Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
shi eu la ce dau hot or not? hot or notShi eu la ce dau Hot or not?
24.12.200929.3KB
k in s-a ramas la comet 2008k in scream......nu s-a schimbat...a ramas la fel...:(....
24.05.200810.6KB
tom sa certat cu prietena sa dar bill nu si  tin legatura cu ele pe mess (au un id pentru fani sitom sa certat cu prietena sa dar bill nu si ei(baietii) tin legatura cu ele pe mess (au un id pentru fani si unul de pe care vorbesc cu familia si prietenele lor)mai mult de ata nu pot sa zic =( :x ...acum credeti ce vreti :wink2:
30.06.200944.8KB
ador poza asta :nebun: picks with billador poza asta :nebun:
19.02.200946.8KB

 
:rotfl: ms 
cofee ride me:rotfl: ms cofee ride
28.05.200822KB
gusti in actiune :nebun:  :zzz:  :dinti: picks with gustavgusti in actiune :nebun: :zzz: :dinti:
09.04.200829.1KB
poza noua :nebun: picks with billpoza noua :nebun:
30.12.200717.9KB
de la  ziua mea .. eu  cu mada :nebun: mikade la ziua mea .. eu cu mada :nebun:
22.05.200827KB

 
as putea spune k desenu e facut de mn  :wink2: poze trucateas putea spune k desenu e facut de mn :wink2:
14.01.200842.6KB
:nono: ce au trucat poza :zzz: poze trucatenerusinatzii :nono: .........cei ce au trucat poza :zzz:
06.01.200837.7KB
ay ay ay feteleee :nebun:  :nebun: plaja din laay ay ay feteleee :nebun: :nebun:
05.09.200839.3KB
opritzi sa ma duc la baie :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: picks with tokio hotelopritzi totu'...tre sa ma duc la baie :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
05.05.200816.4KB

 
:rolleyes: picks with dely:rolleyes:
13.05.200936.6KB
vb cu bill si e de accord sa vina fara mai zis ca despartit de acuma vii la prietenii aia un asteptC:desigur.... T:am vb cu bill si e de accord sa vina fara fufulita..... C:si mai bine..... Str:vine romeo........ C:sunal.. Str:nu..o zis ca vine..... Ro:baieti...... C:intra.. Al:mmmmmmmmmmmm.........:rolleyes: T:deci.... Ro:mam despartit de curva...... And:si acuma vii la prietenii aia falsi.... Sh:hai ma.... Str:esti un ipocrit.... Ro:u astept din partea ta cea mai mare insulta....... Yu se facea ca ploua... Ro:vorbeste....... C:lasal......cum eram in pat,yu era in spatele meu,sa pun in genunchi p pat...si sia pus capul p mine..... C:deci cum vati despartit... Sh:sa ghicesc si p tine tea drogat?????? Ro:nu...si alex imi pare raw.....(alex se injura si isi tragea la palmi),deci amy a zis ca trebuie sa renunt la formatie,la tot ,la voi pt ea...si eu nu am acceptat.... Ad:atunci kiro de ce nea spus ca pleci???? Sh:atunci asa nea spus la toti.... Str:aveam cerere saptaman viitoare concert si lam anulat.....pt ca tu ai zis a pleci.... T:poate rezolvati....... Cioc-cioc.... K:intra! B:am venit cu bagajele....... T:intra....... C:eu am bagajele gata....leam facut mai de mult........ Toti:mergem sa le facem..... Bill a ramas,cu mine,aly si ady in cam..ele isi faceau bagajele.... B:candy........ma bucur ca ne mutam toti...... C:si eu................................ In 20 de minute eram toti in fata masinilor,a lui tom si yu.... masina lui yu
23.04.200941.6KB
ce sweet e in poza aia :nebun:  :nebun: 

hai mah..ca`l las sa si`l asa din cand in cand :rotfl:ce sweet e in poza aia :nebun: :nebun: hai mah..ca`l las sa si`l fleosteasca asa din cand in cand :rotfl: :rotfl:
25.06.200837.6KB
curu' lu' bill in pijamale :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :nebun:  :nebun:  :nebun:curu' lu' bill in pijamale :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
29.04.200830.6KB

 
ci ;) picks with billci dragutz..... ;)
27.01.200827.7KB
prea dulshe :nebun: picks with billprea dulshe :nebun:
06.04.200818.8KB
un ingerash picks with billun ingerash
05.01.20088.3KB
loll ce mai hai go :zzz:  :zzz:  :rotfl:  :rotfl: intalniri cu moartealoll ce mai intrebi....hai hai go :zzz: :zzz: :rotfl: :rotfl:
31.01.200925.2KB

 
:nebun: tokio hotel in america:nebun:
29.02.200818KB
mie0mi place zapada desi ma deranjaza rau la ochi :x  •°•me, myself & i•°•mie0mi place zapada desi ma deranjaza rau la ochi :x
16.02.200919.4KB
dupa michael jacksondupa inmormantare saracutza:-s
07.07.200935.7KB
de capul ei cum arata :uimit:  :rotfl: ...app: ms :nebun: 

q sor'mea crazy frog picksda...geanta...vai de capul ei cum arata :uimit: :rotfl: ...app: ms :nebun: q sor'mea
19.09.200839.8KB

 
ete asta ii preferatha mea  :rolleyes:ete asta ii preferatha mea :rolleyes:
25.04.200839.2KB
sa vedem :dinti: poze cu me...iuliasa vedem :dinti:
06.04.200829KB
ce fata are aici strify :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: cinema bizarrece fata are aici strify :rotfl: :rotfl: :rotfl:
04.02.20084.7KB
mie imi cam place cum s-au imbracat :rotfl: th ema awards 2008hmm...totusi mie imi cam place cum s-au imbracat :rotfl:
07.11.200836.7KB

 
summer vreau o poza cu....summer
29.06.200929KB
si da era acceptata sa pozeze cel kre era sa o angjeze ai spusese k  sa mai pozezeze k are corp nuSI DA ERA ACCEPTATA SA POZEZE CEL KRE ERA SA O ANGJEZE AI SPUSESE K SA MAI POZEZEZE K ARE CORP FRUMOS...SI ACCEPTA...DAR NU NUD CI IN COSTUM DE BAIE....ETC..... PESTE CATEVA LUNI.. APAREAU IN TOATE REVISTELE DIN GERMANIA PE COPERTA: ASHLEE ,,,,....E POZA URMATOARE..
01.02.200919.6KB
sunt super pozili :nebun:  :nebun: 

iar ultima e :uimit:  sper sa nu visez la noapti :uimit:sunt super pozili :nebun: :nebun: iar ultima e :uimit: sper sa nu visez la noapti :uimit: :rotfl:
18.10.200834.4KB
:uimit:  :uimit: 

mi-ai faqt poze???? te bat :-w

nu te prind yo? :-w

= is mei :x

= ))

=p~ crazy:uimit: :uimit: Mi-ai faqt poze???? :O:O:O gt:-L te bat :-W nu te prind yO? :-W = ))))))))) vai :-s astia is handicapatzii mei :X = )) =p~
21.07.200935KB

 
cik is pe la roma :zzz:  :zzz:  :zzz: picks with tokio hotelcik is pe la roma :zzz: :zzz: :zzz:
27.01.200831.5KB
this :dinti: best photo with tokio hotelTHIS :dinti:
03.04.200852.2KB
nu stiu ce ziceti voi da` mie mi se pare un pic km prea dus la extrem :uimit: bijuterii tokio hotelnu stiu ce ziceti voi da` mie mi se pare un pic km prea dus la extrem :uimit:
29.09.200833.8KB
10 :nebun: ii fain nota pt poza10 :nebun: ii fain
06.04.20097.3KB

 
dintzi de iepurs :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: funny tokio hoteldintzi de iepurs :rotfl: :rotfl: :rotfl:
10.05.200826.9KB
yip cu tiglootziu meu  :nebun: picks with delyyip cu tiglootziu meu :nebun:
17.10.200821.2KB
cercel are si in ailalta ureche uite in poza asta se vede dreaduri negre?cercel are si in ailalta ureche uite in poza asta se vede
12.05.200932.1KB
:nebun:  :nebun:  e preferata mea 10 imi place albastru nota pt poza:nebun: :nebun: e preferata mea 10 imi place albastru
27.03.200913.9KB
InapoiInainte