Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
:rotfl:  :rotfl: omg!apa si lamaie :rotfl: dark fairy:rotfl: :rotfl: OMG!apa si lamaie :rotfl:
01.12.200911.7KB
:nebun: picks with bill:nebun:
29.04.200829.9KB
:dinti::dinti:
07.05.200816.3KB
wuuu ...  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: picks with delywuuu ... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
13.05.200912.8KB

 
but the dream .....ficbut the dream come......true.....
01.02.20094.4KB
bine
u ce mai faci? :rotfl: 

sa numi zici ca nu ma cun ca te arunc in cap :rotfl: ...justbine u ce mai faci? :rotfl: sa numi zici ca nu ma cun ca te arunc in cap :rotfl: ...just kidding... :rotfl:
03.04.200822KB
8 :zzz: nota pt poza8 :zzz:
21.04.200924.2KB
:cool: picks with dely:cool:
06.09.200825.1KB

 
inainte si dupa :rotfl: funny tokio hotelinainte si dupa :rotfl:
06.01.200836.3KB
:nebun: poziii th ema awards 2008:nebun: poziii
07.11.200834.8KB
:x comet 2008:x
24.05.200813.2KB
:zzz: cinema bizarre:zzz:
04.02.200812KB

 
»mega fan«
mesaj visul unui 518  
  ...nu esti k lui ii plac fetele cu maini fine k pana la concert»Mega Fan« Mesaj Privat Din: vIsUl UnuI iNgEr Inregistrat: 28-10-2008 Postari: 518 ...nu esti singura...app...zicea k lui ii plac fetele cu maini fine nu?...ey....eo...vreu k pana la concert sa mi le fac fine...cu crema...ma dau in fiecare zi ./.....seara si cand plec la sc tot asa fak si eu :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ma dau dimineata ,dupamiaza si sera ...........lol is fnute :cool: :cool: :rotfl: :rotfl:
26.02.200918.3KB
bill: tom cred ca a un funny tokio hotelbill: tom cred ca a venit....aaaaaaaa......tom!!!!!!!!!!!!!!!!adu un absorbant...repede!!!!!!!!!!!!!!!!! tom: imediat.....
27.01.200824.5KB
mik :rotfl: comet 2008dooolceatza mik :rotfl:
24.05.200811.3KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: gothic picks:nebun: :nebun: :nebun:
18.10.200828.6KB

 
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: ce de veveritz :nebun: 

imi pl m moolt poezia de aici :nebun::nebun: :nebun: :nebun: :nebun: ce misto...freza de veveritz :nebun: imi pl m moolt poezia de aici :nebun:
02.04.200949.4KB
maimutel :nebun:  :nebun:  :nebun: ibitza 2008/2009maimutel :nebun: :nebun: :nebun:
19.02.200925.3KB
ce zambaretz bill casino photoshootce zambaretz
01.04.200834.1KB
mey...
am deskrkt pozele k 
Mey... Am deskrkt pozele k "Fuck ya, man!" :rotfl: Statzi s vedetzi :rotfl: Asta'i cea mai clara
18.08.200924.5KB

 
:nebun: lafee:nebun:
08.02.200812.3KB
:limba: pictures:limba:
05.10.200845.4KB
:wink2: picks with tokio hotel:wink2:
23.01.200832.4KB
:rotfl: day:rotfl:
13.02.200827.4KB

 
h.o.t. :nebun: hot or notH.O.T. :nebun:
27.04.200926KB
t:hai..e momentul cel inpirat o teama ascunsa in avea loc pe plaja..tom ma aju8ns in fatza lui iiT:hai..e momentul cel mare.... am inpirat adanc..aveam o teama ascunsa in inima...nunta avea loc pe plaja..tom ma conducea...era mandru...am aju8ns in fatza lui bil...ochii ii sclipeau...imi zambeste..zambeul acela de care eram yo indragostita..kre ar fi facut orice fata sa lesine... B:esti frumoasa... Y:si u la fl... incepe...preotul isi facea treaba..juraminte..nu eram atenta la el..ma uitam la dely..avea un zambet pe buze...venise shi crisy...ea imbracata cu o rochie neagra superba!..la fel shi striffy..la costum... P(preotul):yvonna..il iei de sot pe bill kaulit? Y:da.... P:bill..o iei de sotie pe yvonna....? B:.... P:hmm..bill..o iei de sotie pe yvonna? B:..aa...da!...ma uimise..und e gandea...nici nu era cu privirea la preo..sau la mn... P:dak cineva este impotriva acestei casatorii sa vb cum sau sa taca pt todauna... D:eu!!!!!...am intors capul uimit...era dely...imi era frica de aceasta intamplare...da ce se intamplase..park eram pietene din nou..\ D:yo sunt impotriva! T:tu!!!..dc tu?@..dc acum?! D:pt k nu pot sa mint!..il iubsc pe bill!..shi el ma iubeste pe mn! am intors capul spre bill...avea capul in jos...era suprat...su urios.. Y:bill!!!e adevarat?... B:.... Y:bill! te rog..spune mi!..nu ma mai face sa suar...pt k m ai facut dstul...e adevarat?..ti ai mai batut ink odata joc de mn?.. B: imi pare rau... D:lasa dramele yvo..bill nu o tinut niciodata la tn..ai fost k marioneta!..bill..hai acasa... Y:cum?!..cum iti permitzi?!..cn esti u ma rog?! D: sunt mama copilului lui bill.....
25.10.200815.3KB
omg!!! :uimit: th and the fansomg!!! :uimit:
25.01.200845.5KB
zooper & tom♥zooper
28.12.200743KB

 
:rusine: th in strasbourgyaaaaaaayyyy :rusine:
09.03.200832.7KB
oare ce a baut baiatu'..k vreau si yo..... :zzz: picks with tomoare ce a baut baiatu'..k vreau si yo..... :zzz:
01.04.200834KB
:nebun: & tom♥:nebun:
20.07.200825.5KB
articole cu th din cool nr actual.. cool girl romaniaarticole cu TH din cool girl so...din nr actual..
03.05.200867.8KB

 
daca nu ar fi fost goth, i-as fi dat 0
asa ii dau 8;)
ce faceam eu cand ningea :nebun: nota pt pozadaca nu ar fi fost goth, i-as fi dat 0 asa ii dau 8;) ce faceam eu cand ningea afara?poze! :nebun:
03.12.20098.1KB
:dinti:  :rusine:  :nod:  :zzz:  :nebun:  :wink2:  ;)  :d poze trucate:dinti: :rusine: :nod: :zzz: :nebun: :wink2: ;) :D
22.01.200849.4KB
smile tom :nebun: th in dortmund 13.06smile tom :nebun:
23.06.200837.6KB
ca deobicei :nebun: 05.05.2008 mtv times squarebeautifulli ca deobicei :nebun:
07.05.200852.9KB

 
ce scoomp ii in ultima :nebun:  :nebun: picks with billce scoomp ii in ultima :nebun: :nebun:
04.04.200819.6KB
pt ady urmatoarea am gasito am salvato in comp10.................................................. dedicatie pt ady urmatoarea poza..... P.S=cand am gasito am salvato in comp"pt ady"
15.03.200914.2KB
picks with tokio hotelktzelu':nebun:
07.06.200961.5KB
soo....azi am facut pizi noi :rotfl:  :rotfl: crazy frog pickssoo....azi am facut pizi noi :rotfl: :rotfl:
27.05.200822.8KB
InapoiInainte