Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
c fac alea acolo? :uimit: th fanparty in hamburgc fac alea acolo? :uimit:
08.12.200824KB
cof^^:zzz: cradle of filthCoF^^:zzz:
19.04.200848.1KB
deci^^ ofofof
04.03.200916KB
:rotfl:  :cool:  :cool:  :cool: picks with bill:rotfl: :cool: :cool: :cool:
23.01.200827KB

 
:rotfl: picks with alexabritonel.... imolau.... :rotfl:
11.04.200873.1KB
billllllll picks with devilishbillllllll
22.05.200914KB
sper sa ne poze koo me... sper sa ne imprietenim repede! deci, poze koo me...
07.05.200815.6KB
:dinti: ce sweet e bill :rusine:  :nebun:  :nod:  :limba:  :zzz:  :nebun: th and the fans:dinti: ce sweet e bill aici........ :rusine: :nebun: :nod: :limba: :zzz: :nebun:
06.02.200836KB

 
asa trecura si cele 2 zile si craciunul o petrecere si o gramada de astea erau simnteam ca in lumeaAsa trecura si cele 2 zile si craciunul sosi…………….era orgasnizata o petrecere minunata,sampanie,afaceri si o gramada de mancare……………….toate astea erau acolo…………..,ne simnteam ca in povesti,toata lumea era vesela……eu primiseam de la bill inca o bijuterie ,un inel din aur alb cu diamante,era splendit,si era prea frumos sa fie adevarat………..in noptea de craciun au fost focuri de artificii splendide,cerul lua foc de la ele………..dupa mahmureala de la craciun…….am dat de mahmureala de la revelion..iarasi petrecere,sampanie muzica,agitatie……………….noul an sosi cum nu se poate mai bine……..dar inima cuiva ceda in acea noapte…………….era peter,el facuse infact,am mers la spitalul de urgenta …eram eu si ana in rochiile de revelion.........eram plini de confetii de la chef....dar asteptam..pana cand un doctor(x) X:imi pare foarte rau dar …………… C:ziceti……. X:supravietuieste numai cu aparatele………………….. B:si????????? x:nu mai are mult de trait………………….. C:nu se poate e numai vina mea………..trebuia sa fiu mai atenta,vreu sa fiu eu in locul lui………….. Ge:gata o sa fie bine A:candy linistestete………. C:VREAU SA MOR!!am tipat de se zguduia spitalul...VREAU !!!(si am fost intrerupta de bill care ma saruta ca sa tac,numai asa nu mai puteam vorbi) C:vreau sa ma lasi sa respir…………. B:nu!!!……si ma musca usor de buza…………… X:auziti acici nu e un loc public e spital si …… B:auzi ma nene asta moare aici si eu sa nu ii fac respiratie gura la gura.. C:bill nu e timpl de glume…….cum se simnte peter .. X:vrea sa mergeti toti la el………….. C:ok.am mers toti acolo si… P:fi……..fiti …………………atenti…..c….candy…….tie iti las………….SFTH sis a ai …..g……..grija………d….de .baiaeti si ana………si ….toate actiunile ……….si ..tot……..is in banca…………vezi ca in portofel..ial……tom……..asa…..ai codurile si cardurile……acum ….va spun ……adio…….ca …………vine………………..moartea in inger alb sa ma ia…….pro……pomit………ca …..vin din cer …sa va spun cum e acolo…………….si acum tom….nu mai vreau sa sufar…………….acum….deconecteazama tu……(doctorul find in salon) X:nu!!!poate te pot ajuta sa iti revii……………. P:vreau sa mor ……ca vine ingeul moarte sa ma ia………………….si imi zice ca daca nu mor eu …mu.muriti voi…..tom. T:da……….. P:deconecteaza-ma si tu …….tu vei fi rasplatit……… T:nu pot…………………… P:asculta ca nu mai am mult.in 10 secunde ori eu ori voi………………. T:dar… P:fao…………………………. Tom puse man ape aparate si ca sa nu se simnta criminal peter isi luase singur aparatul de oxigen de la gura si ..murii…..fara ca tom sa mai apuce sa inchida aparatele………….. C:nu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!peter……………………….NU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! La tipetele mele tot spitalul treseri.dupa 2 saptamani de la moartea lui eu eram slabita….la dor 16 ani sa ai grija de o federatie intreaga,sa si 700 de angajati in grija……..si sa planifici tot sa calculezi tot si scoala………ce scoala k mam lasat de scoala………si visele mele se spulberau………….medicina,facultatea.desingul……….totul disparuse….. si rochile de revelion purtam rochii caci petreceam cu marii sefi si deaia! eu
07.02.200932.9KB
alta poza..... linkin parkalta poza.....
07.01.200857.2KB
are o freza de park acum o iesit de la frizer :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:are o freza de park acum o iesit de la frizer :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
29.04.200831.1KB
:zzz: pictures:zzz:
05.10.200843.6KB

 
bill:uite ce bebe cu tine :rolleyes: funny tokio hotelbill:uite ce bebe mic!!!!! tom:aha...seamana P.E.R.F.C.T. cu tine :rolleyes:
18.01.200847.6KB
o plecat aia? :uimit: funny tokio hotelo plecat aia? :uimit:
06.01.20083KB
picks with billfutabillllllllllllllllllllllllllllllllllll:nebun:
22.07.200914.8KB
gad ..cemi plashe asta  :nebun: picks with delyGAd ..cemi plashe asta :nebun:
06.09.200826.3KB

 
cred k era tare cald pe sunt de la new york tokio hotel in americacred k era tare cald pe acolo......ap..pozele sunt de la New York
29.02.200826.2KB
o s o mai tuns bn ii staaa :nebun:  shi paru putin ridicat in vf capului :rotfl:  s o tuns dao poza!!!..bill s o mai tuns putzin!!..moam..ce bn ii staaa :nebun: shi paru putin ridicat in vf capului :rotfl: s o tuns da putin....
19.10.200841.7KB
mada????? :rotfl: cinema bizarremada????? :rotfl:
04.02.200830.6KB
demult am stat langa o padure k bil :zzz: compun din knd in cand erau da' leam uitat... :zzz:zodia... my demult am stat langa o padure k bil :zzz: ochii... my compun din knd in cand poezii..versurii. my erau da' leam uitat... :zzz: :rusine:
31.03.20084KB

 
:uimit:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: th ema awards 2008bill...peneeee???/ :uimit: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
07.11.200844.1KB
:nebun:  :nebun: gothic picks:nebun: :nebun:
18.10.200816.9KB
shi eu la ce dau hot or not? hot or notShi eu la ce dau Hot or not?
24.12.200929.3KB
k in s-a ramas la comet 2008k in scream......nu s-a schimbat...a ramas la fel...:(....
24.05.200810.6KB

 
tom sa certat cu prietena sa dar bill nu si  tin legatura cu ele pe mess (au un id pentru fani sitom sa certat cu prietena sa dar bill nu si ei(baietii) tin legatura cu ele pe mess (au un id pentru fani si unul de pe care vorbesc cu familia si prietenele lor)mai mult de ata nu pot sa zic =( :x ...acum credeti ce vreti :wink2:
30.06.200944.8KB
ador poza asta :nebun: picks with billador poza asta :nebun:
19.02.200946.8KB
:rotfl: ms 
cofee ride me:rotfl: ms cofee ride
28.05.200822KB
gusti in actiune :nebun:  :zzz:  :dinti: picks with gustavgusti in actiune :nebun: :zzz: :dinti:
09.04.200829.1KB

 
poza noua :nebun: picks with billpoza noua :nebun:
30.12.200717.9KB
de la  ziua mea .. eu  cu mada :nebun: mikade la ziua mea .. eu cu mada :nebun:
22.05.200827KB
as putea spune k desenu e facut de mn  :wink2: poze trucateas putea spune k desenu e facut de mn :wink2:
14.01.200842.6KB
:nono: ce au trucat poza :zzz: poze trucatenerusinatzii :nono: .........cei ce au trucat poza :zzz:
06.01.200837.7KB

 
ay ay ay feteleee :nebun:  :nebun: plaja din laay ay ay feteleee :nebun: :nebun:
05.09.200839.3KB
opritzi sa ma duc la baie :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: picks with tokio hotelopritzi totu'...tre sa ma duc la baie :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
05.05.200816.4KB
:rolleyes: picks with dely:rolleyes:
13.05.200936.6KB
vb cu bill si e de accord sa vina fara mai zis ca despartit de acuma vii la prietenii aia un asteptC:desigur.... T:am vb cu bill si e de accord sa vina fara fufulita..... C:si mai bine..... Str:vine romeo........ C:sunal.. Str:nu..o zis ca vine..... Ro:baieti...... C:intra.. Al:mmmmmmmmmmmm.........:rolleyes: T:deci.... Ro:mam despartit de curva...... And:si acuma vii la prietenii aia falsi.... Sh:hai ma.... Str:esti un ipocrit.... Ro:u astept din partea ta cea mai mare insulta....... Yu se facea ca ploua... Ro:vorbeste....... C:lasal......cum eram in pat,yu era in spatele meu,sa pun in genunchi p pat...si sia pus capul p mine..... C:deci cum vati despartit... Sh:sa ghicesc si p tine tea drogat?????? Ro:nu...si alex imi pare raw.....(alex se injura si isi tragea la palmi),deci amy a zis ca trebuie sa renunt la formatie,la tot ,la voi pt ea...si eu nu am acceptat.... Ad:atunci kiro de ce nea spus ca pleci???? Sh:atunci asa nea spus la toti.... Str:aveam cerere saptaman viitoare concert si lam anulat.....pt ca tu ai zis a pleci.... T:poate rezolvati....... Cioc-cioc.... K:intra! B:am venit cu bagajele....... T:intra....... C:eu am bagajele gata....leam facut mai de mult........ Toti:mergem sa le facem..... Bill a ramas,cu mine,aly si ady in cam..ele isi faceau bagajele.... B:candy........ma bucur ca ne mutam toti...... C:si eu................................ In 20 de minute eram toti in fata masinilor,a lui tom si yu.... masina lui yu
23.04.200941.6KB

 
ce sweet e in poza aia :nebun:  :nebun: 

hai mah..ca`l las sa si`l asa din cand in cand :rotfl:ce sweet e in poza aia :nebun: :nebun: hai mah..ca`l las sa si`l fleosteasca asa din cand in cand :rotfl: :rotfl:
25.06.200837.6KB
curu' lu' bill in pijamale :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :nebun:  :nebun:  :nebun:curu' lu' bill in pijamale :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
29.04.200830.6KB
ci ;) picks with billci dragutz..... ;)
27.01.200827.7KB
prea dulshe :nebun: picks with billprea dulshe :nebun:
06.04.200818.8KB
InapoiInainte