Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
shin manet power of loveShin Manet
15.04.200921KB
vreau o poza cu un emo sweet :nebun: sunt in cltul din dreapta n-am vreau o poza cu....Vreau o poza cu un emo sweet :nebun: Acadelele sunt in cltul din dreapta jos...altfel n-am
21.04.200952.4KB
:rotfl: poze trucate:rotfl:
22.01.200834.9KB
:x ce enervante is genu' asta de poze... :rolleyes: poze trucate:x ce enervante is genu' asta de poze... :rolleyes:
16.12.200743.2KB

 
:nebun: vanity fairbill!!!wait me!!!!!!!!! :nebun:
04.04.200835.3KB
..chiar ..e :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit: fobii..chiar ..e adevarat??????? :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit:
31.03.20084.9KB
uitel ma ce sweet e  :nebun:  :nebun:  :nebun: poze trucateuitel ma ce sweet e :nebun: :nebun: :nebun:
30.08.200933.9KB
i love him :nebun:  :nebun:  :nebun: picks with billI LOVE HIM :nebun: :nebun: :nebun:
28.01.200824.4KB

 
hot hot or notHot
20.04.20095.5KB
doamne fereste :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit: 


 :nebun:  :nebun:  :nebun: picks with billdoamne fereste :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :nebun: :nebun: :nebun:
05.07.200940.1KB
isi fac griji :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: nsuh dak merge poza asta aici  :zzz: totul impreuna..isi fac griji ..impreuna :rotfl: :rotfl: :rotfl: nsuh dak merge poza asta aici :zzz: ...twincest
19.12.200829KB
hot hot or notHot
08.04.200927KB

 
sad...... =( lafeesad...... =(
01.02.200816.6KB
x- mai  asta cum te-o chema eu cred ca tu ma confunzi cu altcineva :rolleyes: ok?
b-nu nu este okX- MAI ASTA CUM TE-O CHEMA EU CRED CA TU MA CONFUNZI CU ALTCINEVA :rolleyes: OK? B-NU NU ESTE OK VINO KU MINE PANA AKASA X-NU MERG CU STRAINI NICI NU TE CUNOSC B-AI INCREDERE IN MINE X-DC AS AVEA INCREDER? X-ITI DAU BANI NA SUNT BILL KAULITZ AKU VII? X-BILL KAULITZ?AKU CHIAR KA VIN DAR INTAI DATI SAPCA JOS SA FIU SIGURA B;AKUM ESTI? X-DA CE VREI?EU NUS CURVA B-NU NU:-J X-CE? B-UITE TB SA ITI ARAT PE CINEVA TRING!!!TRING!! A-DA BILL INTRA B-E INCHISA USA A-AKUM NU MAI E :zzz: B- :D A-EA CINE ESTE SEAMANA KU MINE SAU MI SE PARE? :uimit: B-VEZI ...DE ASTA TEAM ADUS AICI SI CUM TE CHIAMA? A-ADUCI PE CINEVA ACASA SI NICI MACAR NU STII CUM IL CHIAMA :uimit: :uimit: X-LARA CROFT B-INCANTAT A :uimit: MA UIMESTI DE PROSTIA DIN CAPUL TAU BILL INTRA LARA L-VAD SI EU KA SEMANAM A-DA BILL IA VINO UN PIC B-CE? A-CINE ESTE? NO CUN SI O ADUCI INCOA B-U NU VEZI K ZICI KAI GEAMANA TA NUMAI K E VOPSITA A- :zzz: AM OBSERVAT DE ASTA TB SA VORBIN NU TIAM SOUS CEVA GUS!!!!!!!!! G-OOOOO BILL NUUU A-SHHH BILL DUTE SI VB KU EA...PANA VENIM NOI B0CCEMI ASCUNZI MIAM DAT SEAMA KA AI O SORA GEAMANA A-TACI SI DUTE B- :x :hi: HEY LARA.... G-CUM SA INTAMPLAT ASTA? A-UITE EU NU STIU PUR SI SIMPLU A ADUSO AICI EU NU STIAM K AM O SORA GEAMANA...ADIKA BN STIAM DAR NAM VAZUTO IN VIATA EMA G-STIU DIN SCRISOPAREA DE LA TATA A-DA TB SAI SPUNEM SI LUI BIL SI LUI LARA B-DECI LARA A-UITE LARA NOI CRED K SUNTEM SUROIR GEMENE B- :uimit: ASTA AM VAZUT DAR... A-TATAL MEU MIA TRIMIS O SCRISOARE CAND ERAM MAI MICA SPUNANDUMI K MAI AM O SORA GEAMANA SAR NU MAI ZIS UNDE ESTE B-INTELEG;;;; LARA-ATUNCI HAI SA FACEM ANALIZELE...STIU K SUNTEM IDENTICE K EXCEPTIA PARULUI DA RTOTUSI A-AI DRERPTATE B-POI CE MAI STAM HAIDETI A=OK LARA-SUNT DE ACORD AJUNSI LA DOCTOR AFLA CA...SUNT SURORI LARA-STIAM CA AM O SORA DAR NU STIAM UNDE ESTE... B-DECI INPORTANT ESTE CA VATI REGASIT CAT MA BUCUR HAI LARA SA FACI CUNOSTINTA CU TOM.... PE UNDE O MAI FI SI ASTA :rolleyes:
08.02.200928.4KB
a letter from tom bill anulate!a letter from Tom
18.03.200862.5KB
=)=)
31.01.201031.9KB

 
ce miasi dori k aici sami cante mie:d :nebun: picks with billce miasi dori k aici sami cante mie:D :nebun:
21.12.200719.6KB
..da so schimbat deja..my am un pic s is big fan :nebun:  :zzz: top users..da so schimbat deja..my am un pic s is big fan :nebun: :zzz:
31.03.200817.8KB
:uimit: bill are un nou tatuaj:uimit:
04.11.200828.3KB
o tipa sooper scoompik kat delunao tipa sooper scoompik
12.04.200825.2KB

 
gustav:ba da ce foame am in si mananca k vine tom acusi..... :nod: funny tokio hotelgustav:ba da ce foame am in mine.... bill:taci si mananca k vine tom acusi..... :nod:
05.01.200819.2KB
9'45...nuj dc nu-mi vine sa nu-i dau 10 :zzz: nota pt poza9'45...nuj dc nu-mi vine sa nu-i dau 10 :zzz:
07.04.200920.8KB
io am probleme k :uimit:  :uimit:  shi k curelele shi :uimit:  :uimit:  :uimit: ce simti cand?io am probleme k paru.......... :uimit: :uimit: shi k Curelele shi lanturile......... :uimit: :uimit: :uimit:
24.02.200933.4KB
there's nothing left to laugh about! cel mai nebunesc lucru pe care lai facut!dar care lai face?THERE'S NOTHING LEFT TO LAUGH ABOUT!
18.04.200945KB

 
schimbare de look :nebun: lafeeschimbare de lOOk :nebun:
02.03.200818.3KB
:zzz: best friend):zzz:
05.02.200811.4KB
this hurts poor gustythis hurts
15.07.200920.6KB
speriat de bombe vanity fairsperiat de bombe
04.04.200862.6KB

 
a lui michael jackson a generat teorii legate de cauzele acestuia. una dintre ipoteze, cum căDispariţia subită a lui Michael Jackson a generat nenumărate teorii legate de cauzele morţii acestuia. Una dintre ipoteze, cum că megastarul ar fi fost omorât, a fost exclusă vineri seara de autorităţile americane care investighează acest caz. Un purtător de cuvânt al Institutului medico-legal din Los Angeles a spus că medicii care au examinat cadavrul megastarului nu au depistat vreun “traumatism” sau semne ale vreunei acţiuni criminale, adăugând că rezultatele finale ale autopsiei sunt aşteptate în patru până la şase săptămâni, după ce vor fi efectuate şi analizele toxicologice. Legiştii insistă să efectueze şi aceste investigaţii, deoarece ştiau că Michael era dependent de medicamente. Potrivit Daily Mail, cântăreţul obişnuia să ia opt pastile diferite pe zi. Dintre acestea, trei erau analgezice extrem de puternice, în condiţiile în care consumul unei singure astfel de pilule poate fi mortal. Alte surse susţin că moartea starului pop ar fi fost cauzată de o injecţie cu Demerol, un medicament de calmare a durerilor similar cu morfina, administrată cu puţin timp înainte să facă stopul cardiac. Se pare că Michael era dependent de Demerol, substanţă despre care a scris şi o piesă, intitulată “Morphine”, inclusă pe albumul “Blood on the Dancefloor”, ce a fost lansat în 1997. Mai mult, cel care îi făcea zilnic injecţia era chiar medicul cardiolog al lui Michael, identificat drept Conrad Robert Murray Tocmai de aceea, el a fost în vizorul anchetatorilor înainte ca ipoteza unei crime să fie exclusă. Medicul Conrad, despre care s-a crezut iniţial că ar fi fugit după moartea lui Jackson, a fost interogat de poliţişti, iar maşina lui a fost percheziţionată. Murray a fost foarte cooperant cu poliţiştii şi nu mai e privit ca un suspect. De fapt, cardiologul a fost cel care a încercat să-l resusciteze pe regele pop înainte de sosirea ambulanţei. Trupul neînsufleţit al lui Michael a fost încredinţat, după efectuarea autopsiei, familiei, care a ales să-l ducă la o casă mortuară, în cursul serii de vineri. Rudele au refuzat să facă publice adresa acestui loc sau alte detalii legate de înmormântare. Megastarul ar putea fi îmbălsămat şi plastificat În ciuda faptului că familia Michael Jackson îşi doreşte ca ceremonia de funeralii a megastarului să fie una privată, potrivit Daily Mail va fi imposibil ca fanii să fie ţinuţi la distanţă. Până acum nu au fost făcute publice detalii despre funeralii. Însă dacă Michael va fi înmormântat ca martor al lui Iehova, aşa cum a fost crescut, vor fi interzise alte obiceiuri de înhumare decât cele menţionate în Biblie. Cu toate acestea, în urmă cu un an, au existat zvonuri că Michael s-ar fi convertit la islamism, iar dacă va respecta ritul religiei musulmane, în mod obişnuit ar trebui îngropat la două zile de la deces. Îşi dorea să fie pus lângă maimuţa lui Dar există şi varianta ca megastarul să nu fie înmormântat deloc, potrivit doctorului german Gunther von Hagens, care a devenit celebru datorită îmbălsămărilor în plastic. El a declarat că în urmă cu câteva luni a fost contactat de reprezentanţii familiei Jackson, care i-au spus că, în cazul în care Michael ar muri, dorinţa lui ar fi să fie îmbălsămat şi plastificat în poziţia lui celebră de “moonwalk”. Mai mult, Michael îşi dorea să fie pus lângă maimuţa lui, Bubbles, care a fost, de asemenea, plastificată după ce a murit.
28.06.200932.6KB
da yo nu stiam k gusty are o luna am aflat... :hi:  :uimit:  :uimit: gustav`s new tatooda yo nu stiam k gusty are tatuajje.... aku o luna am aflat... :hi: :uimit: :uimit:
30.03.200812.1KB
10
ador hello kitty :nebun: nota pt poza10 Ador Hello Kitty :nebun:
11.09.200944.3KB
stiu..e mai veche poza da' e atat de :nebun:  :nebun:  mijtooo :nebun: picks with billstiu..e mai veche poza da' e atat de doooooooooooolce :nebun: :nebun: :nebun: ce mijtooo eeee!!!thx!!!!!!!! :nebun:
09.05.200844.1KB

 
:limba: picks with bill:limba:
23.01.200824.9KB
:zzz: da asta tinuta saptamanii:zzz: da asta
03.02.200934.2KB
hot :nebun:  :nebun: 


ia mi se pare m mult funny :rotfl: hot or nothot :nebun: :nebun: ia uitati..mie mi se pare m mult funny :rotfl:
14.03.200931KB
inimioara mea..c a patzit? =(  =(  =(  =(  =(  =(  =(  =(  =(  =(  =(  :uimit: concert in torinoinimioara mea..c a patzit? =( =( =( =( =( =( =( =( =( =( =( :uimit:
30.03.200827.5KB

 
sry
n'a mers din prima:zzz: vreau o poza cu....sry n'a mers din prima:zzz:
16.05.200935KB
nu...nuh .....nu ma gandeam la tom :rotfl: picks with me....nu...nuh .....nu ma gandeam la tom :rotfl:
09.08.200842.3KB
microfonu' d l ema:> picks with billmicrofonu' d l ema:>
16.11.200954.3KB
:nebun: picks with tokio hotel:nebun:
10.02.200841.4KB
InapoiInainte