Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
mankreeee  :cool:  :rotfl: kaulitz =)))mankreeee :cool: :rotfl:
05.01.20086.9KB
bill und saki :rotfl: parisbill und saki :rotfl:
23.06.200838.3KB
let’s hope so! here’s the tokio hotel frontman at the premiere of arthur und die minimoys 2 – dieLet’s hope so! Here’s the Tokio Hotel frontman at the premiere of Arthur und die Minimoys 2 – Die Rueckkehr des Boesen M‘ (Arthur 2) – he voiced the part of Arthur — at Cinestar Sony Center movie theater in Berlin this weekend. And boy, does Bill got that purp! Bill Kaulitz was resplendent in the royal color, an enormous (yet chic!) granny sweater, and platform wedges, which made us think perhaps he’s making a not-so-subtle nod to the original Purple rocker. And why not? Both Bill and Prince have a flamboyantly charismatic stage presence, as well as a penchant for gravity-defying hair and sparkles. And both Bill and Prince command undying support from an army of loyal followers.
29.11.200938.1KB
picks with emo girlz
16.03.200925.6KB

 
e ink in sa va plak....
e un featuring cu my bf :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 
so fiku propiuso....fiku' e ink in lucuru...sper sa va plak.... e un featuring cu my bf :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: so fiku propiu zis :zzz: yumy
18.07.200820.4KB
nam fac eu una...

 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: la putere !!!

ps... cea din stanga e deea :p o prnam gasit... pana fac eu una... :rotfl: :rotfl: :rotfl: plictiseala la putere !!! ps... cea din stanga e deea :P o pr buna :zzz:
04.01.200966.3KB
turb picks with me....turb
22.04.20086.6KB
hot or not
12.06.200838KB

 
uite..nu-i asa ca bill si georg sunt adorabili cand se te scuip eu inaintea lor... funny tokio hotelGu:Tom....ia uite..nu-i asa ca Bill si Georg sunt adorabili cand se bat? T:poate te scuip eu inaintea lor...
20.12.200924.3KB
nuj dak e e totusi si poze trucate care ne dau buna dispozitie :dinti: poze trucatenuj dak e trucata...da' e soooooooooooooper scuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuump soont totusi si poze trucate care ne dau buna dispozitie :dinti:
30.12.200730.8KB
iubire :zzz: avatareoff....atata iubire :zzz:
12.07.20083.7KB
friends & i cel mai nebunesc lucru pe care lai facut!dar care lai face?Friends Forever YOU & I
27.04.200942.4KB

 
amin poze trucateamin
06.01.200818.7KB
no coment :razz:no coment :razz:
14.01.200845.6KB
tom vazuse vreo una in o treaba :rotfl:  :rotfl: plaja din latom vazuse vreo una in bikini..bill..n`are o treaba :rotfl: :rotfl:
05.09.200826KB
reloded picks with billbilllllllllll reloded
22.05.200853.8KB

 
:nebun:  :nebun: picks with tokio hotel:nebun: :nebun:
05.05.200827.6KB
:nebun: picks with bill:nebun:
22.07.200824.3KB
billoole cat ne`ai tokio hotel at bamboozlebilloole cat ne`ai lipsit..........
04.05.200832.9KB
c fac alea acolo? :uimit: th fanparty in hamburgc fac alea acolo? :uimit:
08.12.200824KB

 
cof^^:zzz: cradle of filthCoF^^:zzz:
19.04.200848.1KB
deci^^ ofofof
04.03.200916KB
:rotfl:  :cool:  :cool:  :cool: picks with bill:rotfl: :cool: :cool: :cool:
23.01.200827KB
:rotfl: picks with alexabritonel.... imolau.... :rotfl:
11.04.200873.1KB

 
billllllll picks with devilishbillllllll
22.05.200914KB
sper sa ne poze koo me... sper sa ne imprietenim repede! deci, poze koo me...
07.05.200815.6KB
:dinti: ce sweet e bill :rusine:  :nebun:  :nod:  :limba:  :zzz:  :nebun: th and the fans:dinti: ce sweet e bill aici........ :rusine: :nebun: :nod: :limba: :zzz: :nebun:
06.02.200836KB
asa trecura si cele 2 zile si craciunul o petrecere si o gramada de astea erau simnteam ca in lumeaAsa trecura si cele 2 zile si craciunul sosi…………….era orgasnizata o petrecere minunata,sampanie,afaceri si o gramada de mancare……………….toate astea erau acolo…………..,ne simnteam ca in povesti,toata lumea era vesela……eu primiseam de la bill inca o bijuterie ,un inel din aur alb cu diamante,era splendit,si era prea frumos sa fie adevarat………..in noptea de craciun au fost focuri de artificii splendide,cerul lua foc de la ele………..dupa mahmureala de la craciun…….am dat de mahmureala de la revelion..iarasi petrecere,sampanie muzica,agitatie……………….noul an sosi cum nu se poate mai bine……..dar inima cuiva ceda in acea noapte…………….era peter,el facuse infact,am mers la spitalul de urgenta …eram eu si ana in rochiile de revelion.........eram plini de confetii de la chef....dar asteptam..pana cand un doctor(x) X:imi pare foarte rau dar …………… C:ziceti……. X:supravietuieste numai cu aparatele………………….. B:si????????? x:nu mai are mult de trait………………….. C:nu se poate e numai vina mea………..trebuia sa fiu mai atenta,vreu sa fiu eu in locul lui………….. Ge:gata o sa fie bine A:candy linistestete………. C:VREAU SA MOR!!am tipat de se zguduia spitalul...VREAU !!!(si am fost intrerupta de bill care ma saruta ca sa tac,numai asa nu mai puteam vorbi) C:vreau sa ma lasi sa respir…………. B:nu!!!……si ma musca usor de buza…………… X:auziti acici nu e un loc public e spital si …… B:auzi ma nene asta moare aici si eu sa nu ii fac respiratie gura la gura.. C:bill nu e timpl de glume…….cum se simnte peter .. X:vrea sa mergeti toti la el………….. C:ok.am mers toti acolo si… P:fi……..fiti …………………atenti…..c….candy…….tie iti las………….SFTH sis a ai …..g……..grija………d….de .baiaeti si ana………si ….toate actiunile ……….si ..tot……..is in banca…………vezi ca in portofel..ial……tom……..asa…..ai codurile si cardurile……acum ….va spun ……adio…….ca …………vine………………..moartea in inger alb sa ma ia…….pro……pomit………ca …..vin din cer …sa va spun cum e acolo…………….si acum tom….nu mai vreau sa sufar…………….acum….deconecteazama tu……(doctorul find in salon) X:nu!!!poate te pot ajuta sa iti revii……………. P:vreau sa mor ……ca vine ingeul moarte sa ma ia………………….si imi zice ca daca nu mor eu …mu.muriti voi…..tom. T:da……….. P:deconecteaza-ma si tu …….tu vei fi rasplatit……… T:nu pot…………………… P:asculta ca nu mai am mult.in 10 secunde ori eu ori voi………………. T:dar… P:fao…………………………. Tom puse man ape aparate si ca sa nu se simnta criminal peter isi luase singur aparatul de oxigen de la gura si ..murii…..fara ca tom sa mai apuce sa inchida aparatele………….. C:nu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!peter……………………….NU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! La tipetele mele tot spitalul treseri.dupa 2 saptamani de la moartea lui eu eram slabita….la dor 16 ani sa ai grija de o federatie intreaga,sa si 700 de angajati in grija……..si sa planifici tot sa calculezi tot si scoala………ce scoala k mam lasat de scoala………si visele mele se spulberau………….medicina,facultatea.desingul……….totul disparuse….. si rochile de revelion purtam rochii caci petreceam cu marii sefi si deaia! eu
07.02.200932.9KB

 
alta poza..... linkin parkalta poza.....
07.01.200857.2KB
are o freza de park acum o iesit de la frizer :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:are o freza de park acum o iesit de la frizer :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
29.04.200831.1KB
:zzz: pictures:zzz:
05.10.200843.6KB
bill:uite ce bebe cu tine :rolleyes: funny tokio hotelbill:uite ce bebe mic!!!!! tom:aha...seamana P.E.R.F.C.T. cu tine :rolleyes:
18.01.200847.6KB

 
o plecat aia? :uimit: funny tokio hotelo plecat aia? :uimit:
06.01.20083KB
picks with billfutabillllllllllllllllllllllllllllllllllll:nebun:
22.07.200914.8KB
gad ..cemi plashe asta  :nebun: picks with delyGAd ..cemi plashe asta :nebun:
06.09.200826.3KB
cred k era tare cald pe sunt de la new york tokio hotel in americacred k era tare cald pe acolo......ap..pozele sunt de la New York
29.02.200826.2KB

 
o s o mai tuns bn ii staaa :nebun:  shi paru putin ridicat in vf capului :rotfl:  s o tuns dao poza!!!..bill s o mai tuns putzin!!..moam..ce bn ii staaa :nebun: shi paru putin ridicat in vf capului :rotfl: s o tuns da putin....
19.10.200841.7KB
mada????? :rotfl: cinema bizarremada????? :rotfl:
04.02.200830.6KB
demult am stat langa o padure k bil :zzz: compun din knd in cand erau da' leam uitat... :zzz:zodia... my demult am stat langa o padure k bil :zzz: ochii... my compun din knd in cand poezii..versurii. my erau da' leam uitat... :zzz: :rusine:
31.03.20084KB
:uimit:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: th ema awards 2008bill...peneeee???/ :uimit: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
07.11.200844.1KB
InapoiInainte