imi place fffff mult....di descrierea da fal pe bill mai perves (Daca vrei )
Si asa o sa fie si mai super (daca e posibil)
03.12.2009
33.4KB
degetu' pacii :rotfl: :rotfl: :rotfl:
09.05.2008
12.9KB
E fratioru' meu :nebun:
16.03.2009
17.6KB
sapt asta.....argintiu :nebun: :nebun: :nebun:
15.07.2008
25.4KB
a aparut baiatu' si pe coperta
04.04.2008
73.1KB
vreau o poza cu :nebun: hmm...
sex:nebun:
:rotfl:
:rusine:
13.05.2009
41.9KB
ink 2 commuri si pun ;) :zzz:
04.12.2009
38.3KB
another one..
05.02.2008
39.3KB
:nebun: :nebun:
11.11.2009
4.7KB
ce moolt s-o schimbat..
22.10.2008
33.8KB
ci'mi placiiii :nebun:
28.02.2008
16.1KB
...cersind dragostea lui...iubirea lui...cuvintele lui...atingerile lui...vorbele care ma scoteau din minti..acelea ca...ma iubea...
el nu gesticula nimic..poate si el ea uimit de gestul meu..la un moment dat ma imbratziseaza.....lacrimile au inceput sa curga si din ochii lui lasand siroaie negre in urma care se prelingeau pe umarul meu...cat timp am putut sa pierd...cata suferinta..amaraciune..durere...m-am uitat la ochii lui..erau rosii..rimelul i se prlingea pe buzele rosiatice...s-a aplecat pre mine sa ma sarute...buzele ni se apropise..s lipise...dar ma despart reped de el....el nu facea nimic...stateam amandoi cu captele in jos...parca era niste fantome...niste trupuri fara suflet...fara iubire....ne era teama de ea...de dragoste...de iubire...stiind ca ne va face sa suferim...ma duc din nou la el...si il imbratzisez lasand capul pe pieptul lui...cineva intra in camera...era rebeka...
R:mami! dc plangi..si u bill?
ne-am uitam amandoi la ea...era o scumpete de fata...am luat-o in brate pupand-o pe frunte...
R: ce se intampla mami?
nu stiam cum sa-i spu..am mintit-o atatia ani...iar cum..
mi-am sters lacrimile...m-am uitat la bill....el statea si privea...m-am gandit ca ar fi bine sa ii las un timp singuri...asa ca am parasit camera...dar ascultam de dupa usa...bill incepuse sa se joace cu rebeka...ea o imagine asa frumoasa..chiar dca in sufletul meu starnise durere...dar...niste cuvinte mi-au inmuiat sufletul in amaraciune..vorbele rebekai.....o aud din nou vb...
R:bill...as vrea ca tu sa fii tatal meu
23.11.2008
4.2KB
i love his smileee :nebun:
29.03.2008
36.2KB
unghiutziiii
07.05.2008
19.2KB
..nu e asha d grav qm spui k era sa fiu s yo operata... =( :zzz:
01.04.2008
36.1KB
wei numa??????????????????
eu merg cu cea mai buna prietena(denisa)si stam d la 12 pan la 2-32 dimineata cand se gata!!!!:nebun:
Al:wow…..mare lucru….
C:am principii…multe…
Ad:si juramntul???
c:am jurat ca nu ma mai indragostesc niciodata si ca nu o sa ma mai sarut cu nimeni…desi nu mam sarutat niciodata….
Al:si atunci ala….??
C:ma pupa doar!
Ad:yuch!!!
C:asa am zis si eu…..
Al:hai ca incepe…
Ad:curaj….
Prezentatorul:Alexxandrra Muller cu melodia iubire ca in filme,versuri candy parker,mel candy parker….
Toata sala sa scaldat in aplauze…..chiar si tom aplauda…..
mel a inceput…..aly canta,cateva dansatoare…erau pe scena…..dansau….
Tom se pierdea in ea…..se uita asa atent la ea..incat parka o manca din priviri…..”sa se fi indragostit tom???...sa o placa intradevar pe aly???”-ma intrebam eu…..
Al:era foarte energica pe scena…..si fericita….
Eu ma uitam la tom chiar ii placea piesa….2 secunde miam luat ochii de pe el si el tusti pe scena….aly cand la vazut a incremenit…..avea(aly)microfon-casca….tom a luato si au inceput sa danseze…
Sala era in extaz….bill isi tragea la palmi….b”prost mai esti!!!doamne iama acum!”
Mel sa terminat…aly paraseste scena sub milioane ….miliarde de aplauze…..
Al:mom ce nebun ii…o zis ca dupa neo tragem in masina!!
c:damn it!
Ad:ce nebun……
Dupa 30 de minute sa incheiat concursul cu mel…si a inceput concertul cb…..
La sf de tot…..
Prezentatorul:premiul pt cea mai buna solista ii revine lui ……..alexxandrra muller…….{aplauze!!}iar premiul pt cea mai buna coloana sonora si versuri….candy parker….(aplauze…)bill tom si strify imanau premiile….
C:merci…..~poze poze~
18.04.2009
10.1KB
bunica :rotfl: glm
X:ghici cine-i?!
Y:aaa...nus...shi dansu si mainile la oarte ii vad pe cilaltzi cum se uita cu ochii cat cepele deasura mea...
Y:wtf?..shi ontorcand capul o vad pe ...dely...
Y:dely!?!?
D: da! yo!..vad k te ai impacat cu bill
Y: daa..pey..
B: da..shi?!
D: cum?! pt ea m ai parasit?!
M: adi ce vrei sa spui?..u esti mincinoasa!..u ai nascocit minciuni despre yvo!..o tradatore...auzi..cik prietena..halat de tn!
D: auzi! veze ti de ale tale!..intorcandu se shi plecand..
Y:yo ma duc dupa ea!
M: ce?!..esti nebuna! da o incolo!
B: bn zis! m o mintzit! nu o iert pt nimik in lume!
A: shi te gandesti k acum catva timp eram toate prieene nedespartite...
Y: da...mie dor de vremurile acelea!.. =(
M: shi mie..dar nu fiti triste!
A: bn zis!
T: bn k ati incheiat discutia! nu ma mai puteam mult sa ma abtin sa nu vb :rotfl: ...shi sa nu o sarut pe aly :nebun:
Y: hai a mergem acasa!
B: ok!
.....................
a2a zi ma trezesc din cauza hohotelor de ras!
Y: neatza! ce e cu galagia asta!
A: srry...dar lu bill yo venit o idee!
T: i s o aprins shi lui beculetzu!
Y:huh? :rotfl: ziceti mi!
B:plecam la munteeeee :nebun:
09.10.2008
22.7KB
b:da..ultima data cand a facut-o a fost acum o luna...premiera :razz:
t:dc trebuia sa zici asta?:x...las k vezi u aks......
09.05.2008
35.2KB
Ihr steht immer pünktlich auf
Und verpennt was bei uns geht
Ich seh was was du nicht siehst –
Guck mal was auf unseren Jacken steht
´tschuligung – du stehst im Weg
und wir müssen hier vorbei...
wir sind jung und nicht mehr jugendfrei
tut mir leid ich weiß wir sollen nicht
doch wir fangen schon mal zu leben an
wir sind jung und nicht mehr jugendfrei
eure Rechnung ist mit uns nicht aufgegangen
wir fangen schon mal zu leben an
ihr guckt immer gerade aus –
habt uns nicht kommen sehen
hallo ihr habt´n Problem
weil wir das Kommando übernehmen
´tschuldigung – du stehst im Weg
und wir müssen hier vorbei...
wir sind jung und nicht mehr jugendfrei
tut mir leid ich weiß wir sollen nicht
doch wir fangen schon mal zu leben an
wir sind jung und nicht mehr jugendfrei
eure Rechnung ist mit uns nicht aufgegangen
wir fangen schon mal zu leben an
wir sind jung und nicht mehr, jung und nicht mehr, jung und nicht mehr jugendfrei
wir sind jung und nicht mehr, jung und nicht mehr, jung und nicht mehr jugendfrei
wir sind immer was ihr grad nicht braucht
das ist traurig –
aber mittlerweile scheiss ich drauf
wir sind jung und nicht mehr jugendfrei
tut mir leid ich weiß wir sollen nicht
doch wir fangen schon mal zu leben an
wir sind jung und nicht mehr jugendfrei
eure Rechnung ist mit uns nicht aufgegangen
wir fangen schon mal zu leben an - Yeah-eh!
wir sind jung und nicht mehr, jung und nicht mehr, jung und nicht mehr jugendfrei
wir sind jung und nicht mehr, jung und nicht mehr, jung und nicht mehr jugendfrei
wir sind jung und nicht mehr, jung und nicht mehr, jung und nicht mehr jugendfrei
wir sind jung und nicht mehr, jung und nicht mehr, jung und nicht mehr jugendfrei
26.04.2008
17KB
:zzz: my bf :dinti:
08.04.2008
33KB
o latura mai intunecata :hi: :hi:
24.05.2008
23.5KB
:nebun:
09.09.2008
45.1KB
:dinti:
06.04.2008
29KB
toate speram asta :(
01.05.2008
42.3KB
g:uite!...am buba aici la caputz!
29.01.2009
25.6KB
:nebun: :nebun: :nebun:
va place?
25.03.2009
23KB
atzi vazut cv mai doooooooooooolce de atat? :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
06.08.2008
10.2KB
Dragutza me :cool:
13.04.2008
30.7KB
nein.... o pon yoh :limba: :zzz:
deci nu va speriatzi :rotfl: :dinti:
16.08.2008
39.4KB
:nebun:
09.08.2008
25.4KB
iotiiiii :nebun:
29.02.2008
6.2KB
hot :nebun:
19.05.2008
21.2KB
asta'i favu lu Ade ^^
28.08.2009
37.6KB
Asa trecura zilele si noptile si sosi ziua cea mare……..
Nunta mult asteptata……….
C: ana hai ca intarziem la biserica ,
A:acum dar nu pot sa imi inchid corsetul……
C:pai ti lam ami inchis odata…of vin sus………….tre sa tarai si rochia asta dupa mine…………..
A:ok…….auzi bill ma duce la altar si tu aduci verighetele …
C:ok…..miai mai zis asta de 100 de ori
A:is stresata……………..
Cu mari eforturi am ajuns la biserica,ceremonia incepu,era foarte frumos amenajat acolo,a fost ceremonia putin mai lunga deoarece ana a trebuit sa primeasca dezlegare din partea preotului pt ca ea e ortodoxa iar tom e catolic
preotul:tom kaulitz,o iei de sotie pe ana bismark sa ii fi sot credincios pana la sfarsitul vietii???
Tom:DA!
Preotul:ana bismark il iei de sot pe tom kaulitz sa ii fi sotie credincioasa pt vecie????
Ana:DA!!!!!
Preotul:daca se opune cineva,sa spuna acum sau sa taca pe veci……
Dupa cateva secunde………
Preotul:cu puterea investita de Dumnezeu va declare sot si sotie…verighetele...…am dus verighetele la preot si leau pus pe degetele lor
Se auzeau aplauze…………………
Preotul:poti saruta mireasa…………………..
Tom o saruta pe ana lung si pornira in fuga afara din catedrala si au urcat intro limuzina care ia dus la restaurantul “aventure”……sala era frumos decorata cu mii de baloane,chit ca nu ne placea asa mult,erau totusi multi afaceristi............totul a mers pe cinste,mare mia fost mirarea cand tom sa schimbat din costum in hainele lui cu 7 numere mai mari,si ana……..e ana nu a ramas prea mult in rochie sa schimbat in haine obisnuite,doar eu eram sg din toti invitati care miam pastrat tinuta ,deoarece era sg mea roghie neagra si de ocazie……….deoarece,nefericitul accident mia marcat sufletul…………..
Petrecerea a fost mirifica,iar tom si ana au fost splenzizi……………..era ora 2 dimineata,si petrecerea sa destramat,dar bineinteles k noi 4 am ramas singuri intro sala imensa,si chiar daca pare ciudat asta e pt ca eu si bill am fost nasi chiar daca nu suntem casatoriti……religia catolica iti permite……….am mai vorbit,am mai ras,glume bancuri,si peste 30 de minute ce au plecat invitati au venit si georg si gustav,a fost o seara splendida,am pus eu un vals o melodie speciala,si bill a zis ca nu danseaza apoi am dansat cu georg,vreau sa zic ca dansa super bine.desi am fost fff surprinsa de aceast lucru,dupa melodie am chemat echipa de curatenie si in 2 ore am terminat cu tot…..
C:bill tom georg cum dracu nu vi somn…….eu ana si gusty murim………………
T:pey mey noi fumem ,bem cafea si ne distram………..
C:si eu am baut 3 cafele,da la mn cafeaua nusi face effect…
A:eu am baut 5
Gu:eu 7………………omg……………7 si mi somn……………
Ge:daca nu fumati tot de geaba………………….
a:futuva tigarile,da sa vad….
C:ana nu ………….daca iei o data nu te mai poti opri…
A:crezi k nu ma controlez???
Gu:wei ce o sa rad…..
C:da…….si trase un fum care o dadu gata..il trase pe gura sil dadea pe
nas……….a inceput sa tuseasca,facea ca o nebuna prin sala,io luat pachetele de tigari a lui tom si leo aruncat la gunoi………………………a fost show……….
Pe la vreo 5 dimineata neam dus si noi la culcare……………..
B:tucuti ochii tai .....am un somn………
C:si eu ………hay la nany
aici ii sala de nunta