Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
tot el :zzz: pics with emo boysTot el :zzz:
16.03.200941.6KB
akamaru ^^ anime ever)Akamaru ^^
16.11.20089.9KB
mumosulee :dinti: picks with tommumosulee :dinti:
09.05.200846.6KB
ink una cool :nebun:  :nebun:  :nebun: picks with billink una cool :nebun: :nebun: :nebun:
11.11.200926.4KB

 
in plina o poza cu un vreau o poza cu....in plina actz:-" :rotfl: vreau o poza cu un curcubeu:nebun:
30.05.200943.7KB
avril :zzz: avril lavigneavril :zzz:
08.01.200831.2KB
un lucru as vrea
sa vii langa inima mea
sa te tin in bratze
ca sa t am trupului trupul meu
sa te tinUn lucru as vrea Sa vii langa inima mea Sa te tin in bratze Ca sa t am aproape. Caldura trupului tau Incalzeste trupul meu Sa te tin aproape Sa-ti aud inima qm bate... Ochiitai,2 margele Stralucesc k 2 stele Luna e guritza ta Si un sarut iti voi fura Iti scriu aceasta poezie Doar pt tn..iubire Si as face orice K sa te pastrez langa mn.. Iubirea ce ti-o port acum Nu o voi uita niciodata Dar pt mn...BILL Ai face acest lucru vreodata??????? As parasi s lumea asta Dar iti voi lasa iubirea, Iubirea mea din totdeauna Nu o voi uita oricum. Iti privesc fatza Cu ochii tai fermecatori Cu buzele catifelate Care asteapta sa fie sarutate. Cand te privesc Simt ca ma topesc Iar zambetul..da p guritza ta Ma topeste ca ciocolata.. Surasul tau ma conduce spre abis Si stiu k acolo e un loc d vis Un vis e ce imi doresc yo cu tine Ca sa te pastrez langa mine. As vrea sa te pui peste mine Sa o facem impreuna Sa ne simtim k in al 9 cer Doar atat yo iti cer.. Ciar as vrea Dak as putea Sa te tin langa mine Doar pe tine iubire. Dak ai putea Sa-mi faci un loc in inima ta Sa te pastrez langa mn Doar pe tine .iubire!!!!!!!!!!! Mainile tale catifelate Ma mangaie pe spate Iar zambetul tau fermecator Ma topeste usor.. Ma indragostesc de tn Privesc vantul qm adie Adie prin parul tau Tu esti ursuletzul meu.. ulsuletz de catifea S-a sfarsit pagina mea Si de BILL ma indragostesc Atunci cand il privesc...
30.03.200832KB
fizik nu prea...dar picks with billfizik nu prea...dar comportamentul..
22.10.200823.5KB

 
:rotfl: & tom♥:rotfl:
15.01.200835.9KB
ote k pun :uimit:  am facut poza in k e poza mea fav :x ..uitetazi programe nu e nimic pe langaote k pun aici...valew :uimit: am facut poza in graba...PLUS K E POZA MEA FAV :x ..uitetazi aici...sunt programe personlizate...asta nu e nimic pe langa altele :nod: nu ma injurati :rotfl: va dau doar un exemplu :uimit:
05.02.200921KB
mai datd e gol   :rotfl: 


uite  poza  :rotfl: «╗•  by me :xmai datd e gOl :rotfl: uite poza :rotfl:
15.11.200926KB
creatziile mele :rotfl:  :rotfl: convershii mei :nebun:  :rotfl:  :rotfl:creatziile mele :rotfl: :rotfl: photoscape convershii mei :nebun: :rotfl: :rotfl:
06.10.200845.4KB

 
cand erau mici..... :nod: picks with tokio hotelcand erau mici..... :nod:
14.01.200825.3KB
cred k poza asta nu mai are nevoie de comentarii nu? :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: funny tokio hotelcred k poza asta nu mai are nevoie de comentarii nu? :rotfl: :rotfl: :rotfl:
06.01.200821.7KB
so sweeeeeet :nebun: funny tokio hotelso sweeeeeet :nebun:
04.01.200831.6KB
:nebun: umbre:nebun:
22.07.200832.1KB

 
what do you see??? :uimit: bill casino photoshootwhat do you see??? :uimit:
29.03.200841.5KB
sunt singurel bing-bang :rotfl:  :rotfl: picks with billsunt singurel bing-bang :rotfl: :rotfl:
10.05.200836.4KB
shemi plashe poja asta...shi di bn ii sta lu bill totusi cu fes:x:x:x :d picks with billshemi plashe poja asta...shi di bn ii sta lu bill totusi cu fes:X:X:X :D
28.12.20075.2KB
saraku :rotfl: picks with gustavsaraku :rotfl:
09.04.200820KB

 
:d picks with alexa:D
07.05.200815.6KB
ma facetzi sa rad..s nu il p[un =(  =(ma facetzi sa rad..s nu pot.. nextu il p[un disara'...pardon diseara... scz... =( =(
01.04.200824.2KB
mai d gusty's last tattoomai d aproape:nebun:
03.09.200923.2KB
lor iluzie sauverighetele lor
15.04.20098.2KB

 
park as fi sibeal :rotfl: cu mortzii :rotfl: 

bu: au cerul a cazut peste venea sa fiintecare m-aupark as fi sibeal :rotfl: cu mortzii :rotfl: BU: au murit.... atunci cerul a cazut peste mine..nu-mi venea sa cred...trace...iar acum...ei?...singurele fiintecare m-au iubit cu adevarat..care au avut griga de mine de la cateva zile?...si asa ii rasplatesc eu?..fugind in lume! din cauza nui baiat?..acest baiat nu mi-a furat mie inima..viata..ci si a parinilor mei!..mama mea..tatal meu..care acum nu mai sunt...ingerul mortii ia luat de mult lasandu-ma singura in aceasta viata..in aceasta lume creuda unde fiecare se gandeste numai la el! nu le pasa de sentimentele celorlalti! de ce trebuia totul sa fie asa?..de ce eu?!.. de ce?!...m-am izbit puternic corpul de pamant lasandu-mi lacrimile ascuite sa-mi curga pe chipul palit..vestejit..care odata era plin de viata..ca atunci cand veneau de la servici si le saream in gat stiind ca imi adusera dulciu! tot timpul facea asta...iar yo asa am stiut sa-i rasplatesc....n mai auzeam ce se intampla in jur..ma uitam la rebeka..statea acolo in picioare uitandu-se neputincioasa la mine..la mama ei..care era pe jos si plangea..imi indrept priviea spre bunica..planga si ea..se ita la mine da ma lasa in pace stiind ca trebuie sa ma descarc...apoi imi indrept privirea spre cer..era asa senin..credeam ca o sa fie o zi minunata...dar ca de fiecare data ma insel...eu raman singura..la urma...singua care sufera..neputincioasa...asa cum ma vad toti....deodata cerul se inoureza...dar nu-mi pasa...vad cum bunica o ia pe rebeka si o duce in casa...imediat picaturile reci se izbeau de obrazul meu infierbantat de la atatea lacrimi..atata amaraciune...stateam nemiscata in bataia ploii..nu mai aveam putere! de ce toate fiintele dragi mie imi sunt luate?...acum am ramas singura...fara nici un inger pazitor..fara nimic...tot ce imi doream acum e sa mor! sa mor asa cum au murit si ale fiinte dragi mie...dar simt o mana calda pe mine...ea bunica..incerca sa ma ridice..sa ma duca in casa...am soptit un incet "te rog..lasa-ma sa mor"...a ramas inmarmurita...a pus o patura pe mine si a reusit sa ma ridice..nu mai im simteam picioarele...pana la urma ajung in casa unde ma pne direct pe un scaun jerpelit...sters de vreme...rebeka vine rpede la mine si ma imbratiseaza..am inceput sa plang in hohote..am imratisat-o asa cum nu am facu-o niciodata! copilul meu! fetita mea! ea ma iubeste...totusi am cva petru ce trai ..pentru ea.. BU:vrei un ceai?..am dat din cap ca da...gura imi era inclestata..nu puteam rosti nici un cuvant... BU:poftim...nu totul e cum vrem noi...cu timpul fiintele dragi ne sunt luate...am lasat capul in jos ,semn ca nu vreau sa mai vb despre asta... BU:si madalina unde este?...am ridicat repede capul...nici eu nu mai stiam..ce sora sunt si yo!...nu mai stiam nimic de sora mea...cea cu care mi-am impartit coplaria..o parte din ea ptr ca copilaria..frumusetea varti s-a transformat in cosmar.. Y:nu stiu...oricum e fericita...a vrut sa mai zica ceva dar s-a oprit..stia ca nu e bine sa ma streseze...pt k is si eu obosita... BU: nici nu stii cat ma bucur ca te aflii aici!..acum tu, mada s...uitandu-se la rebeka...voi sunteti tot cel mai de pet pt mine acum! ii multumesc in fiecar seara lui dumnezeu pt k ati xistat..am schitat un zambet...ce dor imi era sa vb cu bunica mea...ea tot timpul ma intlega...puteam vb despre orice... BU:cat timp ai hotarat sa stai pe aici?.. Y: am vru sa stau o vreme..dar cred ca cel mai bine e sa ma intorc inapoi....plec maine...sper ca nu te superi.. BU: nu..ii multumesc lui dmnezeu ca te-am mai vazut inca odata! si ca esti si sanatoasa.....am zambir..apoi m-am asezat pe canapea incercand sa dorm..obs cum vorbea cu rebeka....ttotusi era strabunica ei..se intzelgeau bine...vedeam cu rade...dar pleoapele imi erau grele ..asa ca adorm...a2a zi sun trezita devocea cocosului...imi minteam de atunci cand eram mai mica...cand incepeam sa-l fac in toate felurile ca m-a trezit...soarele stralucea puternic pe cer...era timpul sa plec...ma duc intr-o camera incercand sa le gasesc...aman2 dormeau...rebeka era in bratele bunicii...era o imagine asa frumoasa...imi doream sa o privesc la nesfarsit..pentru tot deauna...rebeka deschide ochii si la vederea mea incepe sa se zbata trezind-o si pe bunica.... ...... despartirea a fost grea..cu lacrimi de amaraciune..dar aman2 eram fericite ca ne-am revazut....iar yo i-am promis ca am sa ma intorc..iar ea a raspns ca "stiu ca ai sa te intorci "...am ambit si m-am urcat in masina...peste cateva minute ceva ma trasneste..imi amintisem de hartie..o scot din buzunar uitandu-ma la ea....am inceput sa o mangai stiind ca odata mana lui trace a trecut pe acolo...am vazut adresa...era undeva prin brasov..i-am dato la taimtrist si a spoos ca va dura cateva ore pana ajungem...am zis ca e ok...o sclipire aparuse in ochii si inma mea...acum puteam sa-i gasesc parintii lui trace....parinii ingerului meu pazitor....
14.11.200824.1KB
:uimit: lafee:uimit:
09.01.200847.2KB
:rotfl: si aia nu inteleg ce castiga..?  daca minte :rolleyes: 
da e adevarat exista sa fim seriosi:rotfl: si aia nu inteleg ce castiga..? daca minte :rolleyes: da e adevarat exista hipnoza... dar sa fim seriosi aku nu cred k bill ar face asa ceva......aia nici nu mai stie ce sa minta :uimit: :rolleyes: :nod:
18.01.200934.9KB
hot hot or notHot
03.12.20092KB

 
:dinti:  :dinti: picks with bill:dinti: :dinti:
13.12.200743.1KB
dintzi de iepuras la tomitza :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: funny tokio hoteldintzi de iepuras la tomitza :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
09.05.200821.1KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: ubex pooza asta :nebun:  :nebun:  :nebun: & tom♥:nebun: :nebun: :nebun: ubex pooza asta :nebun: :nebun: :nebun:
20.03.200843.1KB
tokio hotel in america:surprised:
07.03.200818.3KB

 
wei!!! in poza asta chiar seman asa de bine cu el\? :uimit:  :uimit:  :rotfl: crazy frog pickswei!!! in poza asta chiar seman asa de bine cu el\? :uimit: :uimit: :rotfl:
29.06.200848.2KB
imi plac pozili :nebun: 
si geaca :nebun: picks with billimi plac pozili :nebun: si geaca :nebun:
27.06.200833.5KB
ba da..mereu (:|ba da..mereu (:|
19.04.200923.9KB
t:vezi tu ce patesti cand te gaurit toate sa nu....

 :rusine:  :rotfl: funny tokio hotelt:vezi tu ce patesti cand te prind!mi-ai gaurit toate prezervativele.... g:vezi sa nu.... :rusine: :rotfl:
29.01.200930.3KB

 
oh ,da eu  :rolleyes: «╗•  by me :xoh ,da eu :rolleyes:
28.08.200926KB
if tom kaulitz said breathing isn't cool
99,9% of teen girls would drop dead cel mai nebunesc lucruIf Tom Kaulitz said breathing isn't cool 99,9% of teen girls would drop DEAD
18.04.200932.5KB
stati k mai aveam eo una.....e la un fel de petrecere sau la ce mama dreq ... :x nostati k mai aveam eo una.....e la un fel de petrecere sau la ce mama dreq ... :x
21.03.200932.6KB
videou' e filmat in afrik d sud automaticvideou' e filmat in afrik d sud
20.08.200918.2KB
InapoiInainte