Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
mai d gusty's last tattoomai d aproape:nebun:
03.09.200923.2KB
lor iluzie sauverighetele lor
15.04.20098.2KB
park as fi sibeal :rotfl: cu mortzii :rotfl: 

bu: au cerul a cazut peste venea sa fiintecare m-aupark as fi sibeal :rotfl: cu mortzii :rotfl: BU: au murit.... atunci cerul a cazut peste mine..nu-mi venea sa cred...trace...iar acum...ei?...singurele fiintecare m-au iubit cu adevarat..care au avut griga de mine de la cateva zile?...si asa ii rasplatesc eu?..fugind in lume! din cauza nui baiat?..acest baiat nu mi-a furat mie inima..viata..ci si a parinilor mei!..mama mea..tatal meu..care acum nu mai sunt...ingerul mortii ia luat de mult lasandu-ma singura in aceasta viata..in aceasta lume creuda unde fiecare se gandeste numai la el! nu le pasa de sentimentele celorlalti! de ce trebuia totul sa fie asa?..de ce eu?!.. de ce?!...m-am izbit puternic corpul de pamant lasandu-mi lacrimile ascuite sa-mi curga pe chipul palit..vestejit..care odata era plin de viata..ca atunci cand veneau de la servici si le saream in gat stiind ca imi adusera dulciu! tot timpul facea asta...iar yo asa am stiut sa-i rasplatesc....n mai auzeam ce se intampla in jur..ma uitam la rebeka..statea acolo in picioare uitandu-se neputincioasa la mine..la mama ei..care era pe jos si plangea..imi indrept priviea spre bunica..planga si ea..se ita la mine da ma lasa in pace stiind ca trebuie sa ma descarc...apoi imi indrept privirea spre cer..era asa senin..credeam ca o sa fie o zi minunata...dar ca de fiecare data ma insel...eu raman singura..la urma...singua care sufera..neputincioasa...asa cum ma vad toti....deodata cerul se inoureza...dar nu-mi pasa...vad cum bunica o ia pe rebeka si o duce in casa...imediat picaturile reci se izbeau de obrazul meu infierbantat de la atatea lacrimi..atata amaraciune...stateam nemiscata in bataia ploii..nu mai aveam putere! de ce toate fiintele dragi mie imi sunt luate?...acum am ramas singura...fara nici un inger pazitor..fara nimic...tot ce imi doream acum e sa mor! sa mor asa cum au murit si ale fiinte dragi mie...dar simt o mana calda pe mine...ea bunica..incerca sa ma ridice..sa ma duca in casa...am soptit un incet "te rog..lasa-ma sa mor"...a ramas inmarmurita...a pus o patura pe mine si a reusit sa ma ridice..nu mai im simteam picioarele...pana la urma ajung in casa unde ma pne direct pe un scaun jerpelit...sters de vreme...rebeka vine rpede la mine si ma imbratiseaza..am inceput sa plang in hohote..am imratisat-o asa cum nu am facu-o niciodata! copilul meu! fetita mea! ea ma iubeste...totusi am cva petru ce trai ..pentru ea.. BU:vrei un ceai?..am dat din cap ca da...gura imi era inclestata..nu puteam rosti nici un cuvant... BU:poftim...nu totul e cum vrem noi...cu timpul fiintele dragi ne sunt luate...am lasat capul in jos ,semn ca nu vreau sa mai vb despre asta... BU:si madalina unde este?...am ridicat repede capul...nici eu nu mai stiam..ce sora sunt si yo!...nu mai stiam nimic de sora mea...cea cu care mi-am impartit coplaria..o parte din ea ptr ca copilaria..frumusetea varti s-a transformat in cosmar.. Y:nu stiu...oricum e fericita...a vrut sa mai zica ceva dar s-a oprit..stia ca nu e bine sa ma streseze...pt k is si eu obosita... BU: nici nu stii cat ma bucur ca te aflii aici!..acum tu, mada s...uitandu-se la rebeka...voi sunteti tot cel mai de pet pt mine acum! ii multumesc in fiecar seara lui dumnezeu pt k ati xistat..am schitat un zambet...ce dor imi era sa vb cu bunica mea...ea tot timpul ma intlega...puteam vb despre orice... BU:cat timp ai hotarat sa stai pe aici?.. Y: am vru sa stau o vreme..dar cred ca cel mai bine e sa ma intorc inapoi....plec maine...sper ca nu te superi.. BU: nu..ii multumesc lui dmnezeu ca te-am mai vazut inca odata! si ca esti si sanatoasa.....am zambir..apoi m-am asezat pe canapea incercand sa dorm..obs cum vorbea cu rebeka....ttotusi era strabunica ei..se intzelgeau bine...vedeam cu rade...dar pleoapele imi erau grele ..asa ca adorm...a2a zi sun trezita devocea cocosului...imi minteam de atunci cand eram mai mica...cand incepeam sa-l fac in toate felurile ca m-a trezit...soarele stralucea puternic pe cer...era timpul sa plec...ma duc intr-o camera incercand sa le gasesc...aman2 dormeau...rebeka era in bratele bunicii...era o imagine asa frumoasa...imi doream sa o privesc la nesfarsit..pentru tot deauna...rebeka deschide ochii si la vederea mea incepe sa se zbata trezind-o si pe bunica.... ...... despartirea a fost grea..cu lacrimi de amaraciune..dar aman2 eram fericite ca ne-am revazut....iar yo i-am promis ca am sa ma intorc..iar ea a raspns ca "stiu ca ai sa te intorci "...am ambit si m-am urcat in masina...peste cateva minute ceva ma trasneste..imi amintisem de hartie..o scot din buzunar uitandu-ma la ea....am inceput sa o mangai stiind ca odata mana lui trace a trecut pe acolo...am vazut adresa...era undeva prin brasov..i-am dato la taimtrist si a spoos ca va dura cateva ore pana ajungem...am zis ca e ok...o sclipire aparuse in ochii si inma mea...acum puteam sa-i gasesc parintii lui trace....parinii ingerului meu pazitor....
14.11.200824.1KB
:uimit: lafee:uimit:
09.01.200847.2KB

 
:rotfl: si aia nu inteleg ce castiga..?  daca minte :rolleyes: 
da e adevarat exista sa fim seriosi:rotfl: si aia nu inteleg ce castiga..? daca minte :rolleyes: da e adevarat exista hipnoza... dar sa fim seriosi aku nu cred k bill ar face asa ceva......aia nici nu mai stie ce sa minta :uimit: :rolleyes: :nod:
18.01.200934.9KB
hot hot or notHot
03.12.20092KB
:dinti:  :dinti: picks with bill:dinti: :dinti:
13.12.200743.1KB
dintzi de iepuras la tomitza :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: funny tokio hoteldintzi de iepuras la tomitza :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
09.05.200821.1KB

 
:nebun:  :nebun:  :nebun: ubex pooza asta :nebun:  :nebun:  :nebun: & tom♥:nebun: :nebun: :nebun: ubex pooza asta :nebun: :nebun: :nebun:
20.03.200843.1KB
tokio hotel in america:surprised:
07.03.200818.3KB
wei!!! in poza asta chiar seman asa de bine cu el\? :uimit:  :uimit:  :rotfl: crazy frog pickswei!!! in poza asta chiar seman asa de bine cu el\? :uimit: :uimit: :rotfl:
29.06.200848.2KB
imi plac pozili :nebun: 
si geaca :nebun: picks with billimi plac pozili :nebun: si geaca :nebun:
27.06.200833.5KB

 
ba da..mereu (:|ba da..mereu (:|
19.04.200923.9KB
t:vezi tu ce patesti cand te gaurit toate sa nu....

 :rusine:  :rotfl: funny tokio hotelt:vezi tu ce patesti cand te prind!mi-ai gaurit toate prezervativele.... g:vezi sa nu.... :rusine: :rotfl:
29.01.200930.3KB
oh ,da eu  :rolleyes: «╗•  by me :xoh ,da eu :rolleyes:
28.08.200926KB
if tom kaulitz said breathing isn't cool
99,9% of teen girls would drop dead cel mai nebunesc lucruIf Tom Kaulitz said breathing isn't cool 99,9% of teen girls would drop DEAD
18.04.200932.5KB

 
stati k mai aveam eo una.....e la un fel de petrecere sau la ce mama dreq ... :x nostati k mai aveam eo una.....e la un fel de petrecere sau la ce mama dreq ... :x
21.03.200932.6KB
videou' e filmat in afrik d sud automaticvideou' e filmat in afrik d sud
20.08.200918.2KB
ce bunatatzi pe acolo :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: bill casino photoshootce bunatatzi pe acolo :rotfl: :rotfl: :rotfl:
01.04.200850.3KB
:finger: picks with tokio hotel:finger:
23.01.200844KB

 
mey am gasit pe un fourm  asta.....
 :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit: mereu k bill e doarmey am gasit pe un fourm asta..... :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: scria....k ... aminteste-ti mereu k bill e doar un idol... nu trai intr-un vis, k oricum my devreme sau my tarziu tot vei da cu kpul de pragul de sus... so...zambeste pentru viata....nu muri pt bill...pt cva irealizabil!!! e trist dar asa e.... Modificat de deya_liebt_bill (11-02-2008 01:27 este greu sa treiesti intrun vis...( e greu sati faci o loome numy a ta..in acre poti sa faci ce vrei....poti sati imaginezi ce vrei...dar e...tare greu sa te dezlegi de ea....asa am patti si eu..era sami tai venele ptr bill acdn am vazut ca avea o pr....nu my aveam aer..de accea e greu sa te desprinzi...acea persoana (ersoane in cazul nostru TH) nus tiu de existenta noastra..asa ca...nu prea cred ca are rost...stim asta dar e greu sa ne despartim de ei...ne doare dar ne plashe asta e adevarul leal...asa ca.....:X:X:X:th fur immer si eu recusnosc la inceput eram indragostita de Bill.........eram in stare sa fac totul ptr el ........traiam un vis.....unde ma gandeam ca atunci cand o sa-l vad pe Bill...o sa fie frumos....si o sa am iubeasca......pana intr-o zi cand am vazut o poza cu el si o fata.......atunci am simtit ca lumea se darama pe mine.....pur si simplu...voiam sa mor .... deci asta am gasit pe fourm ala de la fani pt fani sau asa cva deci ce parere aveti? :uimit: :rolleyes:
25.01.200939.7KB
wow si mie imi anime ever)wow si mie imi place...........
19.04.200951.3KB
:uimit:  :rotfl: ai vrea u :limba: picks with gustav:uimit: :rotfl: ai vrea u :limba:
28.09.20086.7KB
:dinti:  :rotfl:  :rusine: day:dinti: :rotfl: :rusine:
13.02.200833.3KB

 
8 :zzz: nota pt poza8 :zzz:
27.04.200919.8KB
ce betziv :rotfl:  :rotfl: picks with tomce betziv :rotfl: :rotfl:
01.04.200819.1KB
are o flocirica :nebun: th in strasbourgare o flocirica :nebun:
09.03.200823.8KB
:uimit: avril lavigne:uimit:
08.01.200842.3KB

 
:nebun: 
oare cn o fi acea ft? desene cu th:nebun: oare cn o fi acea ft?
14.06.200832KB
9.50 nota pt poza9.50
20.04.200921.4KB
so sweet :nebun: cu fermoare :nebun: th in dortmund 13.06so sweet :nebun: pantalonii cu fermoare :nebun:
23.06.200837.6KB
:rotfl: ala seamana k toms :rotfl: lafee:rotfl: ala seamana k toms :rotfl:
20.02.200831.7KB

 
vreau o poza cu o freza mishto vreau o poza cu....vreau o poza cu o freza mishto
27.05.200915.8KB
:d picks with tokio hotel:D
05.01.200829.4KB
:zzz: bravo romania:zzz:
03.05.200858.7KB
ooo sexy :dinti:  :rusine: picks with billooo sexy lady...mmmm :dinti: :rusine:
29.01.200843.9KB

 
dak sa comparam       cu asta comet 2008dak sa comparam cu asta
25.05.200826.2KB
bill!!! 05.05.2008 mtv times squarebill!!!
07.05.200838.7KB
imi pl mai mult dekt ala dp mana :nebun:  :nebun: gustav`s new tatooimi pl mai mult dekt ala dp mana :nebun: :nebun:
04.09.200810.4KB
:rotfl: picks with tom:rotfl:
09.05.200815.8KB
InapoiInainte