Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
:rolleyes: asta'i prima poza pe care o fac in dormitor :rotfl: ~pics~:rolleyes: asta'i prima poza pe care o fac in dormitor :rotfl:
22.05.200836.7KB
la wc oleak :rotfl:  :rotfl: & tom♥la wc oleak :rotfl: :rotfl:
07.01.200843.1KB
mama cat iubesc eu poza asta! :nebun: made only by me!mama cat iubesc eu poza asta! :nebun:
13.11.200951.3KB
ha ha ha..... :rotfl: picks with billha ha ha..... :rotfl:
27.01.200823.5KB

 
;) green day;)
09.01.200829KB
hot:p hot or nothot:P
01.12.200942.2KB
:rolleyes: gothic picks:rolleyes:
30.11.20081.2KB
10 culori :nebun: nota pt poza10 culori :nebun:
21.04.200939.1KB

 
hello skz da io sunt ala :x  :x  :x  sa te simti bn prin :d  :d  :d  :d  :d  :d about usHello AnA.......... skz da io sunt ala intarziat....... :x :x :x kiss........ sa te simti bn prin zona.......... :D :D :D :D :D :D
25.02.200933.4KB
sada l-a parasit ubyta? pics with emo boyssada baitu'..oare l-a parasit ubyta?
13.04.200826.5KB
:uimit:  :uimit:  :uimit: crazy frog picks:uimit: :uimit: :uimit:
28.12.200921KB
la :nebun:  :nebun: picks with billla paaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssss :nebun: :nebun:
21.03.200823.7KB

 
am descarcat pozele insfarsit :zzz: sa vedeti acuma hotel are the best, fuck the rest! cel maiAm descarcat pozele insfarsit :zzz: Sa vedeti acuma nebunie TOKIO HOTEL ARE THE BEST, FUCK THE REST!
18.04.200934.8KB
:nebun: picks with emo girlz:nebun:
19.10.200813.2KB
pooopsss  :zzz:  :nebun: picks with delypooopsss :zzz: :nebun:
18.10.200824.5KB
da..saraca sa se odihneasca in pace.... :(  :( o fana a murit dupa concertul din lisabonada..saraca sa se odihneasca in pace.... :( :(
26.01.200933.6KB

 
in 2006 in august..am vaz am vaz clipu...c dupa iun timp( k vedeam th in fiecare zi.) a inceput samiin 2006 in august..am vaz th-schrei..pe utv... cand am vaz clipu...c handikpatzi..dementzi..(scz expresia.) ss dupa iun timp( k vedeam th in fiecare zi.) a inceput sami pl..my ales de bil... miam luat bravo..s era poster q ei...s un articol...k au faqt clipu l der letzte tag..sau asha cv.. am luat posteru s rev in mana..s ma uitam l mainile lui bill( l incheieturi).. s ma gandeam k o fata nu are mainile asha d baietoase..s q multe oase.. k o fata isi ingrijeste mainile.. s dupa aia mam indragostit bill..k sa o spui asha... s de at..ADOR..TOKIO HOTEL :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :hi: :hi:
31.03.20086.3KB
a doua zi dupa scoala.. fetele erau impreuna q baietii pe drum…
i: da unde mergem noi la o casaA doua zi dupa scoala.. fetele erau impreuna q baietii pe drum… I: da unde mergem noi acuma…?????? B: la o casa …undeva pe l sfarsitul orasului… D: da ce facem noi acolo…? T:o sa aratam cv tare…..am ajuns… D: da ce mare si infricosatoare e….ma trec fiori… I: si pe mn B: haideti inauntru….. T: sti ce se spune despre casa asta…????????? D: ce…?????? T: k propietaru casei sia omorat sotia…si pe fiul lui la inecat in cada… I: tare… B: si se spune k sotia lui bantuie pe aici tot timpul…my ales pe l apus….k acum… I: ma speri… T: haideti sa intram… B: vezi gaura asta din podea… D: cei cu ea..?????? T: aici a fost trupul sotiei lu ala… Au ajuns intro kmera si bill a zis…. B: vtetzi sa o vedetzi p aia? D: da..dar qm? B: bagativa in dulapu asta si o so vedeti pe sotia lu ala… I: yo nu ma bag…nici moarta.. T: haideti ma ce pierdeti.. D: bn.. B: intra acolo, numara pana la 10 cu ochii inchisi…si cand ii deschizi o so vezi… D: nu stiu… T: sau my bagat multi acolo s spuneu k e frumoasa… I&d: bn bn… T: planu nostru merge …. Stai sa scot telu k sa inregistrez… D: hai k neam bagat.. B: bagativa my adinc…k asa nu o so vezi… a si numera pana l 10… I: bn… I&d: 1,2…….10 si cand a deschis ochi au vaz….o creatura hidoasa… cu ochi si buzele negre…. Knd au vaz fetele au inceput sa tipe si sa spuna – scotetine de aici- s bateau in usa dulapului…tom si bill radeu d ele…iar tom inregistra de zor… B: asa va trebuie k neati lasat balta l intalnire… T: daaa… I: deschideti usa odata… B: bn bn aku… B: tom nu pot so deschid…. T: stai sa te ajut… B: hei..nu my tineti de usa.. D&i: da nu tinem… B: sa blocat… T: hai sa my incercam… B: in sfarsit sa deschis… sper sa va pl... :( :zzz:
01.04.200825.7KB
vreau o poza cu....slash:nebun:
11.07.200921.4KB
pey uita.te fah odata :rotfl: il gassti pe retea..odc :nod: dar moemntan numai in engleza k deabiapey uita.te fah odata :rotfl: asa...filmul il gassti pe retea..oDC :nod: dar moemntan numai in engleza k deabia pe 26 ianuarie e premierea la noi :nod: -Dar il iubesc.... /////DE CE EU?/// numai eu sufeream?..cand viata mi se parea si mie frumoasa, cand ma simteam si eu iubita....am plecat acasa, nu mai suportam sa stau si la scoala. Ma trantesc direct pe pat si incep sa derulez filmul vietii mele, ce am fost..si ce am ajuns, fusese prima mea dragooste, de ce mi-a facut asta? gresisem eu cu ceva? ///Adio////am suflat eu usor , nu apucasem sa-i zic asta....Ma ridic de pe pat si ma duc la sifonier sa vad cu ce ma imbrac in seara asta, mi-am scos un tricou negru si o pereche de blugi, nu aveam chef sa ma ambrac pentru nu stiu eu ce eveniment, nu eram in stare, ma simteam ca ultimul om pe pamant.... [[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[ -Am venit! ...a strigat adriana din toti plamanii, ioana statea langa ea si o privea uimita apoi bufnind-o rasul... -Hai, incearca sa uiti, o sa te distrezi, mi-a spus ioana cu un zambe pe fata... -Numai de gura voastra merg, daca o sa lesin acolo sa stiti ca e vina voastra... -Nu ai de ce sa lesini -De durer.....s-a lasat acera, numeni nu mai spunea nimic, am oftat si am privit spre geam incercand sa-mi stapanesc lacrimile.. -Deci?..mergem sau ati venit degeaba?.... Lumini, Muzica...Bautura....Perfect pentru un concert, cam asa era privelistea, ne-am dus in primul rand asteptand sa inceapa concertul, toti erau entuziasmati, numai eu nu, stateam pitita intr-un colt, si zambetul imi era furat, sau nu avea putere, curaj sa apara pe fata mea... MAKE SOME NOISE!!!!! se aude cu putere in boxe, erau chiar ei, stateau char in fata noastra, . au inceput sa cand odata cu incingerea atmosferei, toti erau bucurosi, de vederea lor, incercam si eu sa schitez un zambet pentru ca tot se uitau pe la noi si nu voiam sa le fac impresia ca nu-mi place muzica lor, am vazut si alti colegi de la scoala ca vin, asa ca ma uitam prin jur sa vad daca vine si edward, deodata simt o mana care ma apuca pe brat si ma trage cu ..putere...era chiar solestul, bill, m-a tras pe scena, eu ma rusinasem oleaca pentru ca nu ma asteptam,dar era ciudat, ma simteam de parca il cunosteam , de parca ne cunosteam de atata vreme, ohii lui erau sangerii ceea ce m-a facut sa stresar oleaca cand m-a atins, ma uitam hipnotizata in ochii lui ca o vraja, ca un droc..niste cuvinte stranii se jucau cu mintea mea, nu stiam nici eu cine era, dar sigur era....el....
18.01.200920.3KB

 
vreau o poza cu un apus la mare :nebun: vreau o poza cu....vreau o poza cu un apus la mare :nebun:
22.05.200923.3KB
yoy.... :nebun:  :nebun: nota pt pozayoy.... :nebun: :nebun: ....10....yoy....
03.02.200915KB
da asta???   :-> :-> :->  :d  :d  :d  :d  :nod:  :nod:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:da asta??? :-> :-> :-> ............ :D :D :D :D :nod: :nod: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :cool: :cool: :cool:
22.03.200935.8KB
tare nu? :nebun:  :nod:  :nebun:  :nod:  :nod:  :nod: picks with billtare nu? :nebun: :nod: :nebun: :nod: :nod: :nod:
27.01.200830.2KB

 
cu fratimiu are cv? :rotfl: 
vr o poza cu ruxy de la blaxy girls vreau o poza cu....Cu fratimiu are cv? :rotfl: Vr o poza cu Ruxy de la Blaxy Girls
14.05.200938.3KB
o fi chitara lu' tom? vanity fairo fi chitara lu' tom?
12.07.200829KB
:rotfl:  :dinti: kaulitz =))):rotfl: :dinti:
30.12.200729.7KB
:rotfl: pozi noi :rotfl: ...dc nu m o facut hi pe mn mama sa seman la par cu prietena lu bool:rotfl: pozi noi :rotfl: ...dc nu m o facut hi pe mn mama blonda?...macar sa seman la par cu prietena lu bool :rotfl:
08.09.200844.5KB

 
thx  :rotfl: methx :rotfl:
29.05.200825.6KB
ioti shil popa  :rotfl: picks with billioti shil popa :rotfl:
25.05.200812.1KB
mmm au mel cu aspectul e prea prea :uimit: mie una imi plashe de strify :wink2:  :dinti: bv lor k aummm au mel mijto...dar cu aspectul e prea prea :uimit: mie una imi plashe de strify :wink2: :dinti: bv lor k au reusit sa-si indeplineasca visul :hi: :D :dinti: :nod: :nod:
26.01.200842.7KB
o mai pusai?  :rusine: picks with ankao mai pusai? :rusine:
09.04.200838.5KB

 
in marimi aproape reale the first tokio hotel barposterele-s in marimi aproape reale
01.05.200830.2KB
:o3 little twins:o3
17.10.200930.3KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: waaai...e atat de :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun::nebun: :nebun: :nebun: :nebun: waaai...e atat de sweeeeeeeeeeeeeeeeet :nebun: :nebun: :nebun: Hoooooooooooooooooooot :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
22.03.200916.1KB
the most beautiful vampire o poza cu gheara d vreau o poza cu....the most beautiful vampire ever:nebun: vreau o poza cu gheara d zgriptzuroaik>:):rotfl:
16.05.200924.2KB

 
doolceatza mik :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: picks with devilishdoolceatza mik :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
15.08.200839KB
oare bill era nu e pe acolo :( picks with tokio hoteloare bill era bolnav?...k nu e pe acolo :(
05.05.200831KB
moaaamaa ce look de madonna in anii 80 ti`ai tras :uimit: lafeemoaaamaa ce look de madonna in anii 80 ti`ai tras :uimit:
10.05.200822.4KB
maria fac orice pt tinemaria
03.02.20098.7KB
InapoiInainte