Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
asta e prea tare :uimit: gothic picksasta e prea tare :uimit:
01.08.200830.5KB
ma omoara pozele din italiaa :nebun:  :nebun:  :nebun: picks with tomma omoara pozele din italiaa :nebun: :nebun: :nebun:
09.05.200844.1KB
so ungem q cv….k sa nu s is km unso p dana p spate..s ghici cn vn l ei?da vn chiar tradatoru dK... B:hai so ungem q cv….k sa nu s infecteze..kranile is km adanci…. Au unso p dana p spate..s ghici cn vn l ei?da vn chiar tradatoru d tom..el nu sthia c ia facut lu dana…ajunge in sufragerie s o vede p ione..s p bill imbratishati…iar ione dormea p o canapea….tom sad us l dana s o mangaia p fatza..bill s ione nu il vedeu k ei stateau q spatele se uitau p geam… T:hey..byta..trezestete.. D:lasama..nu t apropia d mn..at s intorc s bill s ione… B: qm my ai tupeu sa vi in casa asta dupa c iai faqt lu dana? T:da c iam faqt..? I:ma da ai tupeu nu gluma….! D:sa nu t my vad in viatza mea niciodata… T:da c am faqt?…sp q lacrimi in ochi.. I:chiar nu sthi? T:sthiu k mam dus l un bar..s mam imbatat..atat.. D:da c miai faqt mien u sthi? T:nu byta.. D:sa numi my zici asha… T:da c am faqt..? I:ai violato p dana… B:asta ai faqt…/ T:doamne..imi pare rau..eram beat… D: ma my gandesc dak t iert… T:merci..s vru so ia in bratze… D:ink nu..pls pastreaza distantza… T:bn…c sa fac k sa ma iertzi.. D:q timpu poate reushesc sa t iert… T:mc k imi my dai o shansa… doar atat pon..my pon maine...
05.04.200826.5KB
ce scump  e bill in poza :rusine:  :dinti:  :rotfl: & tom♥ce scump e bill in poza asta......... :rusine: :dinti: :rotfl:
15.01.200823.6KB

 
ci sweet ...sio facut iar paru tokio hotel is lisabonaci sweet ...sio facut iar paru
02.06.200834.4KB
care sare prima? :nebun:  :rotfl: picks with billcare sare prima? :nebun: :rotfl:
28.09.200815.8KB
acum are alta frezaa... picks with billacum are alta frezaa...
22.10.200843.5KB
:rolleyes: orcum....o sa mai vretzi :rotfl: the sad story...:rolleyes: INFINE....MS ORCUM....O SA MAI PUN....DAKA VRETZI :rotfl:
25.01.200919.3KB

 
look at him :nebun: bill casino photoshootlook at him :nebun:
29.03.200843KB
ce privire naiva picks with billce privire naiva
10.05.200816.9KB
:zzz: umbre:zzz:
22.07.200826.3KB
stiu ca par matura :rotfl: 

mi s-a mai spus de de ori  :uimit:stiu ca par matura :rotfl: mi s-a mai spus de 99999999999999999999999999999999 de ori :uimit:
19.04.200929.5KB

 
poza meu preferat :nod: picks with tomaja'i..ador poza asta...e...chitaristul meu preferat :nod:
04.01.200846.2KB
hi hi ha ha... :zzz: picks with tokio hotelhi hi ha ha... :zzz:
14.01.200833.8KB
:uimit: funny tokio hotelGUTAAAAAAA! :uimit:
06.01.200812.8KB
lara e ca  tom a ramas wtf  :uimit:  :uimit:  knd` a aflat  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  sarakutzu`Next.....Next....Next.......vleau NEXT.....aku lara e amnezika...hmm koool....kred ca tom a ramas wtf :uimit: :uimit: knd` a aflat :rotfl: :rotfl: :rotfl: sarakutzu` boy afemeiat :rotfl:
18.04.200940.6KB

 
emo:p  :nebun: 
nu???? :zzz: 

yeah.... me....emo:P :nebun: nu???? :zzz: Yeah....
17.04.200813.3KB
deci odata cu mine: romane.... :rotfl:  :rotfl:  :zzz: picks with gustavdeci odata cu mine: desteapta-te romane.... :rotfl: :rotfl: :zzz:
09.04.200823.4KB
ubex poza asta :nebun: picks with tokio hotelubex poza asta :nebun:
22.04.200836.6KB
:d lafee:D
09.01.200839.5KB

 
noastra iluzie sau2...verigheta noastra
15.04.200914.7KB
vai ce tare`i ultima moor :nebun: picks with billvai ce tare`i ultima poza..uuuuh moor :nebun:
09.08.20087.8KB
so...do u wanna ...fuck??? :rusine: bill is so sweet :dinti: & tom♥so...do u wanna ...FUCK??? :rusine: bill is so sweet :dinti:
13.12.200722.8KB
sa spun..sa nu spun...ma mai gandesc funny tokio hotelsa spun..sa nu spun...ma mai gandesc
09.05.200817.2KB

 
:zzz: tokio hotel in america:zzz:
07.03.200812.9KB
:zzz: & tom♥:zzz:
20.03.200831.6KB
p:haide tom!....zi si tu funny tokio hotelp:haide tom!....zi si tu ceva.... t:mm....
29.01.200927.4KB
masina merge des si porneste rar  picks with ankamasina merge des si porneste rar
31.03.200841.4KB

 
:rotfl: picks with bill:rotfl:
09.05.200851.8KB
asta e superba :nebun: picks with tokio hotelasta e superba :nebun:
27.06.200857.8KB
10 :nebun: nota pt poza10 :nebun:
07.04.20099.4KB
care wa ...
cine sa vrea tu
am aceeashi parola si al hi5 si la alea 7 iduri ce paan mea
cum sa sicare wa ... cine sa uite?:)) ai vrea tu am aceeashi parola si al hi5 si la alea 7 iduri ce paan mea cum sa uit:-w :)) a si aia i sormea da semanam:x
01.02.200937.2KB

 
am cam  intarziat cu pozele  , n'oi nimic recuperam  :rusine: «╗•  by me :xam cam intarziat cu pOzele , n'Oi nimic recuperam :rusine:
28.08.200923KB
:nebun: imagini cu tatuaje:nebun:
09.08.200821.8KB
dao dracu` d daca ii faina vreau o poza cu....dao dracu` d poza....... P.S=nuj daca ii faina
28.03.200912.6KB
foto d l video automaticfoto d l video
20.08.20099.8KB

 
plcitisit total bill casino photoshootplcitisit total
01.04.200849.2KB
alte stiri in afara de oameni care mor nu :x  :x  :x lui ecel mic, doar 7 ani:(( stirialte stiri in afara de oameni care mor nu aveti???????????????????????????????? :x :x :x R.I.P,Mike!:( saracii lui copii................:( asta ecel mic, Blanky...are doar 7 ani:((
02.12.200916.9KB
:rolleyes: lafee:rolleyes:
08.01.200831.3KB
pon ai dreptate fete***
d: sti…
i: c..?
d: mie ink imi pl d tom…
i: doamne..u esti intreaga lpon aku... T: ai dreptate bro’.. ***l fete*** D: sti… I: c..? D: mie ink imi pl d tom… I: doamne..u esti intreaga l minte? D: nu..k mam indragostit d tomy.. I:indragostito… sti cv…? D:numi zi..s tie ink iti pl d bill? I: dap..visatoare… D:pai nu putem sa acceptam c neau faqt.. I: e mult prea grav… I: timpul va decide………… Dupa aproximativ…6 luni..bill si restu nu sau my intalnit k toti erau in vakntza..in maldive…ei nu sthiau k erau p aceiashi insula..era o dimineatza destul d dragutza..soarele batea q razele lui puternice in geamul de sticla frumos colorat..q diferite culori park era o capela..ionela sa trezit s sa dus l dana in camera sa o trezeasc k nu vroia sa mearga singura l piscina. I: hai fata trezestete o data k sa mg l piscina..plsss D:my stau 5 min…te rog.. I:nuu…si ii trage plapuma d p ea..d:gata ma scol…off oameni asthia… ***l bill s tom in camera*** T:hai ba odata… B:my stau un pic..plss T: nu s nu..mg aku B:bn stai sami iau p mn slipu… Au iesit fetele l piscine s ghici cn era akolo?..da..erau bill s tom in pers…ione s dana knd iau vaz au ramas q gurile cascade.. I:fata..u vezi c vad s yo? D:da..s e adevarat… I:ma bucur..dar nu imi prea pl k is aici.. D:hai pana l ei.. I:stai sami iau costumul ala d baie my mistho… D:t ast aici..da’ sa nu stai mult.. I:k… A vn s ione s sau dus l baieti.ei knd leau vaz nu leau recunoscut..k dupa 6 luni my uiti omu.. :cool: :zzz:
02.04.200818.7KB
InapoiInainte