Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
o tipa sooper scoompik kat delunao tipa sooper scoompik
12.04.200825.2KB
gustav:ba da ce foame am in si mananca k vine tom acusi..... :nod: funny tokio hotelgustav:ba da ce foame am in mine.... bill:taci si mananca k vine tom acusi..... :nod:
05.01.200819.2KB
9'45...nuj dc nu-mi vine sa nu-i dau 10 :zzz: nota pt poza9'45...nuj dc nu-mi vine sa nu-i dau 10 :zzz:
07.04.200920.8KB
io am probleme k :uimit:  :uimit:  shi k curelele shi :uimit:  :uimit:  :uimit: ce simti cand?io am probleme k paru.......... :uimit: :uimit: shi k Curelele shi lanturile......... :uimit: :uimit: :uimit:
24.02.200933.4KB

 
there's nothing left to laugh about! cel mai nebunesc lucru pe care lai facut!dar care lai face?THERE'S NOTHING LEFT TO LAUGH ABOUT!
18.04.200945KB
schimbare de look :nebun: lafeeschimbare de lOOk :nebun:
02.03.200818.3KB
:zzz: best friend):zzz:
05.02.200811.4KB
this hurts poor gustythis hurts
15.07.200920.6KB

 
speriat de bombe vanity fairsperiat de bombe
04.04.200862.6KB
a lui michael jackson a generat teorii legate de cauzele acestuia. una dintre ipoteze, cum căDispariţia subită a lui Michael Jackson a generat nenumărate teorii legate de cauzele morţii acestuia. Una dintre ipoteze, cum că megastarul ar fi fost omorât, a fost exclusă vineri seara de autorităţile americane care investighează acest caz. Un purtător de cuvânt al Institutului medico-legal din Los Angeles a spus că medicii care au examinat cadavrul megastarului nu au depistat vreun “traumatism” sau semne ale vreunei acţiuni criminale, adăugând că rezultatele finale ale autopsiei sunt aşteptate în patru până la şase săptămâni, după ce vor fi efectuate şi analizele toxicologice. Legiştii insistă să efectueze şi aceste investigaţii, deoarece ştiau că Michael era dependent de medicamente. Potrivit Daily Mail, cântăreţul obişnuia să ia opt pastile diferite pe zi. Dintre acestea, trei erau analgezice extrem de puternice, în condiţiile în care consumul unei singure astfel de pilule poate fi mortal. Alte surse susţin că moartea starului pop ar fi fost cauzată de o injecţie cu Demerol, un medicament de calmare a durerilor similar cu morfina, administrată cu puţin timp înainte să facă stopul cardiac. Se pare că Michael era dependent de Demerol, substanţă despre care a scris şi o piesă, intitulată “Morphine”, inclusă pe albumul “Blood on the Dancefloor”, ce a fost lansat în 1997. Mai mult, cel care îi făcea zilnic injecţia era chiar medicul cardiolog al lui Michael, identificat drept Conrad Robert Murray Tocmai de aceea, el a fost în vizorul anchetatorilor înainte ca ipoteza unei crime să fie exclusă. Medicul Conrad, despre care s-a crezut iniţial că ar fi fugit după moartea lui Jackson, a fost interogat de poliţişti, iar maşina lui a fost percheziţionată. Murray a fost foarte cooperant cu poliţiştii şi nu mai e privit ca un suspect. De fapt, cardiologul a fost cel care a încercat să-l resusciteze pe regele pop înainte de sosirea ambulanţei. Trupul neînsufleţit al lui Michael a fost încredinţat, după efectuarea autopsiei, familiei, care a ales să-l ducă la o casă mortuară, în cursul serii de vineri. Rudele au refuzat să facă publice adresa acestui loc sau alte detalii legate de înmormântare. Megastarul ar putea fi îmbălsămat şi plastificat În ciuda faptului că familia Michael Jackson îşi doreşte ca ceremonia de funeralii a megastarului să fie una privată, potrivit Daily Mail va fi imposibil ca fanii să fie ţinuţi la distanţă. Până acum nu au fost făcute publice detalii despre funeralii. Însă dacă Michael va fi înmormântat ca martor al lui Iehova, aşa cum a fost crescut, vor fi interzise alte obiceiuri de înhumare decât cele menţionate în Biblie. Cu toate acestea, în urmă cu un an, au existat zvonuri că Michael s-ar fi convertit la islamism, iar dacă va respecta ritul religiei musulmane, în mod obişnuit ar trebui îngropat la două zile de la deces. Îşi dorea să fie pus lângă maimuţa lui Dar există şi varianta ca megastarul să nu fie înmormântat deloc, potrivit doctorului german Gunther von Hagens, care a devenit celebru datorită îmbălsămărilor în plastic. El a declarat că în urmă cu câteva luni a fost contactat de reprezentanţii familiei Jackson, care i-au spus că, în cazul în care Michael ar muri, dorinţa lui ar fi să fie îmbălsămat şi plastificat în poziţia lui celebră de “moonwalk”. Mai mult, Michael îşi dorea să fie pus lângă maimuţa lui, Bubbles, care a fost, de asemenea, plastificată după ce a murit.
28.06.200932.6KB
da yo nu stiam k gusty are o luna am aflat... :hi:  :uimit:  :uimit: gustav`s new tatooda yo nu stiam k gusty are tatuajje.... aku o luna am aflat... :hi: :uimit: :uimit:
30.03.200812.1KB
10
ador hello kitty :nebun: nota pt poza10 Ador Hello Kitty :nebun:
11.09.200944.3KB

 
stiu..e mai veche poza da' e atat de :nebun:  :nebun:  mijtooo :nebun: picks with billstiu..e mai veche poza da' e atat de doooooooooooolce :nebun: :nebun: :nebun: ce mijtooo eeee!!!thx!!!!!!!! :nebun:
09.05.200844.1KB
:limba: picks with bill:limba:
23.01.200824.9KB
:zzz: da asta tinuta saptamanii:zzz: da asta
03.02.200934.2KB
hot :nebun:  :nebun: 


ia mi se pare m mult funny :rotfl: hot or nothot :nebun: :nebun: ia uitati..mie mi se pare m mult funny :rotfl:
14.03.200931KB

 
inimioara mea..c a patzit? =(  =(  =(  =(  =(  =(  =(  =(  =(  =(  =(  :uimit: concert in torinoinimioara mea..c a patzit? =( =( =( =( =( =( =( =( =( =( =( :uimit:
30.03.200827.5KB
sry
n'a mers din prima:zzz: vreau o poza cu....sry n'a mers din prima:zzz:
16.05.200935KB
nu...nuh .....nu ma gandeam la tom :rotfl: picks with me....nu...nuh .....nu ma gandeam la tom :rotfl:
09.08.200842.3KB
microfonu' d l ema:> picks with billmicrofonu' d l ema:>
16.11.200954.3KB

 
:nebun: picks with tokio hotel:nebun:
10.02.200841.4KB
saluta impreuna.. totul impreuna..saluta impreuna..
04.04.200835.9KB
sorry ca n-am mai intrat de ceva vreme da nu gaseam forumul  :zzz:  si hai ca pun pozici daca totsorry ca n-am mai intrat de ceva vreme da nu gaseam forumul :zzz: si hai ca pun pozici daca tot mati rugat asa frumos :wink2:
19.07.200947.2KB
ma ntreb un singur el realizeaza ce face n timpul :nono:  =( just fuck u!!!!!ma ntreb un singur lucru...oare el realizeaza ce face n timpul concertului? :nono: =(
27.01.200834.4KB

 
poza ...deci aia in 
verde e amy,apoi cloe apoi zoe power of lovepoza ...deci aia in verde e amy,apoi cloe apoi zoe
20.04.200935.5KB
s'mi fie rushine :uimit: 
d knd n-am mai dat no am vz k atzi lasat noi, fetele :nebun: 8-|S'mi fie rushine :uimit: D knd n-am mai dat p'aici Nici no am vz k atzi lasat kommuri Phuoze noi, fetele :nebun:
18.10.200935.7KB
oare kui ii intinde mana ? :d  :d  :rolleyes: picks with billoare kui ii intinde mana ? :D :D :rolleyes:
26.04.200836.1KB
poza pe care o ador e asta  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :rusine: best photo with billpoza pe care o ador e asta :nebun: :nebun: :nebun: :rusine:
18.01.200925.9KB

 
bau :rotfl: green daybau :rotfl:
09.01.200835KB
avem e cea mai tare :zzz: picks with tokio hotelavem echipa avem valoara Romania e cea mai tare :zzz:
06.01.200836.5KB
va poon o poza q liubo sa avetzi impresie picks with delyva poon o poza q liubo sa avetzi impresie
24.05.200861.4KB
:rotfl: pics with emo boys:rotfl:
13.04.200831.7KB

 
:razz: picks with gustav:razz:
08.04.200829.3KB
yo :uimit:  :uimit: aj vre s-o traiesc shi pe asta :uimit: ..oricum ms moolt crissy! ejti o scumpayo frumoasa!??!...god :uimit: :uimit: aj vre s-o traiesc shi pe asta :uimit: ..oricum ms moolt crissy! ejti o scumpa :dinti: :hi: poza asta am incercat sa o truchez...da nu mi-o iesit :rotfl: :rotfl: :rotfl:
09.09.200822.5KB
si care o fi acel talent? :wink2: funny tokio hotelsi care o fi acel talent? :wink2:
09.05.200833.9KB
vreau o phuoza cu dorian deveraux :nebun: vreau o poza cu....Vreau o phuoza cu Dorian Deveraux :nebun:
26.01.201033.2KB

 
:wink2:  :dinti:  :dinti:  :dinti:  :rusine:  :rusine:  :rusine:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :nebun::wink2: :dinti: :dinti: :dinti: :rusine: :rusine: :rusine: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :nebun: :nebun: :nebun:
07.03.200818.1KB
:uimit:  :uimit:  :uimit: poze trucate:uimit: :uimit: :uimit:
25.03.200924.2KB
:)):))  :rotfl:  :rotfl:  
doamne ce total!! 
t:unde ne lustra 
 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl::)):)) :rotfl: :rotfl: doamne ce total!! T:Unde ne asezam? B:Pe lustra :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: nextulet
08.11.200952.3KB
:nebun:  :nebun: wallpapers:nebun: :nebun:
01.05.200831.9KB
InapoiInainte