Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
3. bill and tom maldive 20103.
06.02.201014.9KB
but... bills pants..but...
03.05.200835KB
:-l...tine k ma o poza cu o matza speriata :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: vreau o poza cu....:-L...tine k ma enervezi..... vreau o poza cu o matza speriata :rotfl: :rotfl: :rotfl:
14.03.200934.8KB
si mie imi pl mai mult inainte ... 
era may sweet  :rolleyes: before or after?Si mie imi pl mai mult inainte ... Era may sweet :rolleyes:
19.04.200850KB

 
gustav si` tras here :zzz: gustav`s new tatoogustav si` tras tatuaj..look here :zzz:
15.03.200827.3KB
ei se un faceau doar andra era clum fdac baietii cunostinta e  tom miai mai spus de mii e mai e siei se intalneau..la un club..... isi faceau cunostinta.....era doar tom,bill,avril,lina..numai andra era singura.. in clum fdac baietii cunostinta k..andra... tom:bill e sooooperrrr gagika.. bil:.aha....daa tom miai mai spus de mii e ori... tom:uu mai e si rockeritza. se potriveste k tn bill:...da imi place ...dar sunt k avril tom:dauo inkolo.. bill:daa....sigur...mai taci tom avril:scuzatima ma duc pana la baie.. toti ..:nicio problema..si zambeau... bill:deci andra....tu u ce te ocupi.. andra:.,poi....mai am inca un an pana termin liceu..dar fac desne ...si le trimit unor designeri renumiti....poatewe am si eu norok... bill:si mie imi plc designul... avriul....era cam geloasa...k cei doi se kam potrivesk...de fapt..nu fusese la baie ci sa ai asc.... avril:bill..vino sa te sarut..si hai a dansam bill:...sigurr.... andra..:ma duk pana la baie.. tom:hai sa dansam....lina// lina:bn tomitza.. tom:stii k numi plc..sami spui asa...... andra..era la baie si incapu sa planga...de fapt ei ai kam plc de bill......pt k se intelegea bn ke l... bill:avril..oprestete k mie cam rau aril:ce...nuu lasa sa dansam bill:..nuu avril:il saruta bill:terminate mam saturat de tn..parca aif i obsedata.. avril:tot se dadea la el bill :lasama dreaku.. tom:stai lina..un pik lina:sigur.. tom:ceai patzit frate..? bill:nik mam certata k obsedata aia tom:hmmm poate ma bag eu pe ea... bill:bagate k va potriviti :x tom:hey am glumit.. bill:eu nu am glumit.. mam certat pt k e cam..numai obsedata si atat... tom:najpa frate....si unde e ? bill:nuj..... tom:aha.. bill:hai k ma duc pana la baier..sa ma sterg pe fatza sunt numai ruj de la obsedata aia.. tom:....ok.....bn faci k zici k esti.. :rotfl: femeie..... bill: :x tom: :rotfl: bill:....ajunsese la baie..si bommbanea...: oh obsedata dreaku mie si sarba cred k o sa vomit....si vomitase....mult... andra..:ceai patzit bill? bill:..nimik mie cam scarba andra:dc? tie rau? bill;:nu mie scarba de obsedata aia...de avril andra :dc vati certaat? bill:nu numai..mam sturat de ea sa no mai vad.. andra:oo...imi pare rau..ce najpa.. bill:da tu dc plangeai? andra:nu conteaza orcum...tu nu tb sa stii bill:dc sa nu stiu...? andra:pt k nu ai intelege.. bill:eu inteleg...nu sunt k fratemiu :rotfl: billl:nu glumeam.....inteleg..deci spunemi..ceai patzit.. andra,,, :nimik si incepu sa planga si pleka... bill:stai andra:cee vbill:incepu sa o sarute.. andra:la fel.. avril veni...k tom si k lina.... si avril:ce..o saruti pe tarfa asta andra:..pleka in plans iara..: bill:lasama dreaku tarfa esti tu..uitete la TN acat de obsedata poti fi avril:numia din caua nenorocietei aleia...... si se du soa o ia de par....proasto..cum ai putrut?? andra:lasama in pace....tarfo... bill:ofta.. avri;l:...fa.....te omor..si avea un briceag la ea.... si o lua de gat......bill o omor....pt k eu te iubesc nu eaa.. bill:esti nebuna......laso in pace... avril:.....da sunt dupa tn bill:laso daca nu ..nus ce iti fac.. tom:fa nebuno...laso in pace.....daca nu te iaiu eu in suturi avril:..nu va apropiati daka nu ai tai gatu...k sunt in stare bill:stiu k esti in stare.....tarfo... si bill...ai zise: hai vino incoa te iubesc avril....vino avril:lasa briceagu...si zise:...si eu bill bill ai lua briceagu si il arunka si apoi kand sa il sarute avril.... andra izbucni in plans si pleka...iar bill..nu vazuse k andra plekase..si continua sa ai dea o p[alma..peste fata..si ai zise tarfo cum ai putut so omori....sa incerci asta..|? avri;l: dar parca ma uibeai bill:am zis asa...ka sa iti iau briceagu eu nu iubesc io obsedata si o nebuna...criminala avril:...va blestem/..pe toti.....miati distrus viata bill:....tom cheama politia.. tom:sigur..frate.. bill:tu tiai distruso k nebunia din capul tau.....pt k si atata ura in tn... avril:..nu nu ....e adevarat....si lua brioceagu si isi taie venele... poliitia veni...si apoi si anbulanta....si o interna in spital bill:..doamne/.......frate,...ce oameni... tom: :uimit: lina :uimit: bill: undei andra? tom: fratee :rolleyes: a plekat.... bill fugi dupa andra... si op gasi la un pod....plangand.. bill nu plange ...si ai povestise.....si andra..crezu k o saruta si k o sa fie k ea...si tot pleka...si bill mersese la ea akasa ai duse flori trandafiri...se ijnpakse...si se sarutase... tom...se desparti de lina...si unbla k ulte fete...iar andra....se facuse designer...si ....erau un cuplu de succes...poveste a aparuse in toate ziarele..cum k avril isi taia venele..si etc... vreti next...?????? mai pot sa fac si next asta.....dar pot sal las asa.....terminat deci cum vrei??..next sau finish...? :D
27.01.200929.1KB
nuj dak ii aratat o fata pe mess...si cik e si un video ..insa cind am intrat pe linku era deja notnuj dak ii adevarat....mio aratat o fata pe mess...si cik e si un video ..insa cind am intrat pe linku ala...video`ul era deja not avaible doar o poza ..... :uimit: :uimit: :uimit: si linku :
02.08.200838.9KB
:nebun: picks with bill:nebun:
06.04.200822.8KB

 
hot hot or notHot
05.12.20096.2KB
nu? tinuta saptamaniiHmmmmm...ce zicetzi.....sexy, nu?
17.06.200837.7KB
naked vreau o poza cu....naked boy:rusine:
10.08.200932.8KB
si k s fie paharu' plin :x  :x auzi..nu tzi s pare k e km in varsta pt u? :uimit:  :uimit:  :uimit:si k s fie paharu' plin :x :x auzi..nu tzi s pare k e km in varsta pt u? :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: app..o cheama Monica Invance!.....exact k in fiku' meu :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rolleyes: :rotfl: :rotfl: aaa..scz k am postat tot l topiku' asta da' si tom si-a schimbat putzin stilu' asa k ....cred k mere si aci :zzz: :finger:
12.03.200928.1KB

 
tom yo care il credeam barbat etc.)
next summer love(+18)tom plange.... si yo care il credeam barbat (dragut,musculos,frumos,pervers etc.) NEXT
03.12.200928KB
:nod: picks with bill:nod:
01.05.200815.3KB
13 sweet :nebun: picks with th dolls13 sweet :nebun:
04.04.200840.9KB
ms :hi: 

sa poon shi yo niste pozi de aci :rotfl: 

yuhhuu!! 483 :> :rotfl:  :rotfl: crazy frogms :hi: sa poon shi yo niste pozi de aci :rotfl: yuhhuu!! 483 :> :rotfl: :rotfl:
05.08.200857.3KB

 
as vrea sa ajung in patul tau
sati arat c simt topesc dupa tn.. :nebun:  :nebun: picks with billas vrea sa ajung in patul tau sati arat c simt yo.. iubire..multa iubire.. ma topesc dupa tn.. :nebun: :nebun:
31.03.20083.4KB
:zzz: me :):zzz:
02.01.20098.1KB
dc nu-ti place? =(  =( .... :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: mi-l si imaginez cu antelutele lui :rotfl:dc nu-ti place? =( =( .... :rotfl: :rotfl: :rotfl: mi-l si imaginez cu antelutele lui :rotfl: :rotfl: :rotfl: si eo is tot intre..p o parte imi pl k e ciufu....da pe de alta parte nu k e emo :limba: :limba: :limba: primu' din stanga? :wink2:
04.07.200929.9KB
pam-pam a lot of shits.Pam-pam
10.11.200911.3KB

 
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: cum tineam mainile frate :rolleyes:  deci:rotfl: :rotfl: :rotfl: cum tineam mainile frate :rolleyes:
25.01.200950.6KB
imi place asta: best photo with tokio hotelmrrrrrrrr.........mie imi place asta:
18.01.200939.7KB
:nebun:  :rotfl: funny tokio hotel:nebun: :rotfl:
17.02.200824.2KB
ay....p mn ma cam enerveaza in general cuv cauza cu th-emo :x emo is sweet
si eo am unu in cls el kay....p mn ma cam enerveaza in general cuv "emo"...dc?din cauza scandalului cu TH-emo :x .....da'.....baietzii emo is sweet si eo am unu in cls ...sau...ma rog....zice el k e...numa k e mereu q zambetu p buze:rotfl:...e doar un wannabe... app...sper ka am pus poza corecta :rotfl: :rotfl: :rotfl:
21.12.200832.9KB

 
:cool:  :cool:  :cool: «╗•  by me :x:cool: :cool: :cool:
07.07.200943.9KB
anaita :d 3x forsajAnaita :D
09.04.200814.8KB
:dinti: obiecte th:dinti:
25.05.200826.3KB
eu la rand..m'am abonat :rotfl: picks with billeu primaaaaaaaaaaaaa...stati la rand..M'AM ABONAT :rotfl:
26.12.200732.7KB

 
:dinti:  :dinti::dinti: :dinti:
25.06.200833.2KB
e my lung k nam pus d mult.. :zzz:  :rotfl:  :rotfl: c@pr@ q 3 iez!...E MY LUNG K NAM PUS D MULT.. :zzz: :rotfl: :rotfl:
25.04.200830.2KB
ce boldit e bill bill casino photoshootce boldit e bill
01.04.200836.7KB
:zzz: avril lavigne:zzz:
09.03.200825.3KB

 
is :rusine: picks with billis geloaaaaaaaaaaaaasaaaaaaaaa :rusine:
24.06.200838.8KB
ce pozitie are :rotfl:  :rotfl: funny tokio hotelce pozitie are :rotfl: :rotfl:
12.01.200844.1KB
:nebun: picks with bill:nebun:
09.08.200827KB
his...ass :nebun: bills pants..his...ass :nebun:
03.05.200847.8KB

 
2. bill and tom maldive 20102.
06.02.201024KB
aleluia ..de mi`ar permite mie maikmea s am atitea cu th  :uimit: 

c ii mere lu kata dearaleluia ..de mi`ar permite mie maikmea s am atitea cu tH :uimit: c ii mere lu kata
11.08.200856.4KB
fuck rbd :finger: picks with billfuck rbd :finger:
30.12.200727.7KB
mereu n tokio hotel comet 2009mereu n multzumesc:nebun:
06.06.200926.1KB
InapoiInainte