Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
ce tare e poza asta :nod: avril lavignece tare e poza asta :nod:
15.02.200812.7KB
la drum :zzz: pics cu masinile cu a lui tom)la drum :zzz:
06.01.200824.6KB
p bancnota  :rotfl:  :rotfl: ce bine a ajuns :rotfl: funny tokio hotelmdea....Bill p bancnota :rotfl: :rotfl: ce bine a ajuns :rotfl:
22.02.200930KB
nu :d  :d  poreclemonalisa chitzu....(sa nu radetzi) mishu :D :D
29.03.200829.2KB

 
si roxy se imbraca cu rochia asta o vacanta de varaSi Roxy se imbraca cu rochia asta
01.11.200810.2KB
da nuj d ce nu merge ...nu se vad video urile :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x :zzz: brokencydeda nuj d ce nu merge ...nu se vad video urile :x :x :x :x :x :x :x
01.03.200927.3KB
soooo picks with billsoooo sweeeeeeeeeeeeeeeettttttttttttttt
01.04.20085.3KB
if you`re not from a topic and let`s meet.tell about you and we`ll speak about tokio hotel or otherIf you`re not from Romania.Make a topic and let`s meet.Tell about you and we`ll speak about Tokio Hotel or other bands that you like.kisses:*
23.11.200836.5KB

 
altu' intr-un pat misto... :rotfl:  :rotfl: picks with billaltu' intr-un pat misto... :rotfl: :rotfl:
01.04.200831.7KB
s pare k bill e fan dior :-s pare k bill e fan dior :-"
07.09.200936.7KB
ci mumos :nebun:  :nebun: th in rotterdamci mumos eeeeeeeeeeeeeee :nebun: :nebun:
16.03.200821.6KB
vreau o poza cu o vreau o poza cu....vreau o poza cu o emoida:nebun:
24.05.200915.9KB

 
un autograf :rotfl: lafeeun autograf :rotfl:
08.02.200829.2KB
miraMira
17.06.200818.1KB
:zzz: our pictures:zzz:
26.02.200810.2KB
autogrph? :nebun: th fanparty in hamburgautogrph? :nebun:
08.12.200827.1KB

 
oli k imi place no imi place fatza :zzz: nota pt pozaOli Skyes? 7 Pt k imi place tatuaju`... Sau tatuajele Da` no imi place fatza :zzz:
24.08.200926.5KB
bn..c disperata my :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :finger:bn..c disperata esthi.. pon my incolo... plomit :rotfl: :rotfl: :rotfl: :finger:
03.04.20085.4KB
:rolleyes: duda de me :rotfl:  deci :rolleyes: duda de me :rotfl:
15.01.200954.3KB
sweet :zzz:  :zzz: avril lavignesweet :zzz: :zzz:
07.01.200822.2KB

 
:rusine:  :rusine:  :dinti:  :dinti:  :rotfl: & tom♥:rusine: :rusine: :dinti: :dinti: :rotfl:
22.01.200833.6KB
fara tom :rusine: picks with tokio hotelfara tom :rusine:
04.02.200824.5KB
10 :nebun: nota pt poza10 :nebun:
04.12.200941.3KB
bill... wallpapersbill...
01.05.200877.1KB

 
:rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: mie asta best photo with tokio hotel:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: mie asta
20.12.200833.4KB
9 nota pt poza9
22.04.20093.4KB
asa scoala ar fi mult mai usoara :rotfl: monsoon - test la englezaAsa scoala ar fi mult mai usoara :rotfl:
21.06.200926.3KB
si akm :limba:  :rolleyes: bill si-a schimbat pierceu'si akm :limba: :rolleyes:
20.10.200816.1KB

 
sweet :nebun:  :nebun: moments with tomsweet :nebun: :nebun:
17.07.200837KB
i feel so here
watch out! now you better can't make me stay,
i'll break away! 

(asta e scrisu` lu`I feel so claustrophobic here Watch out! Now you better disappear You can't make me stay, I'll break away! (Asta e scrisu` lu` sor' :zzz: )
18.04.200939.9KB
uitati o am gasit pe un site italian asta...ca cika niste copii ale duc la zika invitatii k suntUITATI O TOANTA...IDIOATA... DECI AM GASIT PE UN SITE ITALIAN ASTA...CA CIKA NISTE COPII ALE VEDETELOR...SE DUC LA EVENIMENTE..... SA ZIKA INVITATII K SUNT ELE.... UITATI NISTE POZE... :x :x :x :x
01.02.200937.5KB
poza cu carolanne, nextu` mai incolo :zzz: 
n-am idei acum :zzz: drogul iubiriiPoza cu Carolanne, nextu` mai incolo :zzz: N-am idei acum :zzz:
29.04.200937.3KB

 
cui nu-i placea telu' lui shinutz a sa vad ce mai are de comentata le telu' asta :nod:  :nebun:cui nu-i placea telu' lui shinutz a meu?....i-a sa vad ce mai are de comentata le telu' asta :nod: :nebun: :nebun:
22.02.200838.9KB
moama ador pozik asta :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: punk picksmoama ador pozik asta :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
26.01.200984.9KB
in asta e adorabil :nebun: best photo with tomin asta e adorabil :nebun:
28.03.200932.2KB
poi daka ias avea la ce nas face.. :dinti:  :dinti: 
poi ias intreba tot felu de lucruri cemi terecpoi daka ias avea la dispozitie....hm....da ce nas face.. :dinti: :dinti: poi ias intreba tot felu de lucruri cemi terec prin cap despre ei....leas cere autografe mas da mare k ei....si cel mai inportant....bill :zzz: si seara sa stam toti sa ne uitam la film...sa radem...sa ne jucam aaa si as mai loa o prietena pt tomitza.. :limba: si eu ku billutza....si mai incolo.......stiti voi.... :nebun: ..... :rotfl: :rotfl: aaaa si am uitat cred k daca ias avea in fata mea as lesina....... :rolleyes: :rotfl: :rotfl:
21.01.200944.7KB

 
:nebun:  :nebun: omg
 :dinti:  :dinti:  :rusine:  :rusine:  :rusine:  :dinti: tokio hotel in america:nebun: :nebun: omg :dinti: :dinti: :rusine: :rusine: :rusine: :dinti:
07.03.200813.1KB
la emisiune :nebun: th at mtv trl suala emisiune :nebun:
07.05.200855.2KB
poze cu th la hollywood tokio hotel la hollywoodpoze cu th la hollywood
10.05.200847.8KB
:uimit: pe wikipedia dak cautai tokio hotel(  )
o sa gasiti printe multe altele asta:
 nicoleta:uimit: pe wikipedia dak cautai tokio hotel( ) o sa gasiti printe multe altele asta: NICOLETA LAZAR Ea este o frumoasa si tanara fata din Moldova, orasul Chisinau. este frumoasa si gratioasa, cu zambetul pe buze mereu si o maree fana a lui Bill Kaulitz. ea este studenta la un liceu din Chisinau. Intr-o buna zi prin 2007 verisoara acesteia, un mic as in calculatoare, ii trimite lui Bill cateva fotografii cu Nicoleta pe mail. acesta ii dadu fetitei un raspuns. In o alta zi, Bill a declarat presei ca este indragostit nebuneste de aceasta tanara si are lipite fotografii ce Nicoleta in camera. vrea sa organizeze un concert in cinstea Nicoletei. O iubeste si se va casatori cu ea in viitor! Bill vrea sa o viziteze in tara ei natala si sa o invite pe o saptamana in Germania. asta a declarat el la sedinta cu presa si a mai aflat tot de la verisoara ca Nicoleta este o cantareata cu un talent innascut si de aceea vrea sa o faca membra a trupei (vocalista) sa cante alaturi de el. El isi face deja planurei pe viitor, cum ar fi unde sa mearga in luna de miere. Nicoleta este foarte desteapta, avand numai 10 la scoala.Ea abia asteapta sal intaneasca pe Bill. Cine este gelos, sa scrie aici ce simte. cine crede ca cei doi nu se potrivesc , sa scrie aici. Iar cine crede ca cei doi se potrivesc, sa scrie aici. sa nu uitati sa va semnati dupa ce scrieti! si asta ...este si tradusa...... si l sfarsit scrie: MINCIUNI DE PRIMA CLASA!!! BUEY!! TZEAPA!!!!!!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
25.01.200936.6KB
InapoiInainte