Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  cu cennne???  :uimit:  :uimit:  :uimit: 


ps: in poza asta imi mai:rotfl: :rotfl: :rotfl: cu cennne??? :uimit: :uimit: :uimit: ps: in poza asta imi mai lipsea doar fumu' de tzigara :rotfl:
15.05.200911.2KB
:nebun: picks with bill:nebun:
17.08.200933.2KB
peste o : unde o fi andsra na dat niciun semn de viata am fost la ea era deschisa tot ce sa tea epeste o saptamana.... bill : unde o fi andsra na dat niciun semn de viata am fost la ea akasa....usa era deschisa tot inprastiat...... tm:nus ce sa zik.....crezik tea parasit bill:..nu e inposibil adika nici nu neam certat ulltima oara...nare cum tom:suna politia bill :nuu ce am inebunit...probabil..a plk in alta tara tom:...nu suna politia daka iti zik...cva nu e in regula..nu mai stii k avril... bill:..nus o sa angajez un detectiv... tom:maimulti detectivi dsaaa? bill:da ce grija ai tu tom:k asta nu e de gluma.... bill:..da asa e o sa angajez eu vro 3 detectivi. rom nuu vro 50 si e bn bill: :uimit: :uimit: ai inebunit? tom: :rotfl: :rotfl: :rotfl: glumeam bil:: :rotfl: as angaja si o 10000000000 un miliard...[t ea tom: :rolleyes: daa...da stii eu plk k iara ma iei k dastea.... bill: :rotfl: tom: :wink2: bill angajase detectivi vro 3 .... intre timp Andra spanish....se pare k este disparuta.....iubitul ei din trupa th....anunta k nu a mai vazuto de saptamani in tomp ei nu erau certati...se pare k povestea se complica si k nici macar ...colegele ei modelele..nu au mai vazuto si nici nu au vb k ea.... bill: iaute boi ..fratilor si la styiri apare... tom: :rolleyes: nus ce sa spun. :uimit: bill: :rotfl: nu soune atunci bill:suna tel.. tom:poi rasp numi zi mie si ... bill:taci :x tom:oooooo omule :rotfl: relax relax.... bill:alo? tom:daaaaa :rotfl: bill:taci tom x:voc de la th? bill:daaaa tom nuuu :rotfl: bil:taci x:..ce??? tom uaaa :rotfl: bill:da..cn esti? tom:tom bill: :x :x taci dreaku odata tontule tom: :uimit: x" deci o voi oam,ara pe prietena ta andra sau cred k nu k e cam pe moarte..de la atatea droguri si atata...*** bill:ceee|?? x: :rotfl: hahaha bill:ce iai facut? x:nimik bill:nenorocitule x:tiam zis eu aflu tot...eci lasa detectivii si tv si poliria daa??? bill:avril tu esti? x:kre acrilhahaha nuuu am auzit de nebuna aia nuu nu sunt eu tontule eu am voce de barbat de ci inseamna k bill: :x bn esti dreaku.. x:L :rotfl: aha.... bill:..esti cn vrei dar laso pe andra,,, x: eeeeee imi tb multi multi bani bill:cat vrei x:...100 de miliarde... bill:bn x:..ne intalnim la restaurantul und teai intalnit ultima data k andra bill:ok x:daka vii k cva eu aflu tot...sa stii tot..hahaa :rotfl: bil:nu ...nu vin k nimik ..dar andra so asuci x:da bill la ce oras x:00:00 bvill:ok bill ajunsese akolo.....si il vedea pe x?oare? nu era k masca si sumbru... nici macar andra nuk vazuse.. veni andra...k el lui bill nui vewnea sa creada....era andra?o stia pe andra grasuta..si aku parca era un schelete era total schimbata...si in rau x loase banii si ..io dau pe andra mediat bill chema politia si il aresta la granita ....Americii... si se pare k domnul x ..era de fapt fratele geaman a lui bill si tom...era al treile....totul aparuse in toatre traile din taoata lumea... araa al trillea frate geaman.. :uimit: ...era identic k bill..si era inspaimantator de rau...nu era k bill.. andra:..era uimita.....la fek tom dar ce sa mai zik bill.... andra isi continuasew cariera de fotomodel.... ea descoperise k are ...anorexie..si k e prea slaba.....tb sa steA in spital...apoi se facuse bn.......si erau in sfarsit fericiti..... fratele geaman al treilea...x...era arestat pe vviata...iar avril la fel...iar peste catva ani vro 10 ei doi erau inpreuna x si avril.... iar tom se inpacase k lina iar bill si andra..se casatori/// si aveau copii ..erau fericiti..traiau..in spania.....si se mai mutau din cand in cand...in germania.... si totul se termina.. poza k domnul X este asta Finish .....Happy....for bill and tom..... :rotfl: :rotfl:
27.01.200913.8KB
aha .. eu .. :-ss  :zzz: iru ;;]aha .. eu .. :-ss :zzz:
24.08.200925.6KB

 
:nebun: th fanparty in hamburgfunduleetzzzzu :nebun:
08.12.200824.9KB
;)  :zzz: vreau shi eu :wink2:  :dinti:  :dinti:  :rusine: picks with tokio hotel;) :zzz: vreau shi eu acolo......:(( :wink2: :dinti: :dinti: :rusine:
23.01.200827.1KB
tare.... :rotfl: avril lavignetare.... :rotfl:
15.02.200824.6KB
e asha mumos putzin l el...
un inger venit din rai ratacit p pamant :nebun:  :nebun:e asha mumos bill...uitatziva putzin l el... un inger venit din rai ratacit p pamant :nebun: :nebun:
30.03.200845.9KB

 
c papuci poate s aiba fiintza p toacele prinde meteo din cei 1.90 ai lui
cu tot cu picks with billc papuci poate s aiba fiintza asta:uimit: apoi p toacele alea:uimit: sigur prinde meteo din vant:rotfl: l cei 1.90 ai lui cu tot cu toace:uimit: 2 mmmmmmmm:uimit:
05.09.200933.6KB
insa lui iar sta bn si cu verde in cap :nebun:  :nebun: bill nu mai are suvitze blondeinsa lui iar sta bn si cu verde in cap :nebun: :nebun:
24.03.200827.5KB
pozele sunt de anu' trecut si m-am cam schimbat de atunci... :nod: just me!!!pozele sunt de anu' trecut si m-am cam schimbat de atunci... :nod:
03.08.200838.4KB
in poza asta sa luat dup :rotfl: e tatre totusi :nod: lafeein poza asta sa luat dup bill........ :rotfl: e tatre totusi :nod:
08.02.20089.2KB

 
hello lume  :hi: ..st noua pacii da ma obijnuiesc io :)) ..so...o poza  :zzz: egw .. satyhello lume :hi: ..st noua pacii da ma obijnuiesc io :)) ..so...o poza :zzz:
19.12.200835.4KB
urasc poza asta am idee dc am pus-o :rolleyes:UrAsC pOZa AsTa :-& ShI....nU aM iDeE dC aM pUs-O :rolleyes:
26.05.200852.4KB
friends :dinti: kat delunafriends :dinti:
12.04.200851.9KB
:dinti: picks with bill:dinti:
12.01.200818.6KB

 
:rotfl::rotfl:
05.01.200818.9KB
hay mada shi yvonna  :rotfl: picks with alexahay noroc!!!!!! eo mada shi yvonna :rotfl:
02.03.200839.9KB
:nebun: picks with tom:nebun:
10.08.200941.3KB
o am :zzz:  :nod: ....frate parca aveam eo :zzz: hot or noto am ....hot...lojic :zzz: :nod: ....frate parca aveam eo una...aha... :zzz:
22.01.200918.4KB

 
:dinti:  :dinti:  :dinti: poze cu me...iulia:dinti: :dinti: :dinti:
03.04.200820.1KB
me.....cam najpa...da soarta :( picks with delyme.....cam najpa...da soarta :(
20.07.200848.2KB
thu nebunule thu :rotfl:  :rotfl:  :finger:  :finger: tom & porn magazinethu nebunule thu :rotfl: :rotfl: :finger: :finger:
12.03.200913.1KB
:rusine:  :rusine:  :rusine: bills pants..:rusine: :rusine: :rusine:
15.07.200838.6KB

 
thx :zzz:  decithx :zzz:
12.03.200926.3KB
:x noua freza a lui bill:x
24.05.200818.5KB
seamana nu? :uimit:  :rolleyes:  :limba: asemanariseamana nu? :uimit: :rolleyes: :limba:
26.06.200877.8KB
:d picks with dely:D
05.08.200827.9KB

 
:x  :x  :x nu merge sa pon poza :x 



 :nebun:  :nebun:  :nebun: nota pt poza:x :x :x nu merge sa pon poza :x :nebun: :nebun: :nebun:
20.03.20096.1KB
o sai spun colegei mele k au facut th doamne sigur krede..s ea e fan tokio hotel...ii adora..:-*o sai spun colegei mele k au facut th accident....{ doamne fereste} si sigur krede..s ea e fan TOKIO HOTEL...ii adora..:-* :nebun:
31.03.200861.9KB
:rotfl: picks with tom:rotfl: tare...=-))
21.04.200820.6KB
uitatzi kt e d scoompa :nebun:  :nebun: th and the fansuitatzi kt e d scoompa :nebun: :nebun:
04.10.200841.2KB

 
:dinti: 3 toampe :rotfl: crazy frog picks:dinti: 3 toampe :rotfl:
27.05.200835.4KB
amyamy
18.07.200820KB
o proasta de la scoala :rolleyes: picks with emo girlzO proasta de la scoala :rolleyes:
16.03.200946KB
poza 9 :uimit:  :uimit: .....poze noi vin mai greu k nexturile :rotfl:  :rotfl: picks with me....poza 9 :uimit: :uimit: .....poze noi vin mai greu k nexturile :rotfl: :rotfl:
27.10.200829.3KB

 
:limba: lafee:limba:
10.01.200835.4KB
9'75 nota pt poza9'75
03.12.200910.2KB
:nono: poze din vacantza bine merita a gemenilor dupa europen tour:nono:
05.01.200841.9KB
c is bill kaulitz morphing into prince ?c toace:uimit:
29.11.200940.8KB
InapoiInainte