despre pierce in spranceanaEu as vrea un pierce pe alb ca asta :nebun:
05.12.200831KB
aha.. avril lavigneaha..
02.03.200832.2KB

 
yoy :nebun: ...imi plac vampirii :nebun: 10 :nebun: 

mda... e ioana :uimit: 

10 pt ultimayoy :nebun: ...imi plac vampirii :nebun: 10 :nebun: mda... :rolleyes: asta e ioana :uimit: 10 pt ultima :nebun: :nebun: :nebun:
05.02.200923.3KB
cum spuneam sunt un baiat foarte ordonat :d funny tokio hotelcum spuneam sunt un baiat foarte ordonat :D
05.01.200840KB
i love fan fictioni love u......bill......
18.01.200823.8KB
1000 letzte bin nich' :zzz: cea mai buna piesa tokio hotel?1000 meere....der letzte tag...schrei..scream...ich bin nich' ich...break away... etcccccccccccc :zzz:
30.03.200825.7KB

 
ramona, de când eşti în sua şi ce faci g.: sunt aici de peste cinci ani, dar nu vreauLibertatea: Ramona, de când eşti în SUA şi ce faci acolo? Ramona G.: Sunt aici de peste cinci ani, dar nu vreau să vorbesc despre mine, pentru că eu şi soţul meu am putea avea probleme cu autorităţile americane. Să vorbim atunci despre ziua de joi. Ce făceai în spital în ziua aceea, la prânz? Nu cred că acest lucru e important, ci faptul că m-am aflat acolo exact în momentul în care cântăreţul a fost adus de urgenţă. L-am văzut pe Michael dându-şi sfârşitul şi asta mă va marca, probabil, toată viaţa. Probabil că toate rudele şi prietenii te întreabă de Michael... Adevărul este că nu mi-am închipuit niciodată că voi trece printr- o astfel de experienţă. Puţinii oameni care au aflat că am fost lângă cântăreţ când şi-a dat ultima suflare îmi pun tot felul de întrebări. Nu era nici ora 13.00 (ora Los Angeles-ului) când medicii l-au adus la spitalul UCLA, unde mă aflam şi eu. I se făceau manevre de resuscitare. Michael a murit sub ochii mei, după ce, la un moment dat, am crezut chiar că şi-a revenit. E drept că, în astfel de momente, tot mai speri să-şi revină, măcar pentru puţin timp. Din nefericire, în cazul lui procedura nu a avut succes, deşi a fost resuscitat 28 de minute. «A fost luat chiar şi cearşaful patului pe care s-a stins marele artist» Cum arăta starul? Extrem de slab. Nu cred că am văzut vreodată în viaţa mea un om atât de slab. Era doar piele şi os. Şi arăta foarte bătrân. Părea că e trecut de 70 de ani, nicidecum că are doar 50. M-a impresionat şi nasul lui, despre care s-au spus atâtea, era mic şi părea de plastilină. Îi rămăseseră însă pletele lui negre şi lungi, care erau răsfirate. Cum ai văzut că era slab? Nu era îmbrăcat? Nu, era dezbrăcat, pentru că am înţeles că asta este procedura în cazul resuscitării. A fost acoperit apoi cu un cearşaf. Ce s-a întâmplat în minutele de după declararea decesului? Circa 100 de persoane ajunseseră la spital aproape în acelaşi timp cu ambulanţa, iar în scurt timp, curtea instituţiei s-a umplut. Nu ştiau că a murit şi sperau să iasă cineva şi să le dea o veste bună. Unii se rugau, cântau, strigau “Michael, te iubim!”. În curând, nu am mai putut să ieşim din spital. La televizor anunţau că s-au strâns la un moment dat 5.000 de persoane, dar eu cred că erau şi mai multe. A plecat lumea de la spital? Nu, nebunia e departe de a se termina. Eu nu am mai fost în spital de atunci, dar am auzit că sunt mulţi care intră şi încearcă să afle în ce pat a stat Michael, probabil vor să-l fotografieze, să-l atingă. Am înţeles că o asistentă a furat dispozitivul cu care a fost intubat când au încercat medicii să-l resusciteze, ca să-l vândă pe internet. A fost prinsă şi arestată. O altă persoană a furat cearşaful pe care s-a stins Michael. Multe alte obiecte au fost luate de vânătorii de suveniruri care profită astfel de moartea lui, deşi regulile de securitatate sunt foarte stricte. Cu trupul lui ce s-a întâmplat după declararea decesului? A fost lăsat în pat încă vreo şapte ore. Am auzit însă că erau trase perdelele, ca să nu se vadă patul şi trupul. Te-ai dus să-l vezi după aceea sau alţii din spital veneau să-l privească? Nu, regulile sunt stricte. Nu aveam cum să mai văd trupul şi nici alţii nu puteau să vină să-l privească sau să-l fotografieze. Nu se poate aşa ceva în spitalele americane. Doar rudele şi apropiaţii au putut să se ducă să-l vadă. Din câte ştiu eu, prima care a sosit la spital a fost Elizabeth Taylor. Plângea. I-am mai văzut apoi pe baschetbaliştii Shaquille O’Neal şi Kobe Bryant. După aceea a venit toată familia lui. Ce s-a întâmplat apoi? A fost transportat cu elicopterul la morga oraşului, unde i s-a făcut autopsia. Am văzut că în ultimele informaţii se spune că i s-ar fi făcut o injecţie cu Demerol, un analgezic puternic. Iată convorbirea dintre cel care a sunat la numărul de urgenţă şi paramedici Presa americană a publicat înregistrarea apelului prin care un angajat din casa lui Michael, aflat în stare de şoc, a alertat serviciul de urgenţă. - Aici, serviciul de urgenţă! - Da, am nevoie urgentă de o ambulanţă! - În regulă, domnule, care e adresa? - Los Angeles, California, 90077. - Ce s-a întâmplat? - E un bărbat aici care are nevoie de ajutor, nu mai respiră, am încercat să îl resuscităm, dar nu mai respiră... - Ce vârstă are? - 50 de ani. - 50? E inconştient, nu mai respiră? - Nu mai respiră şi nici nu e conştient. - Bine, unde e acum? E pe podea? - E pe pat. - Aşezaţi-l pe podea pentru a-i face manevrele de resuscitare când ajungem. L-a văzut cineva? - Avem datele sale medicale. - E un medic acolo? - Da, dar pacientul nu răspunde la tratament, nici la manevrele de resuscitare, la nimic. -În regulă, suntem pe drum, dacă îi faceţi manevrele de resuscitare sub supravegherea medicului, e OK. A văzut cineva ce s-a întâmplat cu pacientul? - Nu, doar medicul. - Deci medicul a văzut ce s-a întâmplat? - ... aaaa... doctore... ai văzut ce s-a întâmplat? - Lasă, suntem pe drum. - Mulţumesc, domnule! Acum îi face masaj cardiac, dar nu reacţionează deloc... vă rog... - Mai avem mai puţin de o milă, o să ajungem repede. - Mulţumesc. Biletele de la concertele starului vor fi rambursate Biletele vândute pentru cele 50 de concerte pe care Michael urma să le susţină la Londra vor putea fi rambursate, au anunţat organizatorii. Săptămâna viitoare va fi cunoscută şi procedura exactă prin care fanii îşi vor primi banii înapoi. Cei care au cumpărat bilete de pe E-bay sau de pe alte site-uri neautorizate nu vor fi despăgubiţi. Un medic român de la UCLA: «Probabil a murit din cauza Demerolului» La Spitalul UCLA, unde a murit Michael Jackson, lucrează şi un medic român, Alexandru Mărmureanu (foto). Doctorul, expert în chirurgie cardiotoracică, a declarat pentru Realitatea că artistul a decedat, cel mai probabil, în urma unei injecţii cu Demerol, medicament folosit pentru atenuarea durerilor, însă cauza exactă va fi determinată peste o lună, când vor fi gata analizele de la autopsie.
28.06.200947.5KB
all nu ai nevoie si u de cnva langa tn? vanity fairall alone... mama nu ai nevoie si u de cnva langa tn?
04.04.200853.8KB
ci dea poze cu andy am :rotfl: best friend)ci dea poze cu andy am :rotfl:
05.02.200816.9KB
my citesc multe d triste s negative.. :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :( billmor...serios..dak my citesc multe d astea..asha triste s negative.. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
30.03.200834.9KB

 
aaaa.k.da' pone next :nebun:  :nebun:  :nebun: da' l disco m imbraci fix km a zis tom :nebun:aaaa.k.da' pone next :nebun: :nebun: :nebun: da' l disco m imbraci fix km a zis tom :nebun: :nebun: hmm..c zici asa? :nebun: :nebun: :rotfl: :rotfl:
22.03.200927.4KB
:nebun: picks with bill:nebun:
23.01.200826.5KB
8-> picks with bill8->
16.11.200920KB
mortala poza :nebun: o adoooooor :nebun: picks with tokio hotelmortala poza :nebun: o adoooooor :nebun:
10.02.200840.4KB

 
si ai zise..o alta pe cn trebuie sa      

pe niste in gandul ei....oau si varamea e foto eu stausi ai zise..o alta angajata.....hey....stii pe cn trebuie sa servim??... pe niste designeri.... avril:aha....cool( in gandul ei....oau si varamea e foto model....si eu stau sai servesc pastia....ce ghinion :( ....si se intristeaza.. Si apoi cand sa le aduca de mancare..... ( stiu k e cam comik...sau ori cam ..... :uimit: ceva stupid sa servesti designeri...k diatamai masina si inchirirere fast-fodului dar altceva nu mia venit in kap :rotfl: :rotfl: )..deci sa continu... designeri....ai zik: adika unul dintre ei..aai zice: hey tu esti verisoara...lui lina... ? ea da..: dc? el: poi fato ia nu mai munci aici i treci la treaba la ....modeling: :rotfl: avril: :uimit: :uimit: el:da hai schimbate si noi te asteptam... avril:daaa??? sau faceti misto d mn k eu lucrez aici...nuu poi ia zzuziti voi... el: stop...te intrerup nuu atunci hai direct akum k noi.... nu facem mijto.... nu avem dc avril: :wink2: ms el:hai vino k noi.... si plekara se urcasera in masina...si plekara..... n masina: el: deci fato ..te ducem akum la verisoarata akasa..akolo...in centrul lisabonei....( portugalia..) unde locuia si inainte..adika cand lucara mai adineauri la fast-foosdl.)) si ia: :uimit: da stiu..unde locuiam mai inainte :uimit: el:incepu sa se strambe si facea k maimuta avril: :uimit: :uimit: :uimit: el:zice gataaa si incepu sa tipe avril" ce?? esti nebun el: :rotfl: nu am ajuns avril:insfarsit...de atatea ore de mers pe drum si de maimutarit..... el:asa fac eo ....mai mereu ma maimutaresc :cool: ia zi nu e sexy? avril:daaa..(in gandul ei ce sarit nene :uimit: ) el:hai dute la camera 483 ...k e varata ...noi va asteptam aici ..sa va schimbati sa va inbracati...si aa varata nu stie inka k team ales...deci: :rolleyes: duete odata avril:ms ajunsese in kamera 483( asta am loato din albumul ala zimmer 483 numele :limba: :nod: ) si intra si vb si se aranja si se pregatea sa plc... urma o parada de moda...in lisabona...... si era data la tv..ala era cel mai renumit si dus designer :D :) =) =) si akolo era si davis manageru trupei...th....trupa nu era deci repet trupa tokio hotel nu era terminat :rotfl: :rotfl: :rotfl: ))flumeam...)deci sa continuu davis o vazuse pe avril.... cand prezenta costume de baie si haine rock..... ma rog...deci cva mai rock.... lisa la fel..... si dupa ...prezentare....era un party....k folomodelele si...neh alte vedte... era davis akolo..si vb k lisa si sai zika lu avril ...sa vb k ell...nah intelegti voi ea avril: :wink2: incepu sa rada baballacu ala...in gura mare.. lisa shhhhhhtaci... :rotfl: si vb k el.....bleh bleh.. si se intorsesera akasa....aa si david ai facuse cadou un bilet la th cand concerta in lisabona.... ea aoloo iara th..si acceptase...se ea si lisa....lui lisa ai plc mai mult yh numi edi nu prea ai place... ehh si se dussera akasa...era vro 3 noapte si afara ningea :D :zzz: ningea...si iar ninmgea.... :x :rotfl: sa continu........asa .....avril..dorme si lisa la fel... ntre timp david se gandi in drum spre....casa de discuri...hmm draguta fata avril....si ai mai zisese...lu andreas k era si el k ea..si andreas vb de lisa k e belea.... asa( repet th nu erau...akolo docamdata.. :zzz: ) concertul era peste o zi.... david si andreas...le sunau pe fete...si ele..ai cam ignorau..dar ei nu observau...si neh....ei astepta sa vina la conceet...era si in culise...sa vina.... ele acceptau pt a o mia oara .... :rotfl: asa..si...inainte cu 15 ore de concert... se aranjasera ele...isi loase haine rock...mai putin lisa knu ei placea... si se dussera sa se faca frumoase...etc..nah stiti voi.. deci .......sa continu... :rolleyes: macar eu termin povestile....
25.01.200915.8KB
:hi:  :( picks with tom:hi: :(
22.07.200834.9KB
:rotfl: ~pics~ZZZZzzzzzzZZZZZZZ :rotfl:
17.04.200831.7KB
in fiecare zi mergeu p o strada my putzin ionela sa intors a vaz o duba…da nu a bagato in seama….semc..mc.. Fetele in fiecare zi mergeu p o strada my putzin populate….cand ionela sa intors a vaz o duba…da nu a bagato in seama….se apropie duba d ele s se opreste…apoi coboara din ea 2 tipi…aia sau apropiat d fete s leau pus mana l gura… X:sa nu cumva sa tipi…….. I: lasama….dar nu a apucat sa zik tot k cv lea lovit in spate…..s au lesinat ** dupa doua ore…*** D: und suntem……….??????????? I: nu sthiu….s se apropie cineva d ele……… D: who the hell are you??????????? X:nu va speriati….ne distram s noi… Se apropie 2 tipi de ele s incep sa l dezbrace…ione a inceput sa tipe….s dana l fel….dar nimeni nu le auzea….au inceput sa l rupa hainele..s restu stitzi voi…sa nu intru in detali……. Dupa c siau treminat treaba baietii au plecat….s apoi au vn aia impreuna q ink 2 tipi..unu machiat k o curva…s altu q dreaduri k un mop..( sa ma ierte Dumnezeud c am spus)…… X: hey sefu l trezim…???? Z: daaaa….hai sa ne distram putzin….. Au luat o galeata q apa….s leau trantito in cap…fetele sau ridicat d p jos…doar in lenjerie…s aia rupta..my ales sutienele. I: hey……….tu????? B: da cei q mn? D: dc ne faci atata rau…c tiam facut… T: neati lasat balta l intalnire…….!!! I: doar pt asta…?? B: da s ce? I: nu t my……s a lesinat d l oboseala…. B: gata l ajunge cat au suferit…. T: bn qm spui u……….
01.04.200814.2KB

 
nu totul impreuna..nu aud..impreuna..
04.04.200834.2KB
ok fratzilor! :rotfl: 

ma trezesc dimineatza k furtuna se linistise afara..dar totul era alb...maok fratzilor! :rotfl: ma trezesc dimineatza unde ..obs k furtuna se linistise afara..dar totul era alb...ma uit prin imprejurimi....aly domea in bratzele lui tom kre stata ghemuit...iar yo shi mada...la pieptul lui bil....se tinea strans pe aman2 :uimit: .. Y: neatza!...se trezste careva? M:ouch!..ma doare gatul...am domit....huh!?..ce caut in batzele lui bill? :uimit: Y: nus :rotfl: avea grija de tn :rotfl: ...ft..uite la aly shi tom... M: vai ce sweet..aa....cum poata sa doarma asa?.ghemuitiunul in bratzele celilat? :uimit: ar trebui sa incerc shi yo :rotfl: Y: :rotfl: ft..uite ce sweet doarme bill :dinti: ma duc sa l trezesc imi ace pofta k e prea dulce :rotfl: :nebun: ... Y: bill?...biill??....biiilll?!?!?!?!/1...ouf...pa aplec shi l sarut...ma priinde in bratze shi imi spune.. b: asta am asteptat :nebun: Y: adik yo imi pierd aici voca strigand la tn shi u m ai auzit de prima dta cand te am strigat? :uimit: M:kre voce? :rotfl: B:nu!...m am trezit de cand te ai trezit u prima :dinti: Y: :uimit: raule :rotfl: :dinti: A: mai incetu... M:neatza thuo! A: neatza pt tn...ma dor toate oasele frate! Y: nu ma mir la cum ati dormit....aly ridik capu shi se uita la pozitia ei A: moam..nu cedeam k 2 persoane pot dormi asa :rotfl: park suntem melci :rotfl: T: auuuu..oasele mele A: shi u? :rotfl: T: moam...cum am... B: dormit...im frate :rotfl: M: acum k ne am trezit toti ce facem azi?....auzind astea yo cu mada shi bill o zbighim la geam...toul era alb..park ea un peisaj din povesti... M: moam...afara oare cum ajugem...crek ar fi bine sa stam in casa azi B:aha.oricum nu prea am chef sa ies :dinti: coboram jos s luam micul dejun in timp ce tom shi aly se plangeam de costele lor... B: sa ne uitam la un film! :nebun: Y: de groazaa...din nou :rotfl: M: o aduc paturile Y: yo filmele A: yo popcornul! T: yo bautura :rotfl:
16.10.200836.8KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: crazy frog picks:rotfl: :rotfl: :rotfl:
23.06.200878.9KB
;) green day;)
09.01.200824.4KB

 
e sweet dar pacat k e afemeiat :x  :x  :nod: ce ne place la tom??e sweet dar pacat k e afemeiat :x :x :nod:
06.01.200820.8KB
vai d c emotiv e :( 

c sai e el my :rotfl:  :rotfl:  :rusine: bills message after surgeryvai d c emotiv e .. saraq..baiat.. sufera. :( c sai faci...asha e el my sensiBILL... :rotfl: :rotfl: :rusine:
05.04.200814.9KB
poza spune totu' :rotfl:  :rotfl: funny tokio hotelpoza spune totu' :rotfl: :rotfl:
09.05.200836.9KB
:uimit:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: funny tokio hotelcade......capu'!!!!!!!!!!1 :uimit: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
07.03.200813.4KB

 
:nebun:  :nebun: vma's:nebun: :nebun:
09.09.200845.5KB
e prea pics with emo boyse prea dooooooolce
13.04.20086.1KB
:nebun: picks with gustav:nebun:
08.04.200820KB
dupa cum observatzi ...eu cu spatele meu... liubo si nana  :rotfl: picks with delydupa cum observatzi ...eu cu spatele meu... liubo si sandy...ah...si nana :rotfl:
24.05.200853KB

 
vr o poza cu... cv pervers :rusine: 
 :rotfl: vreau o poza cu....Vr o poza cu... cv pervers :rusine: :rotfl:
03.06.20096.2KB
ce paros e  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: wallpapersce paros e :rotfl: :rotfl: :rotfl:
01.05.200823.8KB
buna eu ma numesc mihaela am 13 ani ji 6 luni implinesc 14 pe 24 iulie abia astept :dd:d: sunt dinbuna eu ma numesc mihaela am 13 ani ji 6 luni implinesc 14 pe 24 iulie abia astept :DD:D: sunt din bukurejti zodie leu am parul bruneta ji ochi verzui imi plake mult : 1)sa ascult muzika rock trupele preferate sunt:tokio hotel(ii ador vietile mele) avril lavigne,nevada tan,an cafe,green day,link park ,ayabie ... 2)sa fak jurnale ku th ji colaje 3)ador culorile prekum negru mov ji rosu(celelete mai favorabile ar fi:albastru,verde ,alb ji portocaliu) 4)sunt o fire nebunatik ji mereu ametita ku kapul in nori visand la th ji late chesti 5)imi plake fff mult sa beau energizante ji sa mank salate (preferatele mele) 6)imi plak mult caini cei pufosi ji ku botisorul dragut ma indragostesc repede de ei 7)ajut mereu knd o persoana are nevoie de ajutor 8)imi plake mult natura cel mai mult mi-ar plakea sa stau la iarba verde ku un lac dragutz 9)ador mult stilul emo ji atat ji persoanele emo ce nu-mi plake: 1)sa-i vad pe colegi mei retardati kre ma striga in fiekre zi rockerita 2)proastele clasei de fapt manelare de 3 lei ma refer la 3 colege kre ma calk pe nervi in fiekre zi 3)urasc sa ascult manele 4)urasc vagabonti ji persoanele needucate 5)persoanele kre imi injura trupele favorite ji mai ales pe billutzu ji restu intrebatima voi
25.04.200831.4KB
ador poza :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: picks with tomador poza :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
19.06.200833.3KB
InapoiInainte