Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
:uimit:  :uimit: ...un paiajen ecks!...no thanks :zzz: 3 :zzz:  :rotfl: ....nu suport ma vedeti cumomg!!!!!!!!!!!!! :uimit: :uimit: ...un paiajen ecks!...no thanks :zzz: 3 :zzz: :rotfl: ....nu suport paianjenii...nici gandacii....ssa ma vedeti cum tip dak vad vreunu p mne :rotfl: :nebun:
14.02.200917.4KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: poze trucate:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
04.01.200828.9KB
sa stii ca are fata de metallica  :rotfl:  :rotfl: merge :rotfl:  :rotfl: 

uite-o pe luisa :nebun:sa stii ca are fata de metallica :rotfl: :rotfl: merge :rotfl: :rotfl: uite-o pe luisa :nebun: :nebun:
06.10.200822.3KB
emo sint ji blonde pt mada  :rotfl: ) 

ador misa misa  :nebun: picks with emo girlzemo sint ji blonde (dedicatzie pt mada :rotfl: ) ador Misa Misa :nebun:
17.10.200842.7KB

 
hot :nebun:  :nebun:  :nebun: hot or nothot :nebun: :nebun: :nebun:
20.05.200828.4KB
mndeah ich  :rolleyes:  :rolleyes: our picturesmndeah ich :rolleyes: :rolleyes:
31.03.200839.1KB
b=bill (tokio hotel) 
t=tom (tokio hotel) 
ge=georg (tokio hotel) 
gu=gustav (tokio hotel) 
f=fabiPERSONAJE: B=Bill (TOKIO HOTEL) T=Tom (TOKIO HOTEL) Ge=Georg (TOKIO HOTEL) Gu=Gustav (TOKIO HOTEL) F=Fabi (KILLERPILZE) Cele patru gorile=cele patru gorile (DINTR-O JUNGLA) Capra-nu are replici directe (DIN PADURE)
06.04.20086.3KB
:rotfl: alo!!!!! :rotfl: picks with tom:rotfl: alo!!!!! :rotfl:
09.09.200816.8KB

 
:zzz: picks with georg:zzz:
09.04.200839.1KB
scoompa :nod: lafeescoompa :nod:
07.01.200834.6KB
place numele lui asa cum e si nu ii pun porecle(pt k il enerveaza foarte tare chestia asta)
dar tompai.....imi place numele lui asa cum e si nu ii pun porecle(pt k il enerveaza foarte tare chestia asta) dar tom ii mai spune Cuddles:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: uite o poza cu cuddles....e dragutz, nu dar Bill e mult mai dragutz :zzz:
18.06.20083.1KB
:nebun: picks with bill:nebun: mijto...pwp
11.11.200956.2KB

 
hot :nebun: hot or notHot :nebun:
11.09.200926.8KB
b:nah ca m`atzi prins..asa imi fac eu paru` in fiecare zi.. :rusine: funny tokio hotelb:nah ca m`atzi prins..asa imi fac eu paru` in fiecare zi.. :rusine:
09.05.200823.4KB
phai.... va prezint lor din sar putea sa va duka_ :zzz: o ziphai.... va prezint apartamentul lor din berlin...(akolo sar putea sa va duka_ :zzz:
26.07.200838.2KB
adour porcii :)))
da is prea multi ..al draq:-j bizo.o.adour porcii :))) da is prea multi ..al draq:-j
27.01.200933.3KB

 
me dark fairyme
22.11.200929.9KB
shi nu numa curioase :x  :x  :x  :x  :x  :x  :(  :(  :nod:  :nod:  :rotfl:  :rotfl:  asteptam sa neshi Curioshi.............. nu numa Curioase :x :x :x :x :x :x :( :( :nod: :nod: :rotfl: :rotfl: asteptam sa ne zici............
03.03.200920.6KB
crek o sa fac si eu un graff :nebun: tom grafittycrek o sa fac si eu un graff :nebun:
11.04.200838.7KB
thuo...aia din poza de mai sus este ii place ashley :nod:  eu pot sa le deosebesc :uimit: 
asta ethuo...aia din poza de mai sus este mary-kate..lui ii place ashley :nod: eu pot sa le deosebesc :uimit: asta e ashley :nod: :hi:
05.02.200924.4KB

 
e aja sweet :rusine: picks with bille aja sweet :rusine:
28.02.200841.5KB
:razz: bill and tom maldive 2010:razz:
12.02.201039.9KB
sunt chiar pe boone :rotfl: tom'ssunt chiar pe boone :rotfl:
19.03.200862.6KB
era o zi ka orcare alta in special pentru era foarte placea ...sa se distreze dar cateodata preaERA o zi ka orcare alta in special pentru Dana.... ea era foarte petrecareata....ai placea ...sa se distreze dar cateodata prea mult.... iar prietena ei...ai placea si ei tokio hotel numai ka era mia cuminte dekat Dana.... iar Deea avea 16 ani ... dana 15
29.01.200927.6KB

 
sila: :uimit: 
bill si tom: :zzz: au nimik :zzz: si se si tom:daia are asta numele sila chiar imisila: :uimit: bill si tom: :zzz: au scuztine sila:nui nimik :zzz: si se stamba bill si tom:daia are asta numele sila chiar imi face sila :x sila...:da deci aici sunteti bill si tom:da aici nu inaltaparte :nebun: sis sari in sus amantoi sila: :nebun: si ea sari n sus.... sila le spuse la baieti k tb sa pozeze...normal numele vroiam adika rb sheila..da tot aia e...lasa...poate mai radeti deci baietii trebuiau sa pozeze ...k sa se faca niste tricouri si alte haine k ei...in fiecare parte si toti...k th ei erau de acorf....ps:pana si chilotei k billl se faceau si dupa o luna la confectionarea lor.... baietii erau prezenti...lla parada k haine ....k ei.... purtate de alte gotomodele ashleee trebuia sa poarte un costum de baie k bill si apoi k tom..... in ziua paradei..... Bill:hai ma tom miscazti cuttu ala mare...de pa capu meu..tb sa ne trezim tom:bn gaico..o imdeiat sa fac un dus...si apoi ..k n mori :rolleyes: bill: :uimit: scoala bah nu ma visa la gagici goale :rotfl: tom: :x trupa ajunse akolo.... intre timp ashlee se intalni k sila matusa ei....dupa atat timp sila:buna shlee ce mare teai gacut..si un star :dinti: ashlee;..matusa nu mai ajungeam asha daka n erai tu.....multumesc pt tot....te ube mult :D sila:tzioc la u :dinti: moi hai k incepe parada.... ashlee:..tb sa ma schimp prezint costume de baie..k aia doi..nesimttu de billl... :x sila:..ei haide/... :rolleyes: lasa o glumit si ei..aku o trecut tot..era de mult cum miai zis u arnci...hai sa te schimbvi ashlee urma sa ...faca paada.... cand se plimba pe....* nus cum se numeste ..ala.......pe pasarele..cam as cva orcus titi.. bill:..oau da ce cur belea are.gagika.. tom: :uimit: asta era vb mea :x bill:zi si u despre altceva tom:bn :zzz: da ce t*** bengoase... o baba langa ei:..mai nerusinatilor....... :x bill si tom: :uimit: da nu xde dumneata ziceam baba:le da k geanta in cap georg si gustav si andreeas :..nuami pot de ras :rotfl: :rotfl: :rotfl: gemeni: :x :x :x :x tom:spre bill :uimit: bill spre tom: :uimit: ashlee termina parada...si ramane k cotumul de baie pe ea.... se duce catre ei baietii:toti: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :limba: :limba: :limba: :limba: ashlee: :wink2: hey buna baieti baietii:bunaaa :limba: :limba: :limba: toti pleaca numai tom si bill raman ashlee:paa baeieti ceilalti si tom:paaa bill:da chiar tom paa :hi: tom:ce pa k nu plc bill:la ureche alui u chiar trebuie sa te ashlee:**** k toate? :wink2: tomt; :uimit: bill: :uimit: ashlee:hai baieyo nu va mai certat atata.... fata rost ok? si tocmai cand sa plece bill:ashlee stai :rusine: imi pare rau...eu eu.nu am vrut sa zic asta nici data trecuta o facusem...ot k sa ma inteleg mai bn k tom..eu u nici macar nu te cunosteam dar akum parca te cunosk si ....as vrea sa te cunosc si mai bine... ashlee :D o ce dragutz ejty.....atunci ok...ramane diseara la.... party..dupa ...parada se da un party. ne vedem akolo peste 2 ore..bye :rolleyes: bill: :nod: ok tom frate vino k o gagika la poarty ala in 2 ore eu ma duc sa ma fa cfrumos... ashlee la fel.. peste doua ore.... :zzz: bill inbracat ma elegant
01.02.200955.7KB
my favorite band :nebun: picks with tokio hotelmy favorite band :nebun:
04.02.200842KB
i suffer for tokio mania
def: love for 
tokio hotel cel mai nebunesc lucru pe care lai facut!darI suffer for Tokio mania Def: Incontrolable and unbarable Love for Tokio Hotel
18.04.200935.7KB
si asta :zzz: noSI ASTA :zzz:
01.02.20094.8KB

 
interesant :nod: imagini cu tatuajeinteresant :nod:
09.08.200811.3KB
carolanne si fratisu` (si vb serios, chiar e sora lu` alex evans :nod: ) drogul iubiriiCarolanne si fratisu` (Si vb serios, chiar e sora lu` Alex Evans :nod: )
29.04.200940.5KB
scuze nu stiu de ce nu a mers poza :rusine:  :rusine: roxyScuze nu stiu de ce nu a mers poza :rusine: :rusine:
07.07.200959.9KB
:nebun: new look!:x:nebun:
26.11.200924.3KB

 
look here :nebun: picks with billlook here :nebun:
21.02.200822.8KB
:dinti: linkin park:dinti:
09.01.200845.8KB
deci
16.01.200930.9KB
ai patit?dc ai fata asta? :uimit: 
b:am vazut..... :uimit: 
t:zii wei :uimit: funny tokio hotelb:aaaaaaaaaa t:ce ai patit?dc ai fata asta? :uimit: b:am vazut....am vazut..... :uimit: t:zii wei odata!!!! b:nemtoaice..... :uimit: t:...............
05.02.200820.4KB

 
ea e maya  :zzz: drugs no more.ea e maya :zzz:
21.12.20085.6KB
gecutza noua in actziune :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: picks with billgecutza noua in actziune :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
30.06.200823KB
=p~=p~=p~ picks with tokio hotel=P~=P~=P~
06.11.200925.2KB
ashlee se aranjase si se inbrakase era gata de matusei ei o asteapta la e masina acea  roz asa bunaASHLEE SE ARANJASE SI SE INBRAKASE ERA GATA DE PLEKARE.....PRIETENA MATUSEI EI O ASTEAPTA LA STATIA...ZISA.. Ashlee:..OARE E MASINA ACEA ROZ ASA SAITOR....? ASHLEE: BUNA SUNT ASHLEE TU TB SA FI? NENA: SUNT NENA INCANTATA ASHLEE HAI SA ITI BAG BAGAJU ASHLEE: OK MS...SI INCOTRO MERGEM? NENA POI SPRE GERMANIA... IN MANDENBURG ASHLEEOAU SINCER DABIA ASTEPT ITI MULTUMESC ASA DE MULT NENA: NAI PT CE FETITO.. MATUSA TA ORCUM MIA DAT BANI....PANA CE ITI IEI DE LUCRU VOM LUCRA AMANDOUA.... :nebun: ASHLEE: CATI ANI AI/? NENA: AM 18 INPLINITI AKU 1 LUNA ASHLEE:OAU O SA NE INTELEGEM BN EU AM 16 NENA:BUN BUN HAI SA PORNIM LA DRUM ASHLEE SI NENA SE MAI CUNOSTEAU....MAI VORBEAU SI CHIAR SE INTELEGEAU BINE.... AJUNSE IN MANDENBURG....ACASA LA NENA ASHLEE:CEEE????????? NENA:CE? :zzz: ASHLEE:ASTA E CASA TA ASHA MARE|? NENA:INCEPU SA RADA NU CASA MEA E LANGA ADIKA BLOCUL ASHLEE:...AA BUN MA SPERIASEM ERA PREA SUPER DAR SI ASTA AI SUPER CONT K AI UNDE SA STAI..... NENA: MDEA..... ASTA ERA zona docamdata.... :zzz:
01.02.200931.5KB
InapoiInainte