Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
:rotfl: ~pics~ZZZZzzzzzzZZZZZZZ :rotfl:
17.04.200831.7KB
in fiecare zi mergeu p o strada my putzin ionela sa intors a vaz o duba…da nu a bagato in seama….semc..mc.. Fetele in fiecare zi mergeu p o strada my putzin populate….cand ionela sa intors a vaz o duba…da nu a bagato in seama….se apropie duba d ele s se opreste…apoi coboara din ea 2 tipi…aia sau apropiat d fete s leau pus mana l gura… X:sa nu cumva sa tipi…….. I: lasama….dar nu a apucat sa zik tot k cv lea lovit in spate…..s au lesinat ** dupa doua ore…*** D: und suntem……….??????????? I: nu sthiu….s se apropie cineva d ele……… D: who the hell are you??????????? X:nu va speriati….ne distram s noi… Se apropie 2 tipi de ele s incep sa l dezbrace…ione a inceput sa tipe….s dana l fel….dar nimeni nu le auzea….au inceput sa l rupa hainele..s restu stitzi voi…sa nu intru in detali……. Dupa c siau treminat treaba baietii au plecat….s apoi au vn aia impreuna q ink 2 tipi..unu machiat k o curva…s altu q dreaduri k un mop..( sa ma ierte Dumnezeud c am spus)…… X: hey sefu l trezim…???? Z: daaaa….hai sa ne distram putzin….. Au luat o galeata q apa….s leau trantito in cap…fetele sau ridicat d p jos…doar in lenjerie…s aia rupta..my ales sutienele. I: hey……….tu????? B: da cei q mn? D: dc ne faci atata rau…c tiam facut… T: neati lasat balta l intalnire…….!!! I: doar pt asta…?? B: da s ce? I: nu t my……s a lesinat d l oboseala…. B: gata l ajunge cat au suferit…. T: bn qm spui u……….
01.04.200814.2KB
nu totul impreuna..nu aud..impreuna..
04.04.200834.2KB
ok fratzilor! :rotfl: 

ma trezesc dimineatza k furtuna se linistise afara..dar totul era alb...maok fratzilor! :rotfl: ma trezesc dimineatza unde ..obs k furtuna se linistise afara..dar totul era alb...ma uit prin imprejurimi....aly domea in bratzele lui tom kre stata ghemuit...iar yo shi mada...la pieptul lui bil....se tinea strans pe aman2 :uimit: .. Y: neatza!...se trezste careva? M:ouch!..ma doare gatul...am domit....huh!?..ce caut in batzele lui bill? :uimit: Y: nus :rotfl: avea grija de tn :rotfl: ...ft..uite la aly shi tom... M: vai ce sweet..aa....cum poata sa doarma asa?.ghemuitiunul in bratzele celilat? :uimit: ar trebui sa incerc shi yo :rotfl: Y: :rotfl: ft..uite ce sweet doarme bill :dinti: ma duc sa l trezesc imi ace pofta k e prea dulce :rotfl: :nebun: ... Y: bill?...biill??....biiilll?!?!?!?!/1...ouf...pa aplec shi l sarut...ma priinde in bratze shi imi spune.. b: asta am asteptat :nebun: Y: adik yo imi pierd aici voca strigand la tn shi u m ai auzit de prima dta cand te am strigat? :uimit: M:kre voce? :rotfl: B:nu!...m am trezit de cand te ai trezit u prima :dinti: Y: :uimit: raule :rotfl: :dinti: A: mai incetu... M:neatza thuo! A: neatza pt tn...ma dor toate oasele frate! Y: nu ma mir la cum ati dormit....aly ridik capu shi se uita la pozitia ei A: moam..nu cedeam k 2 persoane pot dormi asa :rotfl: park suntem melci :rotfl: T: auuuu..oasele mele A: shi u? :rotfl: T: moam...cum am... B: dormit...im frate :rotfl: M: acum k ne am trezit toti ce facem azi?....auzind astea yo cu mada shi bill o zbighim la geam...toul era alb..park ea un peisaj din povesti... M: moam...afara oare cum ajugem...crek ar fi bine sa stam in casa azi B:aha.oricum nu prea am chef sa ies :dinti: coboram jos s luam micul dejun in timp ce tom shi aly se plangeam de costele lor... B: sa ne uitam la un film! :nebun: Y: de groazaa...din nou :rotfl: M: o aduc paturile Y: yo filmele A: yo popcornul! T: yo bautura :rotfl:
16.10.200836.8KB

 
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: crazy frog picks:rotfl: :rotfl: :rotfl:
23.06.200878.9KB
;) green day;)
09.01.200824.4KB
e sweet dar pacat k e afemeiat :x  :x  :nod: ce ne place la tom??e sweet dar pacat k e afemeiat :x :x :nod:
06.01.200820.8KB
vai d c emotiv e :( 

c sai e el my :rotfl:  :rotfl:  :rusine: bills message after surgeryvai d c emotiv e .. saraq..baiat.. sufera. :( c sai faci...asha e el my sensiBILL... :rotfl: :rotfl: :rusine:
05.04.200814.9KB

 
poza spune totu' :rotfl:  :rotfl: funny tokio hotelpoza spune totu' :rotfl: :rotfl:
09.05.200836.9KB
:uimit:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: funny tokio hotelcade......capu'!!!!!!!!!!1 :uimit: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
07.03.200813.4KB
:nebun:  :nebun: vma's:nebun: :nebun:
09.09.200845.5KB
e prea pics with emo boyse prea dooooooolce
13.04.20086.1KB

 
:nebun: picks with gustav:nebun:
08.04.200820KB
dupa cum observatzi ...eu cu spatele meu... liubo si nana  :rotfl: picks with delydupa cum observatzi ...eu cu spatele meu... liubo si sandy...ah...si nana :rotfl:
24.05.200853KB
vr o poza cu... cv pervers :rusine: 
 :rotfl: vreau o poza cu....Vr o poza cu... cv pervers :rusine: :rotfl:
03.06.20096.2KB
ce paros e  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: wallpapersce paros e :rotfl: :rotfl: :rotfl:
01.05.200823.8KB

 
buna eu ma numesc mihaela am 13 ani ji 6 luni implinesc 14 pe 24 iulie abia astept :dd:d: sunt dinbuna eu ma numesc mihaela am 13 ani ji 6 luni implinesc 14 pe 24 iulie abia astept :DD:D: sunt din bukurejti zodie leu am parul bruneta ji ochi verzui imi plake mult : 1)sa ascult muzika rock trupele preferate sunt:tokio hotel(ii ador vietile mele) avril lavigne,nevada tan,an cafe,green day,link park ,ayabie ... 2)sa fak jurnale ku th ji colaje 3)ador culorile prekum negru mov ji rosu(celelete mai favorabile ar fi:albastru,verde ,alb ji portocaliu) 4)sunt o fire nebunatik ji mereu ametita ku kapul in nori visand la th ji late chesti 5)imi plake fff mult sa beau energizante ji sa mank salate (preferatele mele) 6)imi plak mult caini cei pufosi ji ku botisorul dragut ma indragostesc repede de ei 7)ajut mereu knd o persoana are nevoie de ajutor 8)imi plake mult natura cel mai mult mi-ar plakea sa stau la iarba verde ku un lac dragutz 9)ador mult stilul emo ji atat ji persoanele emo ce nu-mi plake: 1)sa-i vad pe colegi mei retardati kre ma striga in fiekre zi rockerita 2)proastele clasei de fapt manelare de 3 lei ma refer la 3 colege kre ma calk pe nervi in fiekre zi 3)urasc sa ascult manele 4)urasc vagabonti ji persoanele needucate 5)persoanele kre imi injura trupele favorite ji mai ales pe billutzu ji restu intrebatima voi
25.04.200831.4KB
ador poza :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: picks with tomador poza :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
19.06.200833.3KB
ye : :rotfl: ™ filthye : :rotfl:
11.06.200832KB
hai sa pun si eu:p
kate, ultima sunt eu:p *our friendshai sa pun si eu:P kate, a.dEE,RaLLoo, ultima sunt eu:P
04.12.200951.9KB

 
imi pl moolt asta :nebun: poze trucateimi pl moolt asta :nebun:
25.03.200925.6KB
:rotfl:  :rotfl: nu i.ar sta rau asa :rotfl:  :rotfl: deci hot hot or not:rotfl: :rotfl: nu i.ar sta rau asa :rotfl: :rotfl: deci hot
06.02.200925.6KB
b: cine m-am dat caiva pasi se strigat eu punandu-ma in o speranta se jucau pe fata mea odata B: cine esti?..... M-am dat caiva pasi inapoi...nu...nu se putea.. -NUUUUU...am strigat eu punandu-ma in genunchi...cautand o speranta macar..lacrimile se jucau pe fata mea odata fericita...de ce totul mi se impotrivea?..se punea impotriva mea?..Acest vis trait departe de realitatea se transformase intr-un cosmar...Care ma tinea prizoniera lui nelasandu-ma sa evadez...sa fiu libera...sa evades spre iubire...sa aflu ce e ea..fericirea ma parasise cu multi ani in urma cum o facuse multi... Y:bill....sunt eu! nu-ti aduci aminte?!Te rog! B: ma scuzati domnisoara,cred ca ma confundati, stiti va rog und e fratele meu? M-am uitat la el...ma privea ca pe o straina...o necunoscuta..poate asa si era..dispretul se putea citi in privirea lui ... Y:sigur...ma duc sa-l chem....Am iesit din acel salon...acel salon care mi-a furat si ultima persoana iubita...dau un pumb in perete ceea ce face ca ceilalti sa vina la mine... K:eee...si?...cum e?.. Y:tom...vrea sa vb cu tine...priveam prin el..nu ma puteam gandi la nimic...eram ca o fantoma parasita prin acele holuri groaznice.. T: sigur.. Mam dus si am imbratisat-o pe aly, aveam nevoie de un prieten, de orice alinare...ea mereu imi fusese aproape la nevoie.... A:ce s-a intamplat?... Y:unde e ady? A:e la parter...sta cu copii... Y:rebeka....am oftat eu lung.... Asteptam vreo 10 minute in care tom nu mai iesea de acolo...ma strsa acest lucru...ma simteam vorbita..inselata...tradata..de mine insami...Deodata usa se aude trantindu-se...Tom parea nervos..vine la noi si parca astepta ca cineva sa sparga gheata... T:Imi pare rau....siam ca este vorba de mine.. K:poftim? A: ce s-a intamplat draga? Am ridicat privirea inlacrimata spre el..ceream ajutor..mila... T:vom face tot posibilul sa-i aducem aminte de tine...sa-ti recapte cunostinta...Am inchis ochii lasans lacrimile sa curga pe zambetul meu schitat cu un ceion greoi..de amaraciune.. Y:mulltumuesc tom...esti ingerul meu pazitor... mI-a zambit si m-a sarutat pe frunte... A:imi pare rau..vom face tot posibilul... K:asa este..noi iti suntem alaturi indiferent de siuatie... Y: va multumsc.. Au trecut 3 zile..in care tom voia sa-i aduca aminte de mine...dar doctorul a spus sa nu fie totul prea brusc...asa ca l-am rugat sa inceteze...zicand ca pentru moment ma dau o buna prietena de a lor..imi era frica sa nu reactioneze ciudat....negand...cine il condamna?..cine ar vrea sa aiba o persoana ca mine prin apropiere?...Nu ma pricepeam decat sa distrug vieti..sugndule ca un vampir insetat toata speranta si fericirea...pana la urma fiind si eu ranita...tot de acele sentimente care apareau...si apareau....si tot apareau... Era ziua plecarii....eu eram cu rebeka in brate...simteam ca o parte din mine lipseste...acea persoana cu care ma trzeam in fiecare dimineata si imi dadea un motiv sa mai traiesc inca o zi din viata asta mizerabila.... B:buna!...
05.02.200914.4KB
alt drac :rotfl:  :rotfl: tokio hotel in elvetziaalt drac :rotfl: :rotfl:
17.07.200832.8KB

 
unul dintre de scenab-) picks with billunul dintre outfit'urile de scenab-)
27.02.201024KB
:rotfl: funny tokio hotel:rotfl:
16.08.200835.9KB
:limba: avril lavigne:limba:
01.02.200847.4KB
plashi stilu` ei :nebun: __ashley simpson__plashi stilu` ei :nebun:
08.03.200817.6KB

 
hot :nebun: hot or notHot :nebun:
21.04.200919.6KB
:nod: picks with tokio hotel:nod:
11.01.200832KB
nyhan :zzz:  :zzz:  :zzz:  :rotfl: funny tokio hotelnyhan :zzz: :zzz: :zzz: :rotfl:
18.02.200826.7KB
maine plec  :rotfl: 


b: noi c dreq stam k bill, no azi.
b: dc?
s: ptr k am zis yo k no azi. tmaine plec :rotfl: B: noi c dreq stam k prostii? S: bill, no azi. B: dc? S: ptr k am zis yo k no azi. T anuntz eu ;) B: of.. oki :( S: doara relatia noastra no s bazeaza p sex. Sau? :( B: poi.. S: bill!:x :( B: no s bazeaza p sex, da’ tre s n’o mai tragem si noi din knd in knd :rusine:. Ia exemplu d l tom si aly :nono: S: poi acolo’I tom. k aly no era asha pana s apara el. B: aham.. no bene. Yo am plekt… S: si doara no m lasi s stau sg d 6 l astia :-w B:… k tn l plimbare? S: s’a fakt :nebun:. Merg s m schimb. Intru’n camera. S:AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! T&A:AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!! :uimit: A: ‘tuti gura matii c dreq faci aici? S: eo.. aaa:uimit: T: iesi dreq afara :-w Ies rapid din kmera si m sprijin d usa. Imi trec mana prin par si incep s rad. BU: copii, c s int? S: nik, buna. Noma aly s’o asezat p hainele mele :-w BU: stai s vad c s int acolo. S: nooo buna :uimit:. BU: poi dc? S: hai buna k’I totu’n regula :zzz: BU: no bn.. da’ no mai tipati asa. S: ok. Buna pleak in treaba ei. Yo bag kpu p usha l ei S: mai incet k tzipetele :rotfl: Dupa c ies tom s da jos din pat si inchide cu usa cu cheia.. p kre nici n’o avea :rotfl: T: unde dreq isi tine sor’ta cheia? :x S: ii l mn :rotfl: T: da’o’ncoa :-w no m fa s ies :-w S: noooo :uimit: tzine’o. Am si fugit d acolo l bill. B: deci? S: thoamni km aratau :uimit:. S vezi km statea aly :uimit: s’o pus kpra :uimit: B: prea multe filme porno p ziua d azi. Hai afara :zzz::rotfl: *** B:.. si… km mai merge cu modellingu’ ? S: pos.. avem peste kteva zile sedintza aman2. B; ahah. Si iar aparetzi in revista? S: cik o s aparem si in Bravo si in Popcorn.. mrg :-j *** x: asha.. aly mai l stg. Stef, putzin mai l dreapta. Perfect. *** Tzac-tzac-tzac-tzac-click-click-click-click*** X: bon. Amu separat. Stef, esti prima. Inceark o pozitzie mai.. tzine’tzi rochia k mainile cv d genu.. ok.. bvgt. Akm aly. F frum.. bv.. asha.. so.. rochia mea..
11.07.200934.2KB

 
:nebun:  :nebun:  :nebun: & tom♥:nebun: :nebun: :nebun:
20.03.200826.9KB
:rotfl: picks with tokio hotel:rotfl:
19.07.200845.4KB
...am scos haria din buzunar punand-o la piept si promitzand ca ii voi gasi ....


am plecat...am scos haria din buzunar punand-o la piept si promitzand ca ii voi gasi .... am plecat acasa...a inceput a ploua...ma uitam pe geam..la picatuile ce se izbesc de geam...la frumusetzea lacului....am hotarat ca am nevoie de o vacantza..imi amintisem ce spunea trace....poate o sa mergem la ai tai....poate asa am sa si fac....nu i-am vazut de mult...oare ma mai recunosc?..cu un copil..pff..pe cine pacalesc eu?..am urcat in camera rebekai si i-am spus ca o sa mergem intr-o vacanta..la bunicii ei...a fost super incantata..am hotarat sa plecam peste 3 zile...am oborat jos si am rezervat 2 bilete pt avion....eram amotionata...nici nu stiam ce sa le spun...ca am fugit din cauza unui bai?..ca si-o batut joc de mine?...ouf... ..... a2a zi plecam amandoua in oras sa cumpaam niste cadouri..nici nu mai stiu cum aratau...oare ma vor primi inapoi cu inima deschisa?..vor putea sa se uite la mine?...sa ma privesca in ochi asa cum faceau odata?.... ............ peste 72 de ore am decolat..rebekai i a placut enorm avionul..mie sincer imi era putina frica...doa nu era prima data cand zburam cu avionul ..dar de fiecare data cand zburam o anumita teama se strecura in sufletul meu....m-am chinuit o ora sa adorm..intr-un sfarsit am reusit.....se anunta ca vom ateriza...o trezesc usor pe rebeka spunandu-i ca am ajuns...a inceput sa tipe de bucuie...am stapanit-o cu greu..mai als ca oamenii se uitau cam uraciosi la mine...cobor din avon...insir adanc...casa dulce casa....nu am mai simtit mirosul asta de ani de zile...rebeka uitandu-se la mine a inceput sa ma imite...am inceput sa ma amuz...era asa comica...luam un taxi si iii dau adresa unde sa ma duca....ajunsa in fata casei raman socata...era stearsa...fara culoare...parea pustie..de ce nu se mai ocupase de ea?..intru pe porta putin retrasa...ma uit prin imprejurimi...pe geam puteai vedea mobila...era toata acoperita cu panza alba....de ce?..ma duc in spatele casei...acolo stata o femeia cu spatele si putin aplecata avand traba cu niste rosii..ma apropii incet de ea...ii pun mana pe umar...buzele mele au inceput sa se miste greu...am putut scoate doar un cuvant Y:mama? femeia se intoarce repede..ma priveste din cap pana in picioare...apoi se uita la rebeka...ea statea dupa mine...apoi batrana imi zambeste... BU:nu..sunt eu..bunica....m-am uitat mirata la ea...ce dor imi fusese de ea....imi amintam cum gatea ea..prajituri mereu cand veneam la ea...cum ne jucam..radam...era una din prietenele mele cele mai bune...cu toate acestea staeam pe loc...nu aveam curaj sa ma duc sa o imbratisez...dar vine ea la mn...o imbratisez si yo cu trag...lacrimile au inceput sa-mi curga pe obraji..lacrimi de fericire.... BU:stiam ca ai sa te intorci...ne-ai lasat pe toti....ai fugit...poate ca nu ai spus nimic dar eu am stiut mereu..puteam citi in ochii tai...cum pot ace si acum (uitandu-se la rebeka)...ai fugit din cauza acelui baiat nu?..a acelei vedete...ca sa-l uiti..nu aveai curaj sa ne spui nu?....zile in sir m-am rugat pentru tine...poate ai sa te impaci cu e..poate ai sa fii fericita cu el....tu ai fost cel mai de pret lucru al meu dupa... Y:bunico..unde sunt mama si tata? batrana lasa capul in jos..apoi il ridica..avea lacrimi in ochi...se uita fix la mine... BU: au murit....
12.11.200830.2KB
asta da tip dulce :nebun: 
pixie lott vreau o poza cu....Asta da tip dulce :nebun: Pixie Lott
29.06.200942.2KB

 
sper k nu am mai pus'o :rusine: lafeesper k nu am mai pus'o :rusine:
12.01.200819KB
ploua afara...nu vrei sa fii si u protejat de plaoie..nu itzi tre o itzi tre cnva sa te incalzeaskploua afara...nu vrei sa fii si u protejat de plaoie..nu itzi tre o umbrela?....nu itzi tre cnva sa te incalzeask cand ajungi aks......:(... ma ofer yo pt toaate :rotfl:
08.05.200825.1KB
mada intr-o parte...cu cu sptele..cu alb..iar yo fotograful pe acolo pe undeva :rotfl:  :rotfl:mada intr-o parte...cu galben..avril cu sptele..cu alb..iar yo fotograful pe acolo pe undeva :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
03.11.200832.5KB
3 sweet :nebun: picks with th dolls3 sweet :nebun:
04.04.200840.9KB
InapoiInainte