Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
:finger: picks with tokio hotel:finger:
23.01.200844KB
mey am gasit pe un fourm  asta.....
 :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit: mereu k bill e doarmey am gasit pe un fourm asta..... :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: scria....k ... aminteste-ti mereu k bill e doar un idol... nu trai intr-un vis, k oricum my devreme sau my tarziu tot vei da cu kpul de pragul de sus... so...zambeste pentru viata....nu muri pt bill...pt cva irealizabil!!! e trist dar asa e.... Modificat de deya_liebt_bill (11-02-2008 01:27 este greu sa treiesti intrun vis...( e greu sati faci o loome numy a ta..in acre poti sa faci ce vrei....poti sati imaginezi ce vrei...dar e...tare greu sa te dezlegi de ea....asa am patti si eu..era sami tai venele ptr bill acdn am vazut ca avea o pr....nu my aveam aer..de accea e greu sa te desprinzi...acea persoana (ersoane in cazul nostru TH) nus tiu de existenta noastra..asa ca...nu prea cred ca are rost...stim asta dar e greu sa ne despartim de ei...ne doare dar ne plashe asta e adevarul leal...asa ca.....:X:X:X:th fur immer si eu recusnosc la inceput eram indragostita de Bill.........eram in stare sa fac totul ptr el ........traiam un vis.....unde ma gandeam ca atunci cand o sa-l vad pe Bill...o sa fie frumos....si o sa am iubeasca......pana intr-o zi cand am vazut o poza cu el si o fata.......atunci am simtit ca lumea se darama pe mine.....pur si simplu...voiam sa mor .... deci asta am gasit pe fourm ala de la fani pt fani sau asa cva deci ce parere aveti? :uimit: :rolleyes:
25.01.200939.7KB
wow si mie imi anime ever)wow si mie imi place...........
19.04.200951.3KB
:uimit:  :rotfl: ai vrea u :limba: picks with gustav:uimit: :rotfl: ai vrea u :limba:
28.09.20086.7KB

 
:dinti:  :rotfl:  :rusine: day:dinti: :rotfl: :rusine:
13.02.200833.3KB
8 :zzz: nota pt poza8 :zzz:
27.04.200919.8KB
ce betziv :rotfl:  :rotfl: picks with tomce betziv :rotfl: :rotfl:
01.04.200819.1KB
are o flocirica :nebun: th in strasbourgare o flocirica :nebun:
09.03.200823.8KB

 
:uimit: avril lavigne:uimit:
08.01.200842.3KB
:nebun: 
oare cn o fi acea ft? desene cu th:nebun: oare cn o fi acea ft?
14.06.200832KB
9.50 nota pt poza9.50
20.04.200921.4KB
so sweet :nebun: cu fermoare :nebun: th in dortmund 13.06so sweet :nebun: pantalonii cu fermoare :nebun:
23.06.200837.6KB

 
:rotfl: ala seamana k toms :rotfl: lafee:rotfl: ala seamana k toms :rotfl:
20.02.200831.7KB
vreau o poza cu o freza mishto vreau o poza cu....vreau o poza cu o freza mishto
27.05.200915.8KB
:d picks with tokio hotel:D
05.01.200829.4KB
:zzz: bravo romania:zzz:
03.05.200858.7KB

 
ooo sexy :dinti:  :rusine: picks with billooo sexy lady...mmmm :dinti: :rusine:
29.01.200843.9KB
dak sa comparam       cu asta comet 2008dak sa comparam cu asta
25.05.200826.2KB
bill!!! 05.05.2008 mtv times squarebill!!!
07.05.200838.7KB
imi pl mai mult dekt ala dp mana :nebun:  :nebun: gustav`s new tatooimi pl mai mult dekt ala dp mana :nebun: :nebun:
04.09.200810.4KB

 
:rotfl: picks with tom:rotfl:
09.05.200815.8KB
dar mie-mi place cel mai mult cum ii sta acum :dinti:  :nebun: 




(ador pozik asta :nebun: ) dar mie-mi place cel mai mult cum ii sta acum :dinti: :nebun: (ador pozik asta :nebun: )
16.02.200954.9KB
pff mama ce place cum lai facut pe bell \
pwp summer love(+18)pff mama ce perversi....imi place cum lai facut pe bEll \ pwp
09.11.200975.2KB
:rotfl:  :rotfl:  =( wallpapers:rotfl: :rotfl: =(
01.05.200833.5KB

 
cu ce nu ii sta lui bn? :nebun:  :nebun: picks with billcu ce nu ii sta lui bn? :nebun: :nebun:
20.06.200819.2KB
mda....vad ca ejti rea si nu maip ui 
haide ptr cea mai fidela cititoare a ta 
 :nebun:  :nebun:mda....vad ca ejti rea si nu maip ui haide ptr cea mai fidela cititoare a ta :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
03.12.200915.8KB
:zzz:  :finger: lafee:zzz: :finger:
01.02.200811.2KB
vr o poza cu... o floare frummy :nebun: vreau o poza cu....Vr o poza cu... o floare frummy :nebun:
25.05.20094.3KB

 
:rotfl: picks with devilish:rotfl:
12.07.200940KB
hooooot :nebun:  :nebun:  :nebun: hot or notHOOOOOT :nebun: :nebun: :nebun:
09.09.200829KB
pics with emo boys
16.03.200927KB
asta place :nebun:  :rotfl: picturesasta place mult!!...goth :nebun: :rotfl:
05.10.200856.3KB

 
a slabit:x vogue 2009a slabit:X
09.09.200946.2KB
dap...is mn s bill..e diferentza d 5 ani s 13 zile :cool:  :cool: happydap...is fecioara.. intre mn s bill..e diferentza d 5 ani s 13 zile :cool: :cool:
30.03.200817.8KB
cat atzi castigat baietzi..k prea veseli :rolleyes: bill casino photoshootcat atzi castigat baietzi..k prea veseli suntetzi... :rolleyes:
01.04.200840.2KB
max-hilly bill jam :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:   picks with me....max-hilly bill jam :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
27.12.200824.5KB

 
hottt hot or nothottt
21.04.200917.3KB
:dinti: picks with tokio hotel:dinti:
23.01.200821.5KB
nota pt pozafain..... 10
13.04.200920.9KB
:dinti: ci tari :dinti:  :dinti: cinema bizarre:dinti: ci tari :dinti: :dinti:
26.02.200813.3KB
InapoiInainte