Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
9? nota pt poza9?
02.12.200942.8KB
luciaLucia
17.06.200828.4KB
a-nui eu..nu sunt cu megan
a-da mai se duce acasa..si se inpaka cu femei... :rolleyes: ani mai oa-nui nimic....LASA.. B-UITE...ORCUM EU..NU SUNT CU MEGAN A-DA ....CRED... B-UITE MAI VB..DA? A-DA....PAA B-PA.... BIL SE DUCE ACASA..SI SE INPAKA CU MEGAN... TOM..ALTE FEMEI... :rolleyes: THERE...YEARS....(TREI ANI MAI INCOLO.....
02.03.200918.4KB
mi'am dat seama :rusine: picks with tomda..mah..da....nu mi'am dat seama :rusine:
07.01.200837.8KB

 
tipu'e  dl joe ala no?
yo vreau poze xcu :x vreau o poza cu....tipu'e bun:nebun: e dl joe ala no? yo vreau poze xcu joe:nebun: napolitane :x
03.07.200932.3KB
:rotfl: wallpapers:rotfl:
01.05.200866.4KB
uite tom cu o fana dragootza :zzz: th and the fansuite tom cu o fana dragootza :zzz:
06.04.200830.9KB
:) lafee:)
08.01.200827.5KB

 
veselie mare pe capu' lu' tomitza :rolleyes: comet 2008veselie mare pe capu' lu' tomitza :rolleyes:
06.08.200829.6KB
un pic bronzat :rotfl: make up tokioun pic bronzat :rotfl:
26.03.200927.2KB
:rotfl: poze trucate:rotfl:
09.05.200831.6KB
1.. gothic picks1..
13.04.200822.9KB

 
:nod: picks with bill:nod:
04.01.200828.2KB
m sperii d el o poza cu un cuplu vreau o poza cu....m sperii d el machiat,da' nemachiat:uimit: omg:rotfl: vreau o poza cu un cuplu nice:nebun:
06.06.200933.7KB
altu' cu colectzii de sepci :x picks with gustavaltu' cu colectzii de sepci :x
02.05.200848.1KB
cute :nebun: moments with tomcute :nebun:
17.07.200833.9KB

 
va rog nu datzi poza mai ii lasatzi pe jurnalisti sa fak subiectu' si mai ft sa se odihneask inva rog nu datzi poza mai departe.... nu ii lasatzi pe jurnalisti sa fak subiectu' si mai controversat.... lasatzi ft sa se odihneask in pace.... doar atat.....in memoria celei nu am cunoscut-o niciodata da' pe care o simt ff aproape :( :( :( =( =( =(
13.05.200861.5KB
scoaterea tatuajelor este un proces serios care ar trebui aplicat cu grija. tatuajele sunt facute saScoaterea tatuajelor este un proces serios care ar trebui aplicat cu grija. Tatuajele sunt facute sa fie permanente, deci inlaturarea tatuajelor este practic incercarea de a inversa o procedura permanenta. Astfel, multi chirurgi vor spune ca scoaterea completa este aproape imposibila. Tatuajele sunt facute prin injectarea pigmentului intr-un substrat al pielii, permitand tusului sa ramana in piele si sa nu fie inlaturat odata cu celulue moarte ale pielii. Iar asta face ca scoaterea tatuajului sa fie destul de dificila. Exista cateva metode de indepartare a tatuajului, insa niciuna dintre acestea nu este perfecta. De exemplu criochirurgia, in cazul acesteia se ingheata pielea de deasuprea si din jurul tatuajului inainte de a-l scoate, pe cand excizia implica taierea completa a pielii tatuate. Cu toate acestea, cea mai populara metoda de indepartare a tatuajului de astazi este terapia cu laser, deoarece riscul este relativ mic comparativ cu metoda chirurgicala iar vindecarea este deasemenea mai rapida. O alta metoda de inlaturare a tatuajului vechi este acoperirea lui, prin aceasta metoda tatuajele vechi nedorite sunt acoperit cu altele noi.
09.08.20083.9KB
ii noul dvd :nebun:  :nebun: ...si as vrea sa-i zic lu' taicamiu sa mi-l ia d p hot topic.com sauii noul dvd :nebun: :nebun: ...si as vrea sa-i zic lu' taicamiu sa mi-l ia d p hot topic.com sau unde masa o mai fi :rolleyes:
21.03.200917KB
:nebun:  :nebun: picks with bill:nebun: :nebun:
09.08.200820KB

 
asta-i adorata mea sunt aja de dragutzi ji mumoji in poja  :rusine:  :dinti:  :dinti: picks withasta-i adorata mea sunt aja de dragutzi ji mumoji in poja :rusine: :dinti: :dinti:
26.04.200843KB
;) wallpapers;)
22.06.200834.5KB
wow wow wow :dinti:  :dinti: poze din vacantza bine merita a gemenilor dupa europen tourwow wow wow :dinti: :dinti:
06.01.200832KB
:cool: avril lavigne:cool:
09.01.200846.2KB

 
q my mult stau q bill... :nebun:  :cool:  :zzz:  :zzz: 

cu cn ai vrea sa stai in bank l sc...?q gemeni..dar my mult stau q bill... :nebun: :cool: :zzz: :zzz: cu cn ai vrea sa stai in bank l sc...? :rotfl:
05.04.200825.7KB
asta o zis? :uimit:  :uimit: funny tokio hotelasta o zis? :uimit: :uimit:
09.05.200822.7KB
his orange jacket!!! :nebun:  :nebun:  :nebun: th at mtv trl suahis orange jacket!!! :nebun: :nebun: :nebun:
07.05.200839KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun::nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
07.03.200820.4KB

 
:rotfl: picks with tom:rotfl:
30.06.200838.4KB
tare no? picks with tokio hoteltare no?
14.01.200840.4KB
:x bizo.o.:x
27.01.200933.9KB
weeee are the friends :nebun:  :nebun: th ema awards 2008weeee are the champions...mz friends :nebun: :nebun:
09.11.200833.8KB

 
oooh... bill casino photoshootoooh...
29.03.200839.8KB
my =(  =(  :zzz:  :zzz:  :nebun: 3x forsajmy dear.. pone nextu.. plss =( =( :zzz: :zzz: :nebun:
16.04.200840.6KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: da pe luis hamilton pilotul de f1 adik campionul mondial :nebun::rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: da pe Luis Hamilton pilotul de F1 adik campionul mondial :nebun: :nebun: :rolleyes: :rolleyes: cam asa arata cuplul
01.02.200926.2KB
o akta trupa preferata de mine este dimmu borgir rock pickso akta trupa preferata de mine este dimmu borgir
24.06.200925.4KB

 
:nebun: 8-|Multzumeeeeeeeesc :nebun:
16.08.200918.3KB
da nu my am =(  =( poezie pt b!ll k@ul!tzDA NU MY AM MOMENTAN.. SORRY =( =(
30.03.200823.1KB
yeah
i love london :nebun: 

hot scene kid
azi am avut cea mai thare zi datorita unui tip cu freza dYeah I love London :nebun: Hot scene kid Azi am avut cea mai thare zi datorita unui tip cu freza d emo Da` no vreau o phuoza k un emo Pt k tipu` meu no e :limba:
11.09.20096.2KB
:nebun: best friend):nebun:
25.06.200827.4KB
InapoiInainte