Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
ce are in spate :rotfl: picks with billce albastreala are in spate :rotfl:
10.05.200810.1KB
interesant  :d bizo.o.interesant :D
27.01.200939.6KB
sms:rotfl: vreau o poza cu....sms:rotfl:
07.08.200913.2KB
:wink2: strica poza....8 sa nu fiu zgarcita :zzz: nota pt poza:wink2: ...fumeaza...asta strica poza....8 sa nu fiu zgarcita :zzz:
28.03.200940.4KB

 
ce dezinhibat e yu :nebun:  :nebun:  :nebun:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi: ...trage fusta maice dezinhibat e yu :nebun: :nebun: :nebun: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: ...trage fusta mai jos(pardon pantaloni :zzz: ) :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
26.01.200823KB
ce ipocriti nesimtiti :x ...sincer acum(nu vreau sa ma laud dar o singura data m-am batut cu oce ipocriti nesimtiti :x ...sincer acum(nu vreau sa ma laud dar o singura data m-am batut cu o cocalara cand a inceput sa zica fel si fel de chestii despre cei de la th..in special bill)...si acum asd face la fel :surprised: ...la cate a spus tipa cred ca la fel ati fi facut si voi :nod:
24.06.200938.8KB
eh? noua masina a lui tom:>eh?
20.01.200922.9KB
money!! :nebun:  :rotfl: bill casino photoshootmoney!! :nebun: :rotfl:
01.04.200831.8KB

 
t: da e bn paaaaaaaa ajuns fetele aksa foarte bucuroase k se vor intalmi q baieti de l tokioT: da e bn atunci.. I&d: paaaaaaaa tschuss Au ajuns fetele aksa foarte bucuroase k se vor intalmi q baieti de l tokio hotel… La baieti in studio… B: ma ai vaz ke bn arata ionela…e o dulceatza de fata.. T: da mey..ai dreptate. B: sigur k am..da ke iti sclipesc ochii knd o vezi pe dana… T: kred k imi place… B: da tie toate iti plak…rade… T: asta imi place q adevarat…. B: kred k cineva sa indragostit….. T: nu vb prosti… auzi…ce tupeu pe el………. Aksa l fete………. I: yo nu ma duc maine l intalnire k mie frik… D: dc, ma.?????? I: dak nu vin baietii…….si noi stam k proastele akolo… D: da ma ai dreptate… I: sigur k am…. D: pai atunci nu mergem, nu?????? I: vedem noi pana maine…hai sa ne culkm… D: bn……… ***l intalnire*** B: cat vin fetele astea? A trecut o ora… T: sti qm is fetele astea stau o ora in baie….k tn… B: haha…ce gluma buna…mor de ras. T: yo nu support knd cineva ma lasa q ochii in soare… B:niky yo… T: o sa ma razbun.. B: am o idée qm………asc………….shhhhhhhhhhhhhhhh Timpul a trcut f repede pt fete…. Peste o luna l sc…… D: ma am auzit k avem niste colegii noi in clasa… I:colegi…????????????? D: daaaaaaa….cei q asta… I: baieti l agatat….sti u… D: miam adus aminte de bill I tom… I: yo una nu… D: oare ce au spus k iam lasat balta l intalnire??????? I: nush…..nici nu ma intereseaza.. :cool: :dinti:
31.03.200813.4KB
10 :nebun: nota pt poza10 :nebun:
01.08.200822.8KB
uupssss am uitat de poza :rusine:  :rusine: nota pt pozauupssss am uitat de poza :rusine: :rusine:
03.02.200936.1KB
c caciula are...., :rolleyes:  :rolleyes: 
da qm d mn... :rolleyes:  :rotfl: tom tras pe dreaptac caciula are...., :rolleyes: :rolleyes: da qm conduce..vai d mn... :rolleyes: :rotfl:
30.03.200817.8KB

 
:nebun:  :limba: picks with bill:nebun: :limba:
25.01.200862.9KB
asta is gandeam profund la iubirea vietzii mele :rotfl: our picturesasta is eo:D.....ma gandeam profund la iubirea vietzii mele :rotfl:
21.12.200744.3KB
vretzi o poza q mett? deci in rolul lui mett e stanislav tip fff dur si cinic  :( o poveste cu billvretzi o poza q Mett? deci in rolul lui Mett e Stanislav Erdlei....un tip mumos..atragator...dar fff dur si cinic :(
08.03.20082.6KB
mie prima data mi-o placut tom  :rusine: nu ma inrebati dc :rotfl:  :rusine:  :rusine:  :rusine:mie prima data mi-o placut tom :rusine: nu ma inrebati dc :rotfl: :rusine: :rusine: :rusine: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :x
01.02.200832KB

 
thuo..hai k ne tragem poze cu verii nosrii de acu' :uimit:  :rotfl: ..pon o poza...dar e de acu 2thuo..hai k ne tragem poze cu verii nosrii de acu' :uimit: :rotfl: ..pon o poza...dar e de acu 2 ani..cand am fost prima data in canada...moam..ce moak aveam!!..12 ani aveam acolo :uimit: :rotfl: :rolleyes: :x :rolleyes:
03.10.200842.8KB
cand era cand era "mai tanara" :rotfl:
02.03.200839.2KB
picks with emo girlz
16.03.200933.2KB
:d... :rotfl: crazy frog picks:D... :rotfl:
05.06.200835.4KB

 
oufffff :x  :x  :x ann katrin [trina]oufffff :x :x :x
05.01.200815.5KB
aku :wink2: 
data :finger: pepsi :dinti: 
animal: :rotfl: day,linkin park,sean mir nicht,ich binaku eu...... nume:yvonna..... varsta:14 ani zodie:capricorn :wink2: data nasterii:29.12.1993 oras:iasi :finger: ................................. mancare:pizza bauturi:sprite, pepsi :dinti: animal: catel(Betty) filme:hm...horror..comedii... :rotfl: actori:...eddy murphy...jackie chan... cantareti\formatii:TOKIO HOTEL,lafee,placebo,green day,linkin park,sean paul,cinema bizare,avril lavinge,bep,eamon,cinema bizare,whitin temptation... melodii:1000 meere,monsoon,hilf mir fliegen,rette mich,spring nicht,ich bin da,gegen meinen willen,ich bin nicht ich,der letzte tag(TH), virus,halt mich(lafee);angel,a fost odata,love me(morandi),apologize(one republic),99 red luft ballons(nena),basket case,minority,american idiot,boulevard of broken dreams(green day),hello(evanescence),angels,the howling,what have you done(whitin temptation),escape to the star,love song(cinema bizare)when you're gone,my happy ending(avril)...... muzik:rock,pop-rock,hip-hop,punk..... :nod: hobby:........sa ascult mizik....sa colectionez postere shi jucarii(credem ca sunt singura :rotfl: )... FIZIC: inaltime:1.66 :x greutate:nu zik------ =( culoarea parului:bruneta ochi:carprui-verzi =( :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: gata.....
20.01.20085.4KB
pentru toaaaataaa loomea :nebun: picks with billPENTRU TOAAAATAAA LOOMEA :nebun:
19.02.200866.3KB
saru'mana :rotfl: :nebun:  trebuia sa caut prin atunci cate blonde is moarte :rotfl:  :rotfl: crazysaru'mana :rotfl: dha...sicriu..Y :nebun: trebuia sa caut prin cimitir...stiam atunci cate blonde is moarte :rotfl: :rotfl:
02.04.200936.5KB

 
sg poza p care o vreau o poza romantic vreau o poza cu....sg poza p care o am... deic vreau o poza cu......ceva romantic
21.04.200920.8KB
ji asta bill/sims2ji asta
26.04.200816.8KB
yos mai noua...
ma primitzi ji pe mn??:d 
mie mia iejit bill  :rotfl: ce membru de la th ar trebuiyos mai noua... ma primitzi ji pe mn??:D mie mia iejit bill :rotfl:
02.01.200940.6KB
iarasi ai dormit prea mult.. :uimit: 

zici ca's miley cyrus :uimit: picks with ankaIarasi ai dormit prea mult.. :uimit: Zici ca's Miley Cyrus :uimit:
14.11.200816.9KB

 
:nebun:  :nebun:  :nebun: cainele meu fav :nebun:  ador cainii adtia :nebun:  :nebun:  :nebun: notadoberman!!!!!!?!?!?!?!? :nebun: :nebun: :nebun: cainele meu fAV :nebun: ador cainii adtia :nebun: :nebun: :nebun:
01.11.200813.8KB
alta cu me :rolleyes: poze cu me...iuliaalta cu me :rolleyes:
07.04.200822.3KB
oh mio intrat ceva in ochi :rusine: funny tokio hoteloh noooh...iar mio intrat ceva in ochi :rusine:
28.01.200847.2KB
uitatzi ce am gasit pe ebay

cd rosu` audio

1 spring nicht single version 4:08

2 spring nichtuitatzi ce am gasit pe ebay CD rosu` audio 1 SPRING NICHT SINGLE VERSION 4:08 2 SPRING NICHT ROBOTS TO MARS REMIX 3:25 3 IN DIE NACHT 3:19 4 483 TOURPROBEN OUTTAKES 2:00 + TOKIO HOTEL MEDIAPLAYER MIT EXKLUSIVER BILDERGALERIE CD verde video (DVD) 1 SPRING NICHT VIDEO 4:08 2 SPRING NICHT MAKING OF VIDEO 8:03 3 STICH INS GLUCK UNPLUGGED " TOURPROBEN " VIDEO 4:08 4 WIR STERBEN NIEMALS AUS UNPLUGGED " TOURPROBEN " VIDEO 2 :56 5 STUDIOFUHRUNG BILL & TOM 5:03 :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
03.04.200828.5KB

 
hot wai  :nebun: hot or nothot wai :nebun:
29.08.200942.3KB
:nebun: rock one special 2008:nebun:
22.07.200844.9KB
si tom new stylesi tom
15.07.200829.3KB
vr o poza cu nane k nuj cum arata :uimit: vreau o poza cu....Vr o poza cu Nane k nuj cum arata :uimit:
27.04.200914.2KB

 
in sf :zzz: pics cu masinile cu a lui tom)in sf :zzz:
06.01.200824.6KB
bill esty prost? intreaba poate... :d funny tokio hotelBill esty prost? intreaba prezentatoarea..... Bill: poate... :D
14.01.200822.2KB
power of love
21.04.200928.3KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: picks with bill:nebun: :nebun: :nebun:
28.04.200813.5KB
InapoiInainte