Necst...Necst plz.....uite iti dau o poza cu bill si tom.... plata pt un Necst ...mere?? :rolleyes: :x :nebun: :nebun:
02.05.2009
44KB
articole cu TH din actualul popcorn...
poster :nebun:
03.05.2008
68.9KB
Acra maria nu ? Mi sa mai zis pe la sc .. cand am fost asa imbracata...
Nu nu vreau sa seaman cu that bici .. cum sa seaman cu ea daca eram lei Kanon (AnCafe) ? :uimit: :uimit: :uimit: :uimit:
Btw. Tnx <3
Yvooooooooo. Iar ai visat pre mult sange? :uimit: Ti se urca la cap. :">
Hehe xD
14.11.2008
34.7KB
Gaara :nebun: :nebun:
16.11.2008
24.7KB
:dinti: thx moolt lu ana pt poje trucate :dinti:
03.04.2008
25.1KB
bubuuuuuuu :nebun:
02.03.2008
23.1KB
wai...unele...is atat de tari....aia cu caracatita in capu' lu Tom :rotfl: ..ma pisam p mn de ras..app..poza aia cu trandafiru' in mana...aia cu Bill :nono: :nono: :nono: ...nu emo...orice da' nu emo :nono: :zzz:
se vede k-i trucata :nod: ..am originalu' :zzz:
25.03.2009
10.5KB
Fratemeo :nebun:
Limp Bizkit
27.06.2009
10.8KB
ce dracusor e tommy :rotfl: :rotfl: :rotfl:
09.05.2008
40.9KB
:nod:
01.02.2008
35.9KB
10.. :nebun: iubesc pozele alb negru
08.04.2009
42.8KB
:hi:
12.07.2009
18.9KB
k..
pt voi..special
B: Bah, da' astia nu vor sa mai taca!Nu-i de mirare ca nu pot dormi vecinii!
Bill ia o caramida de pe strada si o arunca fix in cap la o baba enervanta.
B: La culcare oameni buni ca o tacut baba!
Ge: Bravo patratzel!
B: Adica?
Gu: Mi foame!
B: Mi sete!
Gu: Tie tot timpu' ti sete!
B: Si tie tot timpu' ti foame!
Ge: Si amandoi sunteti tot timpu' prosti!
B, Gu: bine ca esti tu destept sa ne ajuti in viata!
Se facu liniste. Niciunul nu mai zicea nimic.Erau cica suparati unul pe celalalt. Mergeau si mergeau si mergeau.....
B: A....-si se opreste
Georg si Gustav se uitau la el.
Gu: Ce?
B: Am, am....
Ge: Ce mah?!
B: Am uitat!
Gu:
Ge: De acord
B: Ce ziceti, facem "peace"?
Gu: Buna idee! -si fuge in tufisuri.
Ge, B:
Dupa 3 minute vine inapoi fugand.
Gu: Gata!
B: Une' ciufu puii matii ai fost?
Gu: Ai zis sa facem "pis"....
Ge: Pai, si tu ce ai facut?
Gu: Pai, ce o zis Bill....bine ca mi-ai amintit ca nu mai aveam mult si explodam!
B, Ge:
Gu: Ce?
B: Nimic...hai ca aproape am ajuns! Haph!
Gu: Cam slab "haph-u'" ala....haaaaaaaph! -si ragaie
B: Moama ce "haph" ai tu! -si ragaie si el- ups
Ge: Amandoi sunteti niste pigletzi!
Fix in momentul ala trece o masina in viteza, si cum erau numa' baltoace pe margine il stropeste calumea pe Georg; si ii intra si apa in gura.
Ge: Haaaaaaaaaaaaph! -ragaie mai ca un ditamai porcu'!
B: Si cica noi suntem pigletzi? haph! haph! haph! haph! haph!......
Gu: Mai opri-te bre!Haph! Lasa-l si pe Georg-itza sa mai dea cate un sonet a lui Pigsperare!
12.04.2008
27.9KB
:rotfl: :rotfl: ms ^^
ce fatza de copchil uitat de soarta am :rotfl:
06.08.2009
19.2KB
deci s pare k nou' album s cheama "my hotel"
si asa pt necunoscatori...c s face l un hotel?:rusine:
poate exista si piese din astea:rotfl:
16.04.2009
28.3KB
A vn s ione s sau dus l baieti.ei knd leau vaz nu leau recunoscut..k dupa 6 luni my uiti omu..
T: u vezi c vad s yo?
B:da..niste fete…
T:nu ma uitate my bn..
B:iar te uiti l sani fetelor?
T:boule…is dana s ionela..
B:ceeeee?????????
T:uitate my bn…chiorule..
B:da ma ai dreptate…
T:vin aici…
B:oare au uitat c leau faqt..?
T:trebuia sa imi aduci aminte..?
B:scz..
T:o man..cand se distreaza s omu…
B:asta l tn e distractie?
B:sa t uiti l corpul fetelor?
T: dap..mie imi pl…
B:tie iti pl tot c tine d fete….ohhhhhhhh
D:salut..baietii!!!!!
B&t: sal fetele…
I:q c ocazie p aici?
T:dak u vezi e un loc public…
I:sthiu..
B:c ati my facut in aceste 6 luni?
I:nik deosebit…
D:voi.?
T:l fel…
B:ione..mg q mn sati arat cv?
I:c?
B: cv frumos…
I:k..ne vedem my tarziu….bye..
T:vi s u q mn…?
D:k..k sa nu stau singura…
B:am ajuns…
I:e superb…bill aduso intrun loc..deosebit..era p o stank undeva sus…d unde s vedea marea kre s lovea d stanci s spuma marii s my avea un pic s ajungea sus…se vedea s apusu..era un loc d vis…( stim k bill e f romantic..)
B:steam yo k iti pl..
I:da’ q c ocazie?
B: pt asta..s aproprie d ea s o saruta suav p buze…
I:prea romantic..my degraba asta…il ea d gat s il saruta apasat s salbatic p buze….
B:ai gusturi bune..kredeam k esthi ff romantik…
I:nep..is my nebuna d felu meu..chair dak nu arat..asha…
B:nu conteaza asta..conteaza k te iubesc…MULTTTT
I: S YO…
02.04.2008
20.2KB
sweet :dinti:
05.10.2008
50.5KB
anime goth girl
11.11.2009
9.2KB
futabil:nebun:
09.09.2009
45.2KB
Vreau o poza cu un tip hot
Nu emo
12.01.2010
80.3KB
uhuh....dragutz tricou la billutz :nebun: :nebun:
05.05.2008
21.6KB
iti plac animeurile?:))
13.06.2008
37.2KB
jmecher baiatu' :dinti:
28.12.2007
28.9KB
:rotfl: :rotfl:
08.01.2008
18.3KB
:hi:
10.08.2008
15.8KB
D'zau s o ierte:(
pale lau d ea:(
16.05.2009
17.1KB
uratu :zzz:
14.01.2008
36.6KB
:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
02.05.2008
44.5KB
vreau o poza cu o acadea colorata :nebun:
04.07.2009
13KB
smileeee
28.01.2008
22.9KB
yo cu dydy :D
27.05.2008
29.8KB
* MDEA ..UN NOU FIC..*.( acesta lam facut...aku catva timp..sper sa va placa)
Alles es wird dem geglaubt
Sie für das bessere
PERSONAJELE PRINCIPALE:
SUNT: Ashlee ( o fata cam ghinionista de fel si distractiva)
Simone( prietena lui Ashlee )
Bill and Tom (*stitzi*)
Alles anfangen ......In datieren 02.09.....in Heimatland ..UCRAINA.
(Mama lui Ashlee ) : ashlee ce tiam zis eu.. ?
Ashlee:. of of....o sami fac curat imediat
MAma lui ashlee:...intro ora sa vad curat
ASHLEE: ICH BIN ICH BIN...( BN BN)
MAMA LUI ASHLEE: A SI NU AI VOIE LA CONCERTUL ALA..CUM SO NUMI
ASHLEE: DC? MAM SATURAT DE TINE NICI MACAR BANI NU IMI DAI...
MAMA LUI ASHLEE: ASHLEE CAND TATAL TAU A MURIT....
ASHLEE: DA MIAI MAI ZIS DE O MIE DE ORI ...
MAMA LUI ASHLEE: ASTA ESTE NU AI VOIE.
ASHLE: IN GAND( NENOROCITO....TOATA VIATA MIAI FACUTO PRAF)
TELEFONUL SUNA...TRRR TRRR...
ASHLEE: DA ALO?
SIMONE: AI DA CE NERVOASA EJTY OAI...
ASHLEE: MAM STAURAT DABIA MA LASA SA PLEK DIN CASA LA CONCERT NU...DE INVATAT INVAT BN..CE MAI VREA CE?????????
SIMONE: NUS CE SA ZIC NU VII?
ASHLEE: NU..SI CONCERTUL ESTE MAINE....
SIMONE:....UF....ASTA E ... O SA ITI ADUC UN AUTOGRAF..IMI PARE RAU .
ASHLEE: MS SIMONE POATE O SA POT SA PLK DA NICI BANI NAM
SIMONE: DABIA AM PT MINE IMI PARE RAU...
ASHLEE: STIU SIMONE CAT AI STAT SA STRANGI BANII AIAA..... :(
DISTRACTIE PLAKUTA MAINE
SIMONE:UF :( :rusine: POATE TE MAI SUN...IMI PARE RAU PA
ASHLEE: PA AMIGA.....MIA....
SI TRECUSE O ZI.........
MAMA LUI ASHLEE: ASHLEE LA TELEFON
ASHLEE: ALO?
MATUSA EI: BUNA BUNA ASHLEE....!!! :zzz: CE FACI U?
ASHLE: O MATUSA DE CAND NU TEAM MAI AUZIT..DAR DE VAZUT NICI NU MAI ZIC..
MATUSA EI: O AM AVUT TREABA MULTA.....
ASHLEE: UNDE ESTI?
MATUSA: O POI IS IN GERMANIA ACUM LA O PRIETENA
ASHLEE: OAU.. IARA GERMANIA..OFF =(
MATUSA: CE SO INTAMPLAT?
ASHLEE: NIMIC DOAR ...CA...
IMI PLC TARA..ATAT..T.
MATUSA:.. MIO SPUS MAMA TA DE CONCERT K NU TE LASA....
IAUZI LA ME...NAM PUTUT SO CONVING NENOROCITA :dinti:
ASHLEE: :dinti: MAM STAURAT DE EA...PARCA AS FI PE CONT PRPRIU ORCUM..NUMI DA NIK NUMI FACE NIK...
MATUSA:AUZI AICI..ASHLEE
PLEAKA IN SEARA ASTA LA VRO 02:00 SI FATI BAGAJUL....DUTE LA STATIA AIA...STII U... O SA TE ASTEPT OKOLO O PRIETENA TE DUCI K EA IN GERMANIA...LUCRATI INPREUNA ....SI STAI K EA....AA CE ZICI?
ASHLEE: TE IUBESCCCCCCCCCCC :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
DAA DAA DAR K SCOALA SUNT A 9 AKUMA
MATUSA:..PF ... :dinti: NUS CE SA ZIC....VEDEM NOI....POATE TE INSCRII AKOLO....MAI E..LASA K NU MORI DAKOI PIERDE UN AN..SI APOI...O SA VIN YO AKOLO SI MERE LA SCOLA BENE?
ASHLEE: TIAM ZIS K TE IUBESC MATUSA.....MS MS MS ....CAND O SA TE VAD
MATUSA: LAS K VEZI LA 02 DISEARA HAI DUTE DE FATI BAGAJU SI NU LASA SA SE VADA K ESTI FERICITA KASI DA SEAMA MATA... :razz: NO BENE PAAA
ASHLEE:..PA ..MATUSA ...PE VIATA .....ITI MULUMESC
MAMA LUI ASHLEE: CEI VB ATAT?
ASHLEE: NIK LASAM IN PACE K U NU VB/.
MAMA LUI ASHLEE: BN ;) SA VEDEM CAT TIMP
ASHLEE: DECENIII!!!!!!!!!!!!! :x
MAMA LUI ASHLE: INCEPU SA RADA..UN PIC.. =D MDEA..DECENII
ASHLEE VB K SIMONE AI SPUNE TOTUL...
SIMONE: CE SUPER O SAMI FIE DOR DE U......
ASHLEE:..DA SI MIE....CEAU AMIGA.....
TE MAI SUN CAND AJUNG
SIMONE:CEAU.....BYE..PA ..
ERA ORA 01:00
MAMA LUI ASHLEE DORMEA..SI K VERISORUL EI CEL MAI MIC......
INTRE TIMP ASHLEE SE INBRACA...SE ARANJEAZA SI E GATA DE PLECARE......
** UITATI POZA K ASHLEE***
EA ARE 16 ANI SA ZICEM NA... :zzz:
omg :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit:
c tufa :uimit: :uimit: :uimit: :uimit:
dak baga acolo epilatoru' brown silk epil s blocheaza :uimit: :uimit:
s mor yo d no :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
08.05.2009
25.8KB
yay scz am fost plekt in excursie acu am venit da acu va pun :) scz :x :x :rusine:
R:Mda…daca se intoarce…
E:Fii sit u mai optimista!Ma rog…hai sa ne culcam.
R:Bine…
Erau foarte obosite…bill se culca(doar dormira impreuna :rotfl: ) cu Emma.Erau fericiti…Roxy se tot gandea la copil…la tom…
Era 11 dimineata,razele soarelui incalzeau fata lor.Roxy fu trezita de o raza jucausa care sa aseza pe ochii ei.
R:Inca un minut mami…aaa mami unde ai disparut? :uimit: aaa unde-s? :uimit:
Intra si Emma pe usa ei,inca in pijama.
E:Esti in Ibiza si mami nu-I acasa :rotfl: ii in munchen :rotfl:
R:Off am uitat :rotfl:
I don’t know who you are…but I’m with you…(Telefonu Emmei)
E:Alo :D
R:Ii Tom? :uimit:
Emma da din cap ca nu.
X:Sal Emma!Nu m-ai sunat aseara :x
E:Cho!Vai scz am uitat…unde esti fata?am atatea sa-ti povestesc :rotfl:
C:Si eu:nebun: m-am mutat in Ibiza :nebun
E:Sa mori tu si chinezii tai :rotfl: si eu :rotfl:eu m-am cuplat cu bill…si roxy ii insarcinata cu tom :rotfl:
C:Omg :rotfl:eu mi-am deschis sala de volei:rotfl:
E:Yay!:nebun: venim si noi la miscare :rotfl:
C:Veniti :rotfl:
E:Sa-mi zici unde esti si venim dupa-masa.
C:Ok :nebun:
Si ii da adresa…Cho era o chinezoaica de treaba,draguta..bruneta:rotfl:Prietena buna cu Emma,Roxy si baietii…
Hey Hey You You!I don’t like your girlfriend!(Telefonu lui Roxy)
R:Alo,oricine ai fi inchide si joc de glezna ca abia m-am trezit si eu,da?Hai pa…suna mai tarziu si tu boule lumea doarme la ora asta
E:Cine era? :uimit:
R: Nuj :-?? :-j
va mai dau maine:nod: :D
poza cu cho