Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
p:draci si ca cred ca numai draci si demoni is pe insula au inceput sa mers la receptie sa sperieP:draci si demoni………. C:taci ca cred ca numai draci si demoni is pe insula asta…. Toti au inceput sa rada………..am mers la receptie unde Receptionistul:ce sa intamplat????va sperie hologramele noaste…………………….. P:vai michi michi(michi era patronul hotelului) Toti am inceput sa radem,era o farsa,asta era explicatia de ce bill si tom nu aveau nici o rana………… Am continuat distractia,petrecerile,balaceala,era totul splendid,tom si ana erau foarte fericiti ,eu eram official iubita lui bill,georg si gustav abea asteptau sa plecam acasa.acea zi a sosit curand,totul era pregatit…dupa cateva ore de mers ajunsesem insfarsit in berlin,de acolo la SFTC.si apoi la munca.in uramatoarele 12 luni am muncit pe rupte am scos 2 albume noi si 5 videoclipuri,bill se ingrasase si avea greutatea normala,tom era in culmea fericiri si a declarato pe ana ca find prietena lui oficiala,georg si gustav aveau iubite official,doar eu si bill am ramas secret………………. Intro zi pe timpul craicunului……. C:bill gata………mam saturat…………… B:ce ai pui???? C:vreau sa iti zic ceva…….. B:da mai…… C:stiu ca o sa ma bati o luna dar iti zic……… B:cum sa te bat…….si zi ca ma omoara suspansul C:pai fi atent …eu vreu sa fac haine si vreau ca tu si ana sa fiti modelele mele……….. B:VREI SA DEFILEZ PE SCENE??????????ESTI NEBUNA!!!! C:nu mai ,vreau sa fac haine .asa de placere pt voi pt toti si doar ana va participa la concursuri…….. B:da cum sa nu ..si de ce ma rog nu miai zis pana acum????????? C:nush…………….. B:ok….oricum (si se apuca sa strige in gura mare)TOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GEORG!!!!!!!!GUSTAV!!!!!!!!!!!PETER!!!!!!!!!!!!!!!!HAIDETI SUS !!!!!!!!!!! Toti:bine!!!!!!!!!!!! ge:deci disperatul lumii ce e??????????? b;pai ma oligofrenilor…..peter nu si tu………..asa…………poimaine ii craciunul si noi stam…………….. C:ai dreptate……………… Si am pornit la cumparaturi,am cumapart cu saci tom si ana cumparau numai globuri si betea,agatatori,dulciuri, ………………….aveam de toate………..brazii erau asigurati………………………cand neam intors tot SFTC-ul era posomorat……….cand am intrat in cladite noi am stigat din toti plamani//CRACIUNUL// iar bill cu vocea lui de privighetoarein timp ce alergam toti de colo clo sa aranjam sediul de sarbatore|vin,sarbatorile vin, e iarna e can povesti,e minunat,e timpul sa daruiesti,sarbatori fericite,toata lumea iti ureaza………..| Asa trecura si cele 2 zile si craciunul sosi…………….era orgasnizata o petrecere minunata,sampanie,afaceri si o gramada de mancare……………….toate astea erau acolo…………..,ne simnteam ca in povesti,toata lumea era vesela……eu primiseam de la bill inca o bijuterie ,un inel din aur alb cu diamante,era splendit,si era prea frumos sa fie adevarat………..in noptea de craciun au fost focuri de artificii splendide,cerul lua foc de la ele………..dupa mahmureala de la craciun…….am dat de mahmureala de la revelion..iarasi petrecere,sampanie muzica,agitatie……………….noul an sosi cum nu se poate mai bine……..dar inima cuiva ceda in acea noapte si inelul de la bill
07.02.20091.9KB
yo v'am zis k vad cv da' voi yo n'am niciodat' dreaduri negre?yo v'am zis k vad cv da' voi noooooooo:nono: k yo n'am niciodat' dreptate[-( nah
24.04.200913.7KB
dao dracu de hot or notdao dracu de masina....hot......
16.03.20093.8KB
aha :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 


si asta :( obiecte thaha :rotfl: :rotfl: :rotfl: si asta :(
22.03.200910.4KB

 
deocamdata numa 2 :rotfl:  :zzz: ~pics~deocamdata numa 2 :rotfl: :zzz:
23.04.200839.6KB
billbill
17.06.200843.2KB
pai pleosc :rotfl: .

gripa :rotfl: .Pai da.Lene. Ete pleosc :rotfl: . Gripa :rotfl: .
11.11.200924.2KB
cik nu e el prietenul un cantaretz pe nume dave ji are o trupa son of dork am ar fi adevaratulcik nu e el prietenul gemenilor.....e un cantaretz pe nume Dave ji are o trupa Son of Dork .........nuj sigor........aja am auzit.........asta ar fi adevaratul andreas>>>
15.06.200814.8KB

 
yummyyyyyy :dinti: kaulitz =)))yummyyyyyy :dinti:
08.01.200840.3KB
ba exista
shi bella, tzi-am dat pe pun alta aici
nu e e o phuoza k un emolau roscat :nebun: vreau oBa exista Shi Bella, tzi-am dat pe FanFictionRO Da` pun alta aici Nu e celebru... Shi e roman Vreau o phuoza k un emolau roscat :nebun:
09.01.201032.6KB
gothic picksalone........
09.05.200814.8KB
mj:( vreau o poza cu....mj:(
28.06.200938.2KB

 
:nebun: obiecte th:nebun:
25.05.200820.8KB
my mult p :d id de messbillutza_mihaela...und devilish_girl483 stau my mult p billutza_mihaela :D
29.03.200824.2KB
:rotfl: kaulitz =))):rotfl:
12.01.200845.2KB
tente d picks with billtente d vampir:rotfl:
28.05.200939.1KB

 
sunt aja sweet aman2!! :nebun: & tom♥sunt aja sweet aman2!! :nebun:
09.12.200721.7KB
black & white beauty picks with billblack & white beauty
29.01.201026.8KB
:rotfl: & tom♥oh...ieeeeeee :rotfl:
27.01.200822.2KB
moi picks with delymoi
24.05.200823.8KB

 
ah...eu nu am desene cu th doar cu :zzz: si nu am vazut sa scrie undeva ca desenele sa fie numai cuAh...eu nu am desene cu TH doar cu animeuri... :zzz: Si nu am vazut sa scrie undeva ca desenele sa fie numai cu TH...so...le pun alea cu animeuri :D
10.06.200825.8KB
:zzz: the little phoenix:zzz:
20.04.200862.6KB
:x  :x your desktop:x :x
12.05.200831.1KB
:uimit: bijuterii tokio hotel:uimit:
29.09.200826.5KB

 
omg omg omg :rotfl:  :rotfl: poze trucateomg omg omg :rotfl: :rotfl:
06.01.200827.3KB
:d poze trucate:D
09.01.200824KB
:nebun: picks with bill:nebun:
04.01.200823.8KB
pink intr'o kmera vreau o poza cu....pink intr'o kmera pink:uimit: :rotfl: inima
22.07.200932.1KB

 
so sweet :hi: & tom♥so sweet :hi:
06.01.200840.9KB
ce thare est furmul asta! :cool:  :rotfl: i needn't  youce thare est furmul asta! :cool: :rotfl:
15.03.20094.7KB
sexy baiatu' :rotfl:  :rotfl: picks with gustavsexy baiatu' :rotfl: :rotfl:
02.05.200837.9KB
inca una ptr next summer love(+18)inca una ptr next
08.11.200937KB

 
aceeasi privire visatoare wallpapersaceeasi privire visatoare
01.05.200822.4KB
k la ora....
k o balerina :rolleyes:  :rotfl: picks with georgk la ora.... k o balerina :rolleyes: :rotfl:
19.06.200829.5KB
mey baiete mai :rotfl: picks with gustavmey baiete mai :rotfl:
08.04.200834.4KB
:zzz: bill casino photoshoot:zzz:
06.04.200839.5KB

 
:d funny tokio hotelSCREAM!!!!!!!!!!!!!!! :D
09.05.200838.7KB
la inaltzime picks with tokio hotella inaltzime
01.04.200855.4KB
this is...so special... :nebun: picks with billthis is...so special... :nebun:
04.01.200832.4KB
:nono: picks with bill:nono:
23.01.200821.5KB
InapoiInainte