Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
wow wow wow :dinti:  :dinti: poze din vacantza bine merita a gemenilor dupa europen tourwow wow wow :dinti: :dinti:
06.01.200832KB
:cool: avril lavigne:cool:
09.01.200846.2KB
q my mult stau q bill... :nebun:  :cool:  :zzz:  :zzz: 

cu cn ai vrea sa stai in bank l sc...?q gemeni..dar my mult stau q bill... :nebun: :cool: :zzz: :zzz: cu cn ai vrea sa stai in bank l sc...? :rotfl:
05.04.200825.7KB
asta o zis? :uimit:  :uimit: funny tokio hotelasta o zis? :uimit: :uimit:
09.05.200822.7KB

 
his orange jacket!!! :nebun:  :nebun:  :nebun: th at mtv trl suahis orange jacket!!! :nebun: :nebun: :nebun:
07.05.200839KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun::nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
07.03.200820.4KB
:rotfl: picks with tom:rotfl:
30.06.200838.4KB
tare no? picks with tokio hoteltare no?
14.01.200840.4KB

 
:x bizo.o.:x
27.01.200933.9KB
weeee are the friends :nebun:  :nebun: th ema awards 2008weeee are the champions...mz friends :nebun: :nebun:
09.11.200833.8KB
oooh... bill casino photoshootoooh...
29.03.200839.8KB
my =(  =(  :zzz:  :zzz:  :nebun: 3x forsajmy dear.. pone nextu.. plss =( =( :zzz: :zzz: :nebun:
16.04.200840.6KB

 
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: da pe luis hamilton pilotul de f1 adik campionul mondial :nebun::rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: da pe Luis Hamilton pilotul de F1 adik campionul mondial :nebun: :nebun: :rolleyes: :rolleyes: cam asa arata cuplul
01.02.200926.2KB
o akta trupa preferata de mine este dimmu borgir rock pickso akta trupa preferata de mine este dimmu borgir
24.06.200925.4KB
:nebun: 8-|Multzumeeeeeeeesc :nebun:
16.08.200918.3KB
da nu my am =(  =( poezie pt b!ll k@ul!tzDA NU MY AM MOMENTAN.. SORRY =( =(
30.03.200823.1KB

 
yeah
i love london :nebun: 

hot scene kid
azi am avut cea mai thare zi datorita unui tip cu freza dYeah I love London :nebun: Hot scene kid Azi am avut cea mai thare zi datorita unui tip cu freza d emo Da` no vreau o phuoza k un emo Pt k tipu` meu no e :limba:
11.09.20096.2KB
:nebun: best friend):nebun:
25.06.200827.4KB
a: te iubesc!
am zambit usor l-am tras spre mine 
y: si yo te iubesc...
    imi era dor de A: TE IUBESC! AM ZAMBIT USOR L-AM TRAS SPRE MINE SARUTANDU-L Y: SI YO TE IUBESC... IMI ERA DOR DE ACESTE CUVINTE..ACESTE SOAPTE..TOTUSI CAND AM AUZIT ACESTE CUVINTE AM AVUT IMPRESIA CA ERA BILL..DAR..EL ERA DOAR UN VIS..UN VIS CARE A RAMAS IN..TRECUT... A: CINE ERA TIPUL KRE ERA CU SORA TA? Y: TIP??..CE TIP? A: ERA UN TIP..MIC DE STATURA...BLOND..CU CEVA NEGRU PRIN CAP.. Y:AAAA....KIRO...IUBITUL EI...SI..VIITORUL SOT A: SOT?..WOW Y: STAI!!! CHIAR CA WOW...NUNTA AR TREBUI SA AIBA LOC PESTE..CATEVA SAPTAMANI!!!! IN IULIE :| A: CUM?..AI UITAT? Y: CU VIATA MEA...DAR DA...SPER SA MA EXTERNEZE PANA ATUNCI..VREAU SA MA DUC! A: STAI CALMA...ASTA DEPINDE DE TINE...TREBUIE SA RENUNTI COMPLET...TE ROG Y: PT TINE..ORICE... MA SIMTEAM DIN NOU FERICITA..SIMTEAM CA IUBESC DIN NOU....PRINSESEM DIN NOU ARIPI...ALE DEAGOSTEI..SPERANTEI/// A: SUNT SI YO INVITAT OARE? Y: PEY DOAR NU MA DUC SINGURA...ACOLO....NORMAL CA TE IAU CU MINE..AS FI UN NIMENI FARA TINE.. A: TE IUBESC...IAR IMI SPUSE ACELE CUVINTE DUPA CARE MA TOPEAM..TANJEAM..LE DOREAM
18.04.200914.5KB
iesit miky-bill 95% =(  =( love testerbagamiash..mia iesit miky-bill 95% =( =(
30.03.200864.1KB

 
aha... :rotfl:  :rotfl: picks with billaha... :rotfl: :rotfl:
18.01.200844.1KB
a: alo?
t: cn'i?
a: asta incerk s k posesiv mai buna ziua.
a: da?
x: suntem d l o agentzie d asha A: alo? T: cn'i? A: asta incerk s aflu:xdoamne k posesiv mai eshti:rolleyes: X: buna ziua. A: da? X: suntem d l o agentzie d modelling. A: asha shi? X: shi am vrea s prezentatzi pt noi sau chiar s semnatzi un contract cu agentzia noastra. A: k.knd? X: n putem vedea maine? A: sigur. X: venitzi aici(adresa) A: ash putea veni cu cnva? X: desigur. A: ok.p maine. T: deci cn era? A: nimeni. T: shi cu nimeni t intalneshti u maine? A: no m intalnesc cu nimeni maine.doar cu tn. T: eshti sigura? A: da tom!no t prinde atitudinea asta. T: pai shtii...akm k am oficializat relatzia mi'e frik s no t pierd. A: dak am oficializat relatzia,asta no schimba cu nik lucrurile dintre noi. T: eshti sigura? A: da. A: stef!trezirea S: c vrei? A: S mergi cu mn S: unde? A: l o agentzie d modelling. S: uhuh:nebun:surioara o s fie model? A: poate.cn shtie:-?? S: shi dc vrei s vn cu u?s m oftik huh? A: no thu.poate t bag shi p tn in bransha:> S: oh da:nebun: x: deci semnatzi aici,aici shi aici. A: asha.altcv? X: nik.s poate o shedintza akm? A: desigur.cu c tre s m imbrak. X: cu rochia asta. A: shi sora mea...ar putea intra in agentzie? X: desigur.o punem shi p ea s semneze un contract,da' shedintza aceasta va fi doar cu dvs. A: k X: pozele vor aparea p coperta unei reviste.
10.07.200925.5KB
like persil (omul stie ce are  )
like ehrmann (nimeni nu ma like Persil (omul stie ce are ) like Ehrmann (nimeni nu ma "aprinde" mai bine ca tine) like AOL (sunt deja inauntru? ) like HARIBO ( faceti copii fericiti si vor creste numai decat) like Douglas (intra si vei afla) like Nokia (connecting people) like Nike (just do it) like Pepsi (ask for more) like Samsung (everybody is involved) like Coca Cola (enjoy) like Pringles ( odata inceput, nu te mai saturi) like Audi ( liderul tehnologiei) like Sat1 (power by emotion) like McDonalds (i'm loving it) :rotfl:
24.03.200832.8KB
:nebun: day:nebun:
10.05.200824.7KB

 
desene by me
08.03.200927.6KB
fantasy`s face made only by mefantasy`s face
11.11.20099.4KB
:rotfl:  :dinti:  :razz:  :hi: pictures:rotfl: :dinti: :razz: :hi:
05.10.200843.1KB
:nebun: picks with bill:nebun:
06.04.200852.9KB

 
another one.... :nebun: bills pants..another one.... :nebun:
03.05.200830.8KB
aici punem poze si dam note..eu pun da nota si pune alta poza..ok? :dinti: nota pt pozaaici punem poze si dam note..eu pun prima..urmatorul da nota si pune alta poza..ok? :dinti:
01.08.200827KB
...:::InGeR NeBuN:::...
12.04.200863.1KB
hai ca e swe
et si el picks with tomhai ca e swe et si el
30.12.200733.2KB

 
:limba: articole:limba:
13.01.200855.3KB
vrei neaparat sa ma faci de ras?

uite desen made by me la atelier. :rusine: **by me**vrei neaparat sa ma faci de ras? uite desen made by me la atelier. :rusine:
13.02.200924.5KB
:nebun: gemenii si-au ars:nebun:
10.08.200819.6KB
plashe poza :nod: picks with tomplashe poza :nod:
28.12.200723.3KB

 
:x  :x  :x se tin de :x  :x  :x th and the fans:x :x :x se tin de mana?\?????? :x :x :x
25.01.200820.3KB
:nod: lafee:nod:
08.01.200839.8KB
nu se once more i'll say goodbye to you...nu se vad:X:X:X la bunika....sczatsi tinuta:)):)):))
12.09.200838.6KB
:rolleyes:  :rolleyes: avatare:rolleyes: :rolleyes:
13.07.20082.5KB
InapoiInainte