Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
:nebun:  :nebun: bunaciune la orizont :rotfl: ibitza 2008/2009:nebun: :nebun: bunaciune la orizont :rotfl:
04.01.200926.1KB
wow...prea tare poza asta :nebun: ...... :dinti: picks with gustavwow...prea tare poza asta :nebun: ...... :dinti:
09.04.200823KB
am ji eu poza aja...eu mi'am facuto pozitia mea :rotfl: 

m'am ticnit :nebun: & tom♥am ji eu poza aja...eu mi'am facuto prima!!!fuck reclamatie...e pozitia mea :rotfl: m'am ticnit :nebun:
30.12.20079.8KB
:( ghost of fallen by:(
26.02.20083.9KB

 
tinetzima k dragostea in patul meu
k te alint yo..
 iepurasul meu... :nebun:  :nebun:  :rusine:tinetzima k lesin... bill dragostea mea... vino in patul meu k te alint yo.. iepurasul meu... :nebun: :nebun: :rusine:
30.03.200838.3KB
:nebun: pics with emo boys:nebun:
19.04.200925.8KB
:x  :x  :x poze trucate:x :x :x
06.01.200811.7KB
alunga dragostea si da drumul viselor ce le aveai candva (teasta - un inger ascultam atunci :zzz: )Alunga dragostea si da drumul viselor ce le aveai candva (Teasta - Un inger pierdut...o ascultam atunci :zzz: )
27.04.200934.2KB

 
!nk un@:d!nk un@:D
26.04.200840.6KB
sa zicem hot :zzz: hot or notSa zicem Hot :zzz:
05.04.200948.2KB
:rotfl: picks with bill:rotfl:
24.09.200828.4KB
din bam boo din mall :dinti:  iulius :zzz: 

acum s vad? :rotfl: crazy frog picksdin bam boo din mall :dinti: iulius :zzz: acum s vad? :rotfl:
29.12.200837.2KB

 
=(  :zzz:  :nebun: picks with bill=( :zzz: :nebun:
23.01.200817.4KB
:dinti: crazy frog picks:dinti:
27.02.200834.6KB
alexandra  :nebun:  cea mai buna prietena :x *our friendsAlexandra :nebun: cea mai buna prietena :X
24.08.200941.1KB
spring :nod: picks with billSpring nicht...... :nod:
27.01.200827.2KB

 
tine fah bebele :rotfl:  :nebun: real lovetine fah bebele :rotfl: :nebun:
29.11.200824.4KB
:nod: __ashley simpson__:nod:
12.03.200850.6KB
:rotfl: picks with gustav:rotfl:
02.05.200850.6KB
ink una cu grindina (cind ploua cu gheatza) picks with delyink una cu grindina (cind ploua cu GHeATZA)
30.07.200838.4KB

 
:dinti: kaulitz =))):dinti:
06.01.200829.7KB
scuzatzi expresia da' nu pot sa ma fraier cu ochelari :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: ...mai trescuzatzi expresia da' nu pot sa ma abtzin..... alt fraier cu ochelari :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ...mai tre sa il vad pe gusty cu ochelari si fak infart
12.07.200844.2KB
a innebunit georg :rusine:  :rusine:  :rusine:  :rusine:  :rusine:  :rusine:  :rusine: ) :dinti:a innebunit gheorghitza(pardon georg :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: ) :dinti:
09.05.200818.5KB
simtzeam vantu' d seara km imi bate mergea l galop.desi m km durea d ) era mi'a oprit klu' undeva Simtzeam vantu' d seara km imi bate pielea.klu' mergea l galop.desi m km durea curu'(lipsa d experientza,c vretzi:rolleyes: ) privelistea era mirifik.bill mi'a oprit klu' undeva p o pasjiste cu iarba inalta.coboram d p ki si intindem o patura p iarba.luna n veghea d undeva d sus.in satu' ala uitat d lome,l acea ora tarzie din noapte doar noi mai n plimbam.prin iarba greieri ishi acordau chitarile in sunetu' lin al frunzelor.voisohii licurici tzopaiau peste tot incununand pajistea cu lumina lor stravezie.pt kteva klipe am uitat unde sunt si m'am simtzit o printzesa.o printzesa asha km visam km eram mik. Stateam unu' langa altu' si admiram luna si stelele.eram fermekta d el.l fel si bill.un glas ushor ragusit si tremurand sparge linistea B: Cobori in jos luceafar bland Aluneknd p'o raza Patrunde'n ks si'n gand SI viatza'mi lumineaza Am inceput s rad ushor.bill..recitand din eminescu?:rotfl: S: t'a apukt mama? B: no ai intzeles no?:( S: trebuia s intzeleg cv? B: stef,uite...nush km s'tzi zik,da' o s incep cu inceputu'.am trekut prin molte impreuna si am fakut molte tot impreuna:rusine: si suntem d molt timp impreuna...1 an si... S: asha si? B: si vreau s'tzi dau asta Imi ia mana si p inelar imi pune un inel argintiu cu o piatra finutza'n mijlok. B: vrei s fii logodnik mea?:rusine: S: oh bill.esti un doolce:nebun: I'am cuprins gatu' si i'am sarit in bratze.2 nebuni sarutandu's sub umbra unui salkm protejatzi d lumina blandei lunii. M trezesc km greu dupa noaptea trekuta.abia ridik kpu' d p perna si m ia cu ametzeala.sarcina asta.incep s m ganedsk c ash putea face d mankre azi.mankre:-& noma knd aud d ea mi s face greatza.m apuk o stare d voma si merg direkt l baie. Imi dau cu putzina apa p fatza sperand s'mi revin.m uit in oglinda si imaginea mea s invarte.m aplek deasupra w.c'ului.vars tot din mn. Tom s trezeste si vn in pragu' ushii d l baie.m vede p jos,in genunghi.s pune in genunghi langa mn. T: t simtzi bn? A: no prea. T: c ai patzit? A: sarcina. T: ouf..:( Dupa kteva ore mi'am revenit.am stat doar in pat cu tom langa mn. A: tom stii am o idee:nebun: T: zii. A: vreau s mergem diseara intrun club cv.n'am mai fost dmolt si mi'e dor T: da' copilu'...?dak t agitzi prea thare si o s tzi s fak rau? A: mi'e rau doar dim.si in + e dupa pofta copilului,dak no m duci o s'mi fie rau. T: zgatzie mik. A: da' u tot m iubesti no? T: mai intrebi?:nebun: M'am imbrakt cu o bluza mini,decoltata,deasupra burikului.mi s vedea burta.ink no s cunoastea k eram gravida.mi'am pus o pereche d jeansi conici si o pereche d sandale cu tok.tom s'a imbrakt k d obicei.knd m'a vazut mai avea oleak si saliva. T: asha ai d gand s mergi in klub? A: da' km? T: vezi k o s fiu gelos. A: zau? T: zau. Am urkat in mashina si am mers l un club d fitze p kre'l stia tom.am inchiriat o knpea.am comandat un cosmopolitan pt mn,da' tom no m'a lasat s'l beau si mi'a comandat un suc. A: vii s dansam? T: imd.stai s iau bautura d l bar. A: k.t ast Am mers p ringu' d dans si am inceput s dansez.no ash putea zice k provoktor,da' nici prea cuminte.imd in juru' meu au venit 2 baietzi.au crezut k's solo.unu' statea in fatza mea,iar celalat in spate.yo dansam intre ei.tom m'a vazut si a ramas:uimit::rotfl:.mie mi'a plakut fatza p kre a pus'o.imi placea s'l fak gelos,s stiu k ink m iubeste,m doreste....spre mare mea uimire tom n'a fakut nik in leg cu mn.s'a ashezat p knapeaua noastra d unde m vedea perfekt. A stat kt a stat singurel,privindu'm.stiu k p d o parte ii placea s vada k altzi barbatzi s dau p langa mn,da' p d o parte murea d furie,d ciuda,d gelozie.in scurt timp s'a ashezat langa el o pipitza.frumisik tipa c s zik.blonda,slaba,cu un decolteu considerabil,picioare sexy.c s mai,visu' orikrui barbat.m simtzeam oarekum inferioara fatza d ea.yo no eram atat d inzestrata d l mama natura,cel putzin asha mi s parea mie. Akm tom era cel kre no'mi dadea atentzie si yo eram cea kre'l privea incontinuu.unu' din baietzi si'a gasit o partenera,iar yo am ramas doar cu unu'.incet incet tom s apropia tot mai molt d tipa aia.atat d molt inkt chiar i'a pus mana p picior si i'l mangaia.km putea face asta cu mn d fatza?:uimit:m'am enervat si l'am prins p tipu' cu kre dansam d gat.incepuse o mel lenta,asha k mi'am lipit fruntea d a sa si dansam.m durea indiferntza lu' tom.tipu'shi tzinea mainile p talia mea,undeva mai jos inspre fund. O mana ferma p prinde d bratz si m intoarce smuncindu'm pur si simplu din bratzele tipului. T: hai aks. A: da' vreau s mai stau. T: yo no. M tzinea d mana si m tragea dupa el.am ajuns afara si m'a urkt in mashina.a trantit portiera si s'a urkt l volan.conducea cu viteza.sincer imi era frik,da' m prefaceam indiferenta si m uitam p geam.noma yo stiu km mi s zbatea inima l gandu' k dintr'o neatentzie ar putea lovi mashina d vre'un kopk cv. AM ajuns in fatza ksei.m'am dat jos din mashina si am izbit portiera.am mers cu pashi grabitzi pana'n fatza ksei,knd tom m prinde d mana si m intoarce cu fatza spre el.m prinde d talie si m saruta.il plesnesc.s pare k tom no avea d gand s cedeze atat d ushor.shi'a frekt obrazu' p kre'l lovisem.mi'a prins am2 mainile si mi l'a dus l spate.m'a mai sarutat odata.si ink odata pana i'am rasp. M'am prins cu mainile d gatu' lui.el mi'a luat trupu'n bratze.a descuiat cu greu usha.mergeam sarutandu'n spre kmera noastra. T: erai in stare s m insheli l klub.no s t mai duk nikeri dekt dak t tzin bn;n lesa. A: c s zik despre tn.mai aveai oleak si tzi'o trageai cu oxigenata aia p kanpea. T: no'i adv.voiam doar s t fak geloasa.:(in + nici no'mi placea d ea. A: no'tzi placeau sanii ei imenshi? T: no.mie'mi plak ai tai.asha moi... In drum spre etaj m'am impiedikt d o treapta,tragandu' p tom peste mn.i'am scos shapk si i'am arunkt'o.i'am dat jos si trikou'. T: t iubesk. A: si yo t iubesc. A inceput un adv razboi al hainelor,acolo p skri.razboiu' a continuat cu o ploaie d saruturi klde,imbratzisari din plin si placere nelimitata.am ramas p skri intreaga noapte.spre dim n'am dus in kmera s dormim....
17.05.200919.9KB

 
mey... :rotfl: picks with gustavmey... :rotfl:
08.04.200826.7KB
prima data cand ii vad impreuna cu fani barbatzi :uimit:  :uimit: th and the fansprima data cand ii vad impreuna cu fani barbatzi :uimit: :uimit:
01.05.200822.1KB
ne facea  cu mana  :rotfl: picks with billne facea cu mana :rotfl:
06.11.200919.6KB
...:::InGeR NeBuN:::...
08.04.200831.2KB

 
1 gothic picks1
13.04.200829.6KB
:uimit:  :uimit:  :uimit: 

un prieten mi-a zis k park stau capra  :rotfl:  :rotfl: 


gtms :rotfl::uimit: :uimit: :uimit: un prieten mi-a zis k park stau capra :rotfl: :rotfl: gtms :rotfl:
21.07.200913.7KB
:nebun: wallpapers:nebun:
05.04.200834.4KB
pe timpul devilish   :nebun: bill portretpe timpul devilish :nebun:
26.04.200818.8KB

 
stiu stiu :nebun:  :nebun: picks with billstiu stiu :nebun: :nebun:
19.02.200919KB
:zzz: tom's:zzz:
22.12.200825.5KB
dupa alte 5 ore lisa ji tom ajung in tom opreste masina in faza unei vile destul de mari ji nimenidupa alte 5 ore lisa ji tom ajung in hamburg.... tom opreste masina in faza unei vile destul de mari ji frumoase... nimeni nu coboara jos....o liniste deplina se lasa in masina.... lisa: am ajuns tom: huh.... intradevar...hai sa scoatem bagajele... lisa: ejti sigor k ma vor primi tom: phai sincer nus sigor k te vor primi k zambetul pe buze dar dupa o mik cearta k ei sigor te vor lasa....k dreaqu.... trebuie sa aiba incredere in mn... lisa: ma simt mai mult dekat penibil dar ma rog...lasa.. tom: yo ma simt fff ciudat..:uimit:... ai vazut filme in care vine cate unu kare sa casatorit in secret ji se duce la parintzi ji acestora le cade fatza??? lisa: phai km da... am vazut destule de genul asta... tom: phai km aja ma simt yo...:uimit: lisa: :rotfl: ji nu ai mai incercat senzatzia asta pana akm?? asta sa intzeleg??? tom: hmm.... kiar nu..:rusine: lisa:yo deah... cand le-am prezentat prima data alor mei un izbit deal meu:zzz: tom: valeleu.... yo mam batut k bill pt prima fata ji a fost o cina EXTREM DE PENIBILA k aia, yo, bill, maikmea ji taic'miu..... lisa: phai ce ai facut thu cv k la carte??? tom: hyhy... pot cv k la carte dar vad k thu ink nu vrei lisa: :uimit: aaa...ehh...:rusine: las k mai vedem noi dak ii k la carte...:dinti: tom: hai sa mergem k imi cresc emotziile... kiar vreau sa vad ce faza vor fatza vor face bill ji ai mei lisa: hai meh.....is kiar aja urata de se or speria de mn?? tom: nuh...:rotfl: logik k nu.....se vor speria de mn k de catziva ani nu am mai da pe aici.... lisa: bn... lisa iji ia valisa din portbagaj ji urmeaza tom sa jio ia pe a lui ji celelalte sacose de prin masina.....ea se pone in fatza usii ji apasa butonul soneriei....iese cnv.... cnv k parul lung ji pleostit.... avea o fatza ce se vedea de la distantza k nu a mai zambit de ffff molt timp....era tatal gemenilor... tata':"uimit:dak ink ejti o fana th te rog pleaca.... bill nu vrea sa mai auda de th lisa: hmm.... phai dak va aduk un cadou ma lasatzi sa vorbesc ji yo cu el??? tata: nuh....(ji da sa inchida usa dar lisa il opreste) lisa: :x ji dak cadoul consta in fratisu' tata' ramane pe ganduri dar k fatza in jos....era gta sa ii tzina lisei o predika ffff lunga dar cand ridika privirea ramane un pik inmarmurit pt k lisa spunea adevarul...tom da sa il imbratziseze dar tata' ramane ink un pik shokat tom: bill undei??? tata': sus in camera lui lisa: lasatzi valiza k ma descurc yo cu toate.... tom: ejti sigora? lisa: mai intrebi.....hai fugi!!! vreau sa il inveselesti k prezentza, pt k sunt sigura k nu a zambit de mult timp tata': are mare dreptate:uimit: tom fuge pe scari la etaj.... aproape k nu era schimbat nimik.....ba da.... ceva lipsea.... premiile th, afisele ji veselia de alta data .... isi aduce aminte km unde era camera lui bill.... intra..... era o atmosfera ffff apasatoare.... lumin stinsa... pe un birou prafuit de timp sta cnv ji se uita ba pe geam, ba pe birou...... tom se apropie usor de bill fara sa se faca auzit..... acesta din urma statea ji se uita la nijte poze..... erau pozele de cand erau mici pana in prezent.... toata masa de lucru era plina de fotografii.... bill ia un pix ji scrie pe spatele pozei....
30.07.200822.4KB
tot in camera unde am o zi obositoare picks with me....tot in italia........in camera unde am dormit..........seara...........dupa o zi LUNGA............ji obositoare
25.06.200822.3KB

 
:rotfl: picks with gustav:rotfl:
09.04.200825KB
:rotfl: avril lavigneprintzeeesaaaa :rotfl:
16.03.200829.5KB
:cool: 
a deluxe tan  :zzz: picks with dely:cool: A Deluxe Tan :zzz:
17.10.200818.1KB
nu prea o suport pe stilista asta a lui :x picks with billnu prea o suport pe stilista asta a lui :x
24.06.200816KB
InapoiInainte