Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
baietzii emo nu-s doar cute..is cute pics with emo boysbaietzii emo nu-s doar cute..is soooooooper cute
26.04.200825.7KB
poze trucate:surprised:
06.01.200831.3KB
sormea geamana :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 
cum sa nu 
as vrea yo una :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  decisormea geamana :rotfl: :rotfl: :rotfl: cum sa nu as vrea yo una :rotfl: :rotfl: :rotfl:
21.01.200930.4KB
bill:> vreau o poza cu....bill:>
15.06.200947.4KB

 
ms :rusine: crazy frog picksms :rusine:
13.04.200832.8KB
stiti cumva de unde se cumpara bilete tokio hotel||| si de cand se pun...ca yo habar nam :x  :zzz:stiti cumva de unde se cumpara bilete tokio hotel||| si de cand se pun...ca yo habar nam :x :zzz:
17.02.200935.7KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 
 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl::rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: hai k e prea penala :rotfl: doar 2 persoane au spus k e tare :| :uimit: si aia is nebuni :rotfl: ..unu fiind sor'mea :nebun: :rotfl:
16.03.200940.3KB
vreu o poza cu vreau o poza cu....vreu o poza cu baietzi:nebun:baietzi,baietzi:nebun::rotfl:
31.05.200925.9KB

 
tom paristom
23.06.200847.4KB
ce-mi place poza asta..... & tom♥ce-mi place poza asta.....
05.01.200823.7KB
ce buzitze :rusine: picks with tomce buzitze :rusine:
05.01.20085.1KB
:x  :x bill new styleduh...groaznik :x :x
12.03.200934KB

 
sa stii ca mai dulce emo :nebun:  :nebun: poze trucatesa stii ca da........cel mai dulce emo :nebun: :nebun:
21.06.200843.6KB
parul meu plin de ce sarata e scuturam de sare dupa ce ma uscam :(  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: picksparul meu plin de sare........thumane ce sarata e apa.......ma scuturam de sare dupa ce ma uscam :( :rotfl: :rotfl: :rotfl:
25.06.200844.8KB
q  anku nu am :x  :x 

pun maine :nebun:  :rusine: 


cristi :nebun:  ttantalawl :nebun:  :rotfl:q anku nu am :x :x pun maine :nebun: :rusine: cristi :nebun: ttantalawl :nebun: :rotfl:
30.07.200947.5KB
me ...sad :( picks with delyme ...sad :(
05.08.200822.2KB

 
:rotfl: fu....da ce bn eu credam k e noua..k e de o sa se sa fi batranel :uimit:  :rotfl: batranik:rotfl: fu....da ce bn eu credam k e noua..k e de aku....orcum...e altceva...kand o sa se insoare....o sa fi batranel :uimit: :rotfl: batranik billutza :rotfl: :dinti: orcum aia nu era d billl....pt k sunt fete mai frumoase dekat aia... :nod: ms k miai spus k e demult :rotfl: :zzz:
22.01.200932.7KB
deci hot sau not.... hot or notdeci hot sau not....
07.03.200934.2KB
...sa povestesc suferintza pe acel caiet nu as vrea sa-mi scape vreun imi curg usor toata sf inceput...sa povestesc suferintza mea....viata mea... scriu pe acel caiet grabita..park nu as vrea sa-mi scape vreun cuvant...lacrimile imi curg usor amintindu-mi toata poveste...intr-un sf termin...am inceput sa ma uit la tv..int-un sf adorm... Dimineatza..ma trezesc tot pe canapea..televizorul merse continuu...ma frec la ochi si ma duc in buctarie sa vad ce e prin frigider...iau un bol plin cu capsuni si ies afara pe terasa asezandu-ma pe un scaun...incep sa mananc cu pofta din acele capsuni savurand fiecare inghititura..ma orpesc auzind telefonul sunand....raspund fara a ma uita...o voce aprinsa tipa in telefon... M:unde dreak esti?..nu nu stii sa spuni nimic?..unde esti?! ne-am facut griji... Y: imi pare rau..dar vrau sa uit tot... M:ai mai facut asta...si nu o mers...vino inapoi acasa! Y:imi pare rau...dar nu pot...trebuyie sa incep o viatza nou aici...yo si bebelusul meu...imi pare rau...uita-ma...nu te mai gandi la mn...adio... M:bebelus?!?!....atat am mai auzit k am inchis elefonul...acum stia adevarul...adevaratul motiv dc am plecat...poate nu o sa se scape la cieilalti...imi parea rau...imi pierdusem prietenii....iubirea...acum si sora...dar stiam ca asa e cel mai bn..lunile urmatoare tot auzeam stiri despre bill si dely..ink erau impreuna...crissy se maritase si ea cu strify...iar acum se zvoneau k e insarcinata..dar nu voia a spuna nimik...imi aduceam minte de vremirile in care mergeam toate in oras si ne ditram..cand eram niste copii...cand visam la ce v-om ajunge..la formatzi..vedete..nu aveam nici o grija...acum am ajuns sa iu singura..prietenii si familia m-au parasit...ma simeam singura si imi parea rau pt tot...pt k m-am intalnit cu bill...mi-o distrus viatza..sperantza.acum stiu tot ce inseamna durere si suferinta...zambetele si rasetele au disparut de mult lasandu-mi in urma umbra unui raset mic...bill mi-o facut asta..dak nu era el eu nu eram acum izolata..mi-o distrus viata.....\ ............... intr-o zi am iesit pe terasa...ma uitam prin imprejurimi..pe doc obs stand o persoana.parea trista..imi pun cv pe mn si ma duc langa ea...era un biat..avea o gluga pe cap...puteai zari lacrimle spargandu-se de apa cristalina...ma pun si yo jos langa el... Y:salut..yo sunt yvonna..baiatul se uita la mn...aea ochii rosii de la plans si cearcane la ochi... T:trace...si lasa capul inapoi jos... Y:dc esti asa trist?...imi frangi inima uitandu-ma la tn.... T: am avut o prieena..am fost un an cu ea..eram fericiti impreuna..dar yo sufar de o boala...boala de inima.cand i-am spoos m-a parasit.... Y: imi pare rau...nu te merita..cum nici tu nu merita sa plangi acum.. T:dak ai fi stiut ce mult ne iubeam...da ai fi stiu.. Y:poate siu mai mule decat crezi tu... T: se uita la mn ...avea niste ochi asa blanzi...am inceput sa-i povestesc pvstea mea...parea uimit..nu creda ca cineva sufera mai mult ca el... T: imi pare rau pt tn...si yo am 18 ani...dar nu am trecut prin atatea... yo las capul in jos....trace para un baiat de treaba...sia sa asculte lumea...suferintzele ei..totusi...park impartisem aceeasi poveste..o parte din ea...eram 2 invinsi...am fost invinsi de razboiul numit dragoste...urmatoarele zil ma intalnam des cu el..imi ea ca un fate..ne spunm mereu ce aveam pe sufelt..ne dadeam sfaturi reciproc...spunea ca vrea sa fiu unchiul copilului.. .......... intr-o zi cnv bate la usa cu putere.....era 6 diminetza..oare cn era?...ma duc repede la usa unde il vad pe trace un cu zambet mare pe fatza T:imbraca te! azi mergem in oras sa cautam haine pt copil am fost amuzata de situatie...Y:cum?..dar nici nu stiu daca e fata sau baiat... T: nu conteaza..luam de toate....m-am imbracat repede si am pornit...megeam aman2 tinandu ne de mana prin magazine...am luat o groaza de lucruri...chiar si jucarii...hiar si trace si-o luat un ursuletz de plus..era asa copilaros...ajungem acasa pe la 9 seara...il invit in casa pt un ceai..o acceptat...m-am dus sa pun apa la fiert and aud un zgomot...ma duc repede in sufragerie sa vad ce s-a intamplat..cand ajung...trace zacea pe jos...ma duc repede la el si il un pe canapea..imi faeam griji..m-am speriat...iau repede un pahar de apa si ii dau pe fatza si oleaca sa bea..intr-un sfarsit deschide ochii.prea pierdut... Y:trace! m-ai speriat...avand lacrimi in ochi... T:yvo...nu mai am mult de trait....
03.11.200860.7KB
ce k incap in el... :limba: picks with tomce bagajel...cred k incap in el... :limba:
08.05.200822.8KB

 
tatuaaaju :nebun: th fanparty in hamburgtatuaaaju :nebun:
08.12.200826.1KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: o poza cu.....cv inghetat :rolleyes: .... vreau o poza cu....:rotfl: :rotfl: :rotfl: ..tine...vreau o poza cu.....cv inghetat :rolleyes: ....
14.03.200921.5KB
scz d greseli :rusine:  :rusine: 

mu my pon nextu azi..k my tre sa scriu l el..
ink nui gata...scz d greseli :rusine: :rusine: mu my pon nextu azi..k my tre sa scriu l el.. ink nui gata... :zzz: :zzz: :rusine:
03.04.200820.2KB
pe plaja in albena :x iru ;;]Pe plaja in Albena :X
24.08.200960.4KB

 
mii doool  d biloo`u asta  =(  =(  =( picks with billmii doool d biloo`u asta =( =( =(
22.10.20089.2KB
ai dreptate desi mai mult imi place noua masina a lui tom:>ai dreptate desi mai mult imi place cadillacu...................
23.01.200927.6KB
:nebun: poze trucate:nebun:
20.06.200930.5KB
:rotfl: day:rotfl:
17.02.200827.7KB

 
:nod: picks with tom:nod:
23.01.200833.7KB
sa ma bata sfantu ce power of lovesa ma bata sfantu ce muschi:uimit:
23.07.200924KB
1000000 :nebun:  :nebun: vai cat imi plac pozele alea :nebun:  :nebun:  :nebun: nota pt poza1000000 :nebun: :nebun: vai cat imi plac pozele alea :nebun: :nebun: :nebun:
27.03.200913.4KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: girlz :rotfl: th anime:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: imaginatzie girlz :rotfl:
24.03.200835.1KB

 
nu va supi p mn k iam zis asha... tom intr`un cuvantfustangiu... sa nu va supi p mn k iam zis asha...
30.03.200832.1KB
:nono: lafee:nono:
08.02.200840.3KB
mie una imi pl kiro... :dinti: 

si da....stiu ca au copiat de la a la z stilul th :rolleyes: cinemamie una imi pl kiro... :dinti: si da....STIU CA AU COPIAT DE LA A LA Z STILUL TH :rolleyes:
26.01.200832.2KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: crazy frog picksyay...Twilight :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
04.01.200932KB

 
:zzz::zzz:
25.06.200814.3KB
ce multe din alea are in mana :rotfl:  :rotfl: bill casino photoshootce multe din alea are in mana :rotfl: :rotfl:
01.04.200840.6KB
una dintre cele mai tari :nebun: picks with th dollsuna dintre cele mai tari :nebun:
04.04.200839KB
baitza avril lavignebaitza
09.03.200825.7KB
InapoiInainte