Colectia de poze kaulitzth.3xforum.ro
Total 4862 poze.

InapoiInainte

 
10 :nebun: nota pt poza10 :nebun:
04.12.200941.3KB
bill... wallpapersbill...
01.05.200877.1KB
:rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: mie asta best photo with tokio hotel:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: mie asta
20.12.200833.4KB
9 nota pt poza9
22.04.20093.4KB

 
asa scoala ar fi mult mai usoara :rotfl: monsoon - test la englezaAsa scoala ar fi mult mai usoara :rotfl:
21.06.200926.3KB
si akm :limba:  :rolleyes: bill si-a schimbat pierceu'si akm :limba: :rolleyes:
20.10.200816.1KB
sweet :nebun:  :nebun: moments with tomsweet :nebun: :nebun:
17.07.200837KB
i feel so here
watch out! now you better can't make me stay,
i'll break away! 

(asta e scrisu` lu`I feel so claustrophobic here Watch out! Now you better disappear You can't make me stay, I'll break away! (Asta e scrisu` lu` sor' :zzz: )
18.04.200939.9KB

 
uitati o am gasit pe un site italian asta...ca cika niste copii ale duc la zika invitatii k suntUITATI O TOANTA...IDIOATA... DECI AM GASIT PE UN SITE ITALIAN ASTA...CA CIKA NISTE COPII ALE VEDETELOR...SE DUC LA EVENIMENTE..... SA ZIKA INVITATII K SUNT ELE.... UITATI NISTE POZE... :x :x :x :x
01.02.200937.5KB
poza cu carolanne, nextu` mai incolo :zzz: 
n-am idei acum :zzz: drogul iubiriiPoza cu Carolanne, nextu` mai incolo :zzz: N-am idei acum :zzz:
29.04.200937.3KB
cui nu-i placea telu' lui shinutz a sa vad ce mai are de comentata le telu' asta :nod:  :nebun:cui nu-i placea telu' lui shinutz a meu?....i-a sa vad ce mai are de comentata le telu' asta :nod: :nebun: :nebun:
22.02.200838.9KB
moama ador pozik asta :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: punk picksmoama ador pozik asta :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
26.01.200984.9KB

 
in asta e adorabil :nebun: best photo with tomin asta e adorabil :nebun:
28.03.200932.2KB
poi daka ias avea la ce nas face.. :dinti:  :dinti: 
poi ias intreba tot felu de lucruri cemi terecpoi daka ias avea la dispozitie....hm....da ce nas face.. :dinti: :dinti: poi ias intreba tot felu de lucruri cemi terec prin cap despre ei....leas cere autografe mas da mare k ei....si cel mai inportant....bill :zzz: si seara sa stam toti sa ne uitam la film...sa radem...sa ne jucam aaa si as mai loa o prietena pt tomitza.. :limba: si eu ku billutza....si mai incolo.......stiti voi.... :nebun: ..... :rotfl: :rotfl: aaaa si am uitat cred k daca ias avea in fata mea as lesina....... :rolleyes: :rotfl: :rotfl:
21.01.200944.7KB
:nebun:  :nebun: omg
 :dinti:  :dinti:  :rusine:  :rusine:  :rusine:  :dinti: tokio hotel in america:nebun: :nebun: omg :dinti: :dinti: :rusine: :rusine: :rusine: :dinti:
07.03.200813.1KB
la emisiune :nebun: th at mtv trl suala emisiune :nebun:
07.05.200855.2KB

 
poze cu th la hollywood tokio hotel la hollywoodpoze cu th la hollywood
10.05.200847.8KB
:uimit: pe wikipedia dak cautai tokio hotel(  )
o sa gasiti printe multe altele asta:
 nicoleta:uimit: pe wikipedia dak cautai tokio hotel( ) o sa gasiti printe multe altele asta: NICOLETA LAZAR Ea este o frumoasa si tanara fata din Moldova, orasul Chisinau. este frumoasa si gratioasa, cu zambetul pe buze mereu si o maree fana a lui Bill Kaulitz. ea este studenta la un liceu din Chisinau. Intr-o buna zi prin 2007 verisoara acesteia, un mic as in calculatoare, ii trimite lui Bill cateva fotografii cu Nicoleta pe mail. acesta ii dadu fetitei un raspuns. In o alta zi, Bill a declarat presei ca este indragostit nebuneste de aceasta tanara si are lipite fotografii ce Nicoleta in camera. vrea sa organizeze un concert in cinstea Nicoletei. O iubeste si se va casatori cu ea in viitor! Bill vrea sa o viziteze in tara ei natala si sa o invite pe o saptamana in Germania. asta a declarat el la sedinta cu presa si a mai aflat tot de la verisoara ca Nicoleta este o cantareata cu un talent innascut si de aceea vrea sa o faca membra a trupei (vocalista) sa cante alaturi de el. El isi face deja planurei pe viitor, cum ar fi unde sa mearga in luna de miere. Nicoleta este foarte desteapta, avand numai 10 la scoala.Ea abia asteapta sal intaneasca pe Bill. Cine este gelos, sa scrie aici ce simte. cine crede ca cei doi nu se potrivesc , sa scrie aici. Iar cine crede ca cei doi se potrivesc, sa scrie aici. sa nu uitati sa va semnati dupa ce scrieti! si asta ...este si tradusa...... si l sfarsit scrie: MINCIUNI DE PRIMA CLASA!!! BUEY!! TZEAPA!!!!!!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
25.01.200936.6KB
no coment :zzz: picks with tokio hotelno coment :zzz:
14.01.20084.3KB
:uimit:  :uimit: ...un paiajen ecks!...no thanks :zzz: 3 :zzz:  :rotfl: ....nu suport ma vedeti cumomg!!!!!!!!!!!!! :uimit: :uimit: ...un paiajen ecks!...no thanks :zzz: 3 :zzz: :rotfl: ....nu suport paianjenii...nici gandacii....ssa ma vedeti cum tip dak vad vreunu p mne :rotfl: :nebun:
14.02.200917.4KB

 
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: poze trucate:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
04.01.200828.9KB
sa stii ca are fata de metallica  :rotfl:  :rotfl: merge :rotfl:  :rotfl: 

uite-o pe luisa :nebun:sa stii ca are fata de metallica :rotfl: :rotfl: merge :rotfl: :rotfl: uite-o pe luisa :nebun: :nebun:
06.10.200822.3KB
emo sint ji blonde pt mada  :rotfl: ) 

ador misa misa  :nebun: picks with emo girlzemo sint ji blonde (dedicatzie pt mada :rotfl: ) ador Misa Misa :nebun:
17.10.200842.7KB
hot :nebun:  :nebun:  :nebun: hot or nothot :nebun: :nebun: :nebun:
20.05.200828.4KB

 
mndeah ich  :rolleyes:  :rolleyes: our picturesmndeah ich :rolleyes: :rolleyes:
31.03.200839.1KB
b=bill (tokio hotel) 
t=tom (tokio hotel) 
ge=georg (tokio hotel) 
gu=gustav (tokio hotel) 
f=fabiPERSONAJE: B=Bill (TOKIO HOTEL) T=Tom (TOKIO HOTEL) Ge=Georg (TOKIO HOTEL) Gu=Gustav (TOKIO HOTEL) F=Fabi (KILLERPILZE) Cele patru gorile=cele patru gorile (DINTR-O JUNGLA) Capra-nu are replici directe (DIN PADURE)
06.04.20086.3KB
:rotfl: alo!!!!! :rotfl: picks with tom:rotfl: alo!!!!! :rotfl:
09.09.200816.8KB
:zzz: picks with georg:zzz:
09.04.200839.1KB

 
scoompa :nod: lafeescoompa :nod:
07.01.200834.6KB
place numele lui asa cum e si nu ii pun porecle(pt k il enerveaza foarte tare chestia asta)
dar tompai.....imi place numele lui asa cum e si nu ii pun porecle(pt k il enerveaza foarte tare chestia asta) dar tom ii mai spune Cuddles:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: uite o poza cu cuddles....e dragutz, nu dar Bill e mult mai dragutz :zzz:
18.06.20083.1KB
:nebun: picks with bill:nebun: mijto...pwp
11.11.200956.2KB
hot :nebun: hot or notHot :nebun:
11.09.200926.8KB

 
b:nah ca m`atzi prins..asa imi fac eu paru` in fiecare zi.. :rusine: funny tokio hotelb:nah ca m`atzi prins..asa imi fac eu paru` in fiecare zi.. :rusine:
09.05.200823.4KB
phai.... va prezint lor din sar putea sa va duka_ :zzz: o ziphai.... va prezint apartamentul lor din berlin...(akolo sar putea sa va duka_ :zzz:
26.07.200838.2KB
adour porcii :)))
da is prea multi ..al draq:-j bizo.o.adour porcii :))) da is prea multi ..al draq:-j
27.01.200933.3KB
me dark fairyme
22.11.200929.9KB

 
shi nu numa curioase :x  :x  :x  :x  :x  :x  :(  :(  :nod:  :nod:  :rotfl:  :rotfl:  asteptam sa neshi Curioshi.............. nu numa Curioase :x :x :x :x :x :x :( :( :nod: :nod: :rotfl: :rotfl: asteptam sa ne zici............
03.03.200920.6KB
crek o sa fac si eu un graff :nebun: tom grafittycrek o sa fac si eu un graff :nebun:
11.04.200838.7KB
thuo...aia din poza de mai sus este ii place ashley :nod:  eu pot sa le deosebesc :uimit: 
asta ethuo...aia din poza de mai sus este mary-kate..lui ii place ashley :nod: eu pot sa le deosebesc :uimit: asta e ashley :nod: :hi:
05.02.200924.4KB
e aja sweet :rusine: picks with bille aja sweet :rusine:
28.02.200841.5KB
InapoiInainte