Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
iti dau o poza cu bill si tom.... plata pt un  necst ...mere?? :rolleyes:  :x  :nebun:  :nebun: iNecst...Necst plz.....uite iti dau o poza cu bill si tom.... plata pt un Necst ...mere?? :rolleyes: :x :nebun: :nebun:
02.05.200944KB
articole cu th din actualul :nebun:
  popcorn romaniaarticole cu TH din actualul popcorn... poster :nebun:
03.05.200868.9KB
acra maria nu ? mi sa mai zis pe la sc .. cand am fost asa nu vreau sa seaman cu that bici .. cum saAcra maria nu ? Mi sa mai zis pe la sc .. cand am fost asa imbracata... Nu nu vreau sa seaman cu that bici .. cum sa seaman cu ea daca eram lei Kanon (AnCafe) ? :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: Btw. Tnx <3 Yvooooooooo. Iar ai visat pre mult sange? :uimit: Ti se urca la cap. :"> Hehe xD
14.11.200834.7KB
gaara :nebun:  :nebun:  anime ever)Gaara :nebun: :nebun:
16.11.200824.7KB

 
:dinti: thx moolt lu ana pt poje trucate :dinti: picks with dely:dinti: thx moolt lu ana pt poje trucate :dinti:
03.04.200825.1KB
bubuuuuuuu :nebun: picks with billbubuuuuuuu :nebun:
02.03.200823.1KB
atat de cu caracatita in capu' lu tom :rotfl: ..ma pisam p mn de aia cu in mana...aia cu bill :nono:wai...unele...is atat de tari....aia cu caracatita in capu' lu Tom :rotfl: ..ma pisam p mn de ras..app..poza aia cu trandafiru' in mana...aia cu Bill :nono: :nono: :nono: ...nu emo...orice da' nu emo :nono: :zzz: se vede k-i trucata :nod: ..am originalu' :zzz:
25.03.200910.5KB
fratemeo :nebun: 
limp bizkit vreau o poza cu....Fratemeo :nebun: Limp Bizkit
27.06.200910.8KB

 
ce dracusor e tommy :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: poze trucatece dracusor e tommy :rotfl: :rotfl: :rotfl:
09.05.200840.9KB
:nod: lafee:nod:
01.02.200835.9KB
10.. :nebun: iubesc pozele alb negru nota pt poza10.. :nebun: iubesc pozele alb negru
08.04.200942.8KB
:hi: picks with devilish:hi:
12.07.200918.9KB

 
k..
pt bah, da' astia nu vor sa mai taca!nu-i de mirare ca nu pot dormi vecinii! 
bill ia o caramidak.. pt voi..special B: Bah, da' astia nu vor sa mai taca!Nu-i de mirare ca nu pot dormi vecinii! Bill ia o caramida de pe strada si o arunca fix in cap la o baba enervanta. B: La culcare oameni buni ca o tacut baba! Ge: Bravo patratzel! B: Adica? Gu: Mi foame! B: Mi sete! Gu: Tie tot timpu' ti sete! B: Si tie tot timpu' ti foame! Ge: Si amandoi sunteti tot timpu' prosti! B, Gu: bine ca esti tu destept sa ne ajuti in viata! Se facu liniste. Niciunul nu mai zicea nimic.Erau cica suparati unul pe celalalt. Mergeau si mergeau si mergeau..... B: A....-si se opreste Georg si Gustav se uitau la el. Gu: Ce? B: Am, am.... Ge: Ce mah?! B: Am uitat! Gu: Ge: De acord B: Ce ziceti, facem "peace"? Gu: Buna idee! -si fuge in tufisuri. Ge, B: Dupa 3 minute vine inapoi fugand. Gu: Gata! B: Une' ciufu puii matii ai fost? Gu: Ai zis sa facem "pis".... Ge: Pai, si tu ce ai facut? Gu: Pai, ce o zis Bill....bine ca mi-ai amintit ca nu mai aveam mult si explodam! B, Ge: Gu: Ce? B: Nimic...hai ca aproape am ajuns! Haph! Gu: Cam slab "haph-u'" ala....haaaaaaaph! -si ragaie B: Moama ce "haph" ai tu! -si ragaie si el- ups Ge: Amandoi sunteti niste pigletzi! Fix in momentul ala trece o masina in viteza, si cum erau numa' baltoace pe margine il stropeste calumea pe Georg; si ii intra si apa in gura. Ge: Haaaaaaaaaaaaph! -ragaie mai ca un ditamai porcu'! B: Si cica noi suntem pigletzi? haph! haph! haph! haph! haph!...... Gu: Mai opri-te bre!Haph! Lasa-l si pe Georg-itza sa mai dea cate un sonet a lui Pigsperare!
12.04.200827.9KB
:rotfl:  :rotfl: ms ^^

ce fatza de copchil uitat de soarta am :rotfl: crazy frog picks:rotfl: :rotfl: ms ^^ ce fatza de copchil uitat de soarta am :rotfl:
06.08.200919.2KB
deci s pare k nou' album s cheama deci s pare k nou' album s cheama "my hotel" si asa pt necunoscatori...c s face l un hotel?:rusine: poate exista si piese din astea:rotfl:
16.04.200928.3KB
a vn s ione s sau dus l baieti.ei knd leau vaz nu leau dupa 6 luni my uiti omu..
t: u vezi c vad sA vn s ione s sau dus l baieti.ei knd leau vaz nu leau recunoscut..k dupa 6 luni my uiti omu.. T: u vezi c vad s yo? B:da..niste fete… T:nu ma uitate my bn.. B:iar te uiti l sani fetelor? T:boule…is dana s ionela.. B:ceeeee????????? T:uitate my bn…chiorule.. B:da ma ai dreptate… T:vin aici… B:oare au uitat c leau faqt..? T:trebuia sa imi aduci aminte..? B:scz.. T:o man..cand se distreaza s omu… B:asta l tn e distractie? B:sa t uiti l corpul fetelor? T: dap..mie imi pl… B:tie iti pl tot c tine d fete….ohhhhhhhh D:salut..baietii!!!!! B&t: sal fetele… I:q c ocazie p aici? T:dak u vezi e un loc public… I:sthiu.. B:c ati my facut in aceste 6 luni? I:nik deosebit… D:voi.? T:l fel… B:ione..mg q mn sati arat cv? I:c? B: cv frumos… I:k..ne vedem my tarziu….bye.. T:vi s u q mn…? D:k..k sa nu stau singura… B:am ajuns… I:e superb…bill aduso intrun loc..deosebit..era p o stank undeva sus…d unde s vedea marea kre s lovea d stanci s spuma marii s my avea un pic s ajungea sus…se vedea s apusu..era un loc d vis…( stim k bill e f romantic..) B:steam yo k iti pl.. I:da’ q c ocazie? B: pt asta..s aproprie d ea s o saruta suav p buze… I:prea romantic..my degraba asta…il ea d gat s il saruta apasat s salbatic p buze…. B:ai gusturi bune..kredeam k esthi ff romantik… I:nep..is my nebuna d felu meu..chair dak nu arat..asha… B:nu conteaza asta..conteaza k te iubesc…MULTTTT I: S YO…
02.04.200820.2KB

 
sweet :dinti: picturessweet :dinti:
05.10.200850.5KB
anime goth girl made only by meanime goth girl
11.11.20099.2KB
vogue 2009futabil:nebun:
09.09.200945.2KB
vreau o poza cu un tip hot
nu emo vreau o poza cu....Vreau o poza cu un tip hot Nu emo
12.01.201080.3KB

 
tricou la billutz :nebun:  :nebun: picks with tokio hoteluhuh....dragutz tricou la billutz :nebun: :nebun:
05.05.200821.6KB
iti plac ™ filthiti plac animeurile?:))
13.06.200837.2KB
jmecher baiatu' :dinti: picks with tomjmecher baiatu' :dinti:
28.12.200728.9KB
:rotfl:  :rotfl: kaulitz =))):rotfl: :rotfl:
08.01.200818.3KB

 
:hi: gemenii si-au ars:hi:
10.08.200815.8KB
d'zau s o lau d ea:( stiriD'zau s o ierte:( pale lau d ea:(
16.05.200917.1KB
uratu :zzz: picks with billuratu :zzz:
14.01.200836.6KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: picks with bill:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
02.05.200844.5KB

 
vreau o poza cu o acadea colorata :nebun: vreau o poza cu....vreau o poza cu o acadea colorata :nebun:
04.07.200913KB
smileeee picks with billsmileeee
28.01.200822.9KB
yo cu dydy :d crazy frog picksyo cu dydy :D
27.05.200829.8KB
* mdea ..un nou fic..*.( acesta lam catva timp..sper sa va placa)* MDEA ..UN NOU FIC..*.( acesta lam facut...aku catva timp..sper sa va placa) Alles es wird dem geglaubt Sie für das bessere PERSONAJELE PRINCIPALE: SUNT: Ashlee ( o fata cam ghinionista de fel si distractiva) Simone( prietena lui Ashlee ) Bill and Tom (*stitzi*) Alles anfangen ......In datieren 02.09.....in Heimatland ..UCRAINA. (Mama lui Ashlee ) : ashlee ce tiam zis eu.. ? Ashlee:. of of....o sami fac curat imediat MAma lui ashlee:...intro ora sa vad curat ASHLEE: ICH BIN ICH BIN...( BN BN) MAMA LUI ASHLEE: A SI NU AI VOIE LA CONCERTUL ALA..CUM SO NUMI ASHLEE: DC? MAM SATURAT DE TINE NICI MACAR BANI NU IMI DAI... MAMA LUI ASHLEE: ASHLEE CAND TATAL TAU A MURIT.... ASHLEE: DA MIAI MAI ZIS DE O MIE DE ORI ... MAMA LUI ASHLEE: ASTA ESTE NU AI VOIE. ASHLE: IN GAND( NENOROCITO....TOATA VIATA MIAI FACUTO PRAF) TELEFONUL SUNA...TRRR TRRR... ASHLEE: DA ALO? SIMONE: AI DA CE NERVOASA EJTY OAI... ASHLEE: MAM STAURAT DABIA MA LASA SA PLEK DIN CASA LA CONCERT NU...DE INVATAT INVAT BN..CE MAI VREA CE????????? SIMONE: NUS CE SA ZIC NU VII? ASHLEE: NU..SI CONCERTUL ESTE MAINE.... SIMONE:....UF....ASTA E ... O SA ITI ADUC UN AUTOGRAF..IMI PARE RAU . ASHLEE: MS SIMONE POATE O SA POT SA PLK DA NICI BANI NAM SIMONE: DABIA AM PT MINE IMI PARE RAU... ASHLEE: STIU SIMONE CAT AI STAT SA STRANGI BANII AIAA..... :( DISTRACTIE PLAKUTA MAINE SIMONE:UF :( :rusine: POATE TE MAI SUN...IMI PARE RAU PA ASHLEE: PA AMIGA.....MIA.... SI TRECUSE O ZI......... MAMA LUI ASHLEE: ASHLEE LA TELEFON ASHLEE: ALO? MATUSA EI: BUNA BUNA ASHLEE....!!! :zzz: CE FACI U? ASHLE: O MATUSA DE CAND NU TEAM MAI AUZIT..DAR DE VAZUT NICI NU MAI ZIC.. MATUSA EI: O AM AVUT TREABA MULTA..... ASHLEE: UNDE ESTI? MATUSA: O POI IS IN GERMANIA ACUM LA O PRIETENA ASHLEE: OAU.. IARA GERMANIA..OFF =( MATUSA: CE SO INTAMPLAT? ASHLEE: NIMIC DOAR ...CA... IMI PLC TARA..ATAT..T. MATUSA:.. MIO SPUS MAMA TA DE CONCERT K NU TE LASA.... IAUZI LA ME...NAM PUTUT SO CONVING NENOROCITA :dinti: ASHLEE: :dinti: MAM STAURAT DE EA...PARCA AS FI PE CONT PRPRIU ORCUM..NUMI DA NIK NUMI FACE NIK... MATUSA:AUZI AICI..ASHLEE PLEAKA IN SEARA ASTA LA VRO 02:00 SI FATI BAGAJUL....DUTE LA STATIA AIA...STII U... O SA TE ASTEPT OKOLO O PRIETENA TE DUCI K EA IN GERMANIA...LUCRATI INPREUNA ....SI STAI K EA....AA CE ZICI? ASHLEE: TE IUBESCCCCCCCCCCC :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: DAA DAA DAR K SCOALA SUNT A 9 AKUMA MATUSA:..PF ... :dinti: NUS CE SA ZIC....VEDEM NOI....POATE TE INSCRII AKOLO....MAI E..LASA K NU MORI DAKOI PIERDE UN AN..SI APOI...O SA VIN YO AKOLO SI MERE LA SCOLA BENE? ASHLEE: TIAM ZIS K TE IUBESC MATUSA.....MS MS MS ....CAND O SA TE VAD MATUSA: LAS K VEZI LA 02 DISEARA HAI DUTE DE FATI BAGAJU SI NU LASA SA SE VADA K ESTI FERICITA KASI DA SEAMA MATA... :razz: NO BENE PAAA ASHLEE:..PA ..MATUSA ...PE VIATA .....ITI MULUMESC MAMA LUI ASHLEE: CEI VB ATAT? ASHLEE: NIK LASAM IN PACE K U NU VB/. MAMA LUI ASHLEE: BN ;) SA VEDEM CAT TIMP ASHLEE: DECENIII!!!!!!!!!!!!! :x MAMA LUI ASHLE: INCEPU SA RADA..UN PIC.. =D MDEA..DECENII ASHLEE VB K SIMONE AI SPUNE TOTUL... SIMONE: CE SUPER O SAMI FIE DOR DE U...... ASHLEE:..DA SI MIE....CEAU AMIGA..... TE MAI SUN CAND AJUNG SIMONE:CEAU.....BYE..PA .. ERA ORA 01:00 MAMA LUI ASHLEE DORMEA..SI K VERISORUL EI CEL MAI MIC...... INTRE TIMP ASHLEE SE INBRACA...SE ARANJEAZA SI E GATA DE PLECARE...... ** UITATI POZA K ASHLEE*** EA ARE 16 ANI SA ZICEM NA... :zzz:
01.02.200930.4KB

 
mai avetzi?? :dinti: poze trucatemai avetzi?? :dinti:
16.12.200713.6KB
help me..i`m dieing :nebun:  :nebun:  :nebun: vanity fairhelp me..i`m dieing :nebun: :nebun: :nebun:
04.04.200872.6KB
:wink2: poze trucate:wink2:
22.01.200827.1KB
uitati ce fata bubu =( ......... :rotfl: ... :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: wtf?uitati ce fata ere!!!............saracul bubu =( ......... :rotfl: ... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
20.02.200820.9KB

 
yu goth power of loveYu Goth
15.04.20095.8KB
flocirele :nebun: avril lavigneFLOCIRELE :nebun:
02.03.200844.4KB
omg :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit: 
c tufa :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit: 
dak bagaomg :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: c tufa :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: dak baga acolo epilatoru' brown silk epil s blocheaza :uimit: :uimit: s mor yo d no :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
08.05.200925.8KB
yay scz am fost plekt in excursie acu am venit da acu va pun :) scz :x  :x  :rusine: se sit u maiyay scz am fost plekt in excursie acu am venit da acu va pun :) scz :x :x :rusine: R:Mda…daca se intoarce… E:Fii sit u mai optimista!Ma rog…hai sa ne culcam. R:Bine… Erau foarte obosite…bill se culca(doar dormira impreuna :rotfl: ) cu Emma.Erau fericiti…Roxy se tot gandea la copil…la tom… Era 11 dimineata,razele soarelui incalzeau fata lor.Roxy fu trezita de o raza jucausa care sa aseza pe ochii ei. R:Inca un minut mami…aaa mami unde ai disparut? :uimit: aaa unde-s? :uimit: Intra si Emma pe usa ei,inca in pijama. E:Esti in Ibiza si mami nu-I acasa :rotfl: ii in munchen :rotfl: R:Off am uitat :rotfl: I don’t know who you are…but I’m with you…(Telefonu Emmei) E:Alo :D R:Ii Tom? :uimit: Emma da din cap ca nu. X:Sal Emma!Nu m-ai sunat aseara :x E:Cho!Vai scz am uitat…unde esti fata?am atatea sa-ti povestesc :rotfl: C:Si eu:nebun: m-am mutat in Ibiza :nebun E:Sa mori tu si chinezii tai :rotfl: si eu :rotfl:eu m-am cuplat cu bill…si roxy ii insarcinata cu tom :rotfl: C:Omg :rotfl:eu mi-am deschis sala de volei:rotfl: E:Yay!:nebun: venim si noi la miscare :rotfl: C:Veniti :rotfl: E:Sa-mi zici unde esti si venim dupa-masa. C:Ok :nebun: Si ii da adresa…Cho era o chinezoaica de treaba,draguta..bruneta:rotfl:Prietena buna cu Emma,Roxy si baietii… Hey Hey You You!I don’t like your girlfriend!(Telefonu lui Roxy) R:Alo,oricine ai fi inchide si joc de glezna ca abia m-am trezit si eu,da?Hai pa…suna mai tarziu si tu boule lumea doarme la ora asta E:Cine era? :uimit: R: Nuj :-?? :-j va mai dau maine:nod: :D poza cu cho
16.11.200814.1KB
InapoiInainte